*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zestaw do ?eli
Autor Wiadomość
KOTEK 
Znam się na tym



Wiek: 33
Dołączyła: 29 Kwi 2007
Posty: 83
Skąd: okolice KIELC
Wysłany: Pią Wrz 21, 2007 6:11 pm   Zestaw do ?eli

Dziewczyny mam zamiar kupi? ten zestaw:
http://www.allegro.pl/ite...zele_tipsy.html
I jetsem ciekawa co Wy o nim my?licie. Rozmawia?am ju? z jedn? z dziewczyn(z innego forum pazurkowego), która pracuje na tych ?elach i chwali je sobie. Wiem ? e s? to ma?e pojemniczki, ale najpierw chce je wyprobowac zanim kupie duze opakowanie.

I jeszcze jedno - czy ktoras z Was uzywa tipsów od SLAYDIS z Allegro?? [slay]
_________________
zapraszam na bloga

www.stylizacja-kielce.blog.onet.pl
 
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Pią Wrz 21, 2007 11:09 pm   

Ja nie próbowa?am ale wygl?daja przyzwoicie. Bardzo fajny zestaw, ja bym kupi?a:) cho?by na spróbowanie
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
Agusia
Fanatyczka


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 343
Wysłany: Sob Wrz 22, 2007 6:19 pm   

Wydaje sie ze jest super ja bym go kupila;;;; a jaka przystepna cena
_________________
www.aga-nails.blog.onet.pl
 
 
ania333 
Wciąż się uczę



Dołączyła: 14 Paź 2007
Posty: 32
Skąd: Prudnik
Wysłany: Nie Paź 14, 2007 2:29 pm   

ja kupi?am swój zestaw z naidesign nie jest z?y, ale ten o ktory sie pytasz wyglada na bardzo fajny, tylko nigdy nie wiadomo na jakie ?ele trafisz
_________________
www.pazurki-blondi333.blog.onet.pl
 
 
 
Oniaczeq 
Raczkuję


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Paź 2007
Posty: 5
Skąd: Kielce
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 7:12 pm   

zestaw wygl?da bardzo fajnie no i cena...ale w?a?nie ostatnio chcia?am sobie jaki? zakupi? i kosmetyczka zdecydowanie odradza?a te z allegro , podobno zele s? bardzo marnej jako?ci..wszystko kusi cena ale to tylko tyle:( lepiej wybra? sie do jakie? hurtowni, zap?aci? troch? dro?ej ale mie? pewno?? ze nie wyrzuca sie pieni?dzy w b?oto...takie jest moje zdanie
 
 
 
wenuska 
Wciąż się uczę


Dołączyła: 14 Paź 2007
Posty: 45
Skąd: pl
Wysłany: Pon Paź 22, 2007 8:14 pm   

W?a?nie..... je?li chodzi o kupowanie pazurkowych rzeczy na allegro... to raczej si? odradza.... ale pomimo tego ja bym kupia...za takie pieni?dze w innej firmie kupisz tylko lamp?, a tu masz jeszcze inne rzeczy tj. gilotynka, pilniczki, ozdoby ( te s? fajne na allegro!) - a te zawsze si? przydadz?. ...... ja kupi?am na allegro swoj? pierwsz? lamp? i ... mam j? do dzi?..... :wink: :wink: :wink:
 
 
 
Oniaczeq 
Raczkuję


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Paź 2007
Posty: 5
Skąd: Kielce
Wysłany: Wto Paź 23, 2007 11:20 am   

a mo?e mi kto? poradzi? co najlepiej kupowa? na allegro i ewentualnie jakiej firmy ?eby sie nie roczarowac....dopiero zaczynam swoja przygod? z pazurkami i my?la?am nad zakupem rzeczy na allegro ale nie wiem co jest warte polecenia
 
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 1:35 pm   

na allegro najlepiej kupowac rzeczy, które s? tylko w drugiej kolejno?ci potrzebne i nie musz? byc super jako?ci; np. cleanery, gilotyny, waciki itp.
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
kasia25 
Raczkuję


Dołączył: 29 Paź 2007
Posty: 4
Skąd: ?l?sk
Wysłany: Pon Paź 29, 2007 9:08 pm   

ja tez tak uwazam cho? kupuj? zele sun flower u jednej pani i sa ok
 
 
 
Oniaczeq 
Raczkuję


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Paź 2007
Posty: 5
Skąd: Kielce
Wysłany: Wto Paź 30, 2007 2:51 pm   

chyba zrobi? tak jak radzicie...a u?ywa?a która? z Was ?elu New Nails?bo zastanawiam sie nad kupnem...
 
 
 
Osa
Wciąż się uczę


Wiek: 30
Dołączył: 14 Lis 2007
Posty: 17
Skąd: Mi?dzychód
Wysłany: Sro Lis 14, 2007 7:39 pm   

zestaw.... no nie wiem nie wiadomo co to jest..... a co do zeli new nails to ja nie moge sie wypowiedziec bo pracuj? na akrylu :)
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Wto Gru 25, 2007 7:19 pm   zele

newnails kiedys byly sredniéj jakosci lecz nie byly zle jak na poczatek oki teraz podobno porawili jakosc wiec warto sprobowac ale w porownaniu do frimy na ktorej pracuje to byly troche twrdsze w opracowaniu a jak teraz to nie wiem. sun flower tez sa ok maja duzo zwolenniczek jak i teraz SPN.ja tez nie jestem za kupnem na allegro chyba ze sprawdzone zrodlo i znane firmy ale i tak strach.
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Agusia
Fanatyczka


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 343
Wysłany: Sro Sty 02, 2008 12:35 am   

Anna ma racje zele i akrylki lepszej jkosci a polniczki i takie tam moga byc troke gorsze :neutral: :neutral: :neutral: ja z allegro nigdy nic nie mialam ale czasami sie trafia cis fajnego cenowo i wartego ryzyka :smile:
_________________
www.aga-nails.blog.onet.pl
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
  Wysłany: Sro Sty 02, 2008 2:30 pm   

Pilnki mozna z allegro ale takie rzeczy jak pudry liquidy czy zele itp to nie ryzykowac.nawet ibd maja na allegro ale bala bym sie czy nie wlali czegos innego do pojemnika i nie dosc ze wywale kase to i moge komus zrobic krzywde.Ozdoby to z firm kosmetycznych np.reni-nail czy slaydy itp.To sa zrodla ktore sa sprawdzone moze nie maja wysokiej klasy materialow do przedluzania paznokci ale ozdoby maja oki.Na odolanskiej z naildesing kupilam i kolor puscil w zelu wiec samej trzeba sprawdzi jesli cos kupic to malusienkie ilosci. :grin:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
postrzelona20 
Wciąż się uczę


Dołączyła: 17 Sty 2008
Posty: 13
Skąd: Tomaszów Maz
Wysłany: Pią Lut 08, 2008 8:09 pm   

witam....ja juz nie wiem gdzie mam zaczerpn?c wiadomosci....pisa?am juz w innym poscie,ale chyba tu powinnam napoisac...czy ktos mi moze polecic z allegro jakis dobry zestaw do pazurków??bo nie mam w mojej czy niedaleko mojej miejscowosci zadnej hurtowni z kosmetykami...prosze podajcie linki i pomó?cie mi,bo chce zaczac przygode z pazurkami,ale nie wiem co jest najlepsze...i czy w ogole ryzykowac kupic z allegro...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group