*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przek?uwanie cia?a
Autor Wiadomość
niuniaa2552 
Znam się na tym


Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Gru 2007
Posty: 156
Skąd: Luba?
Wysłany: Wto Sty 15, 2008 3:57 pm   

jakos ostatnio naszlo mnie zeby przekluc sobie pepek... zastanawiam sie nad tym... moze kto mi doradzi lub odradzi?
 
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Wto Sty 15, 2008 4:22 pm   

To juz chyba troszk? prze?ytek :mrgreen: mo?e dlatego, ? e tez juz mam od d?u?szego czasu. Nie doradze ani nie odradze Ci tego, gdyz jest to Twoja osobista wola. Moge Ci jedynie powiedziec ze dziurka w pepku d?ugo sie goi. Zdecydowanie dlu?ej niz w uszach. U mnie trwa?o to ok. roku, ale wiadomo, ? e u kazdego jest inaczej. Nie boli, ale wydobywa sie ropka, dlatego trzeba o to bardzo dbac na pocz?tku. Przede wszystkim przemywa? specjalnym p?ynem, nie pami?tam teraz jak si? nazywa? (taki ? ó?ty- ?wieci sie pod ultrafioletem :mrgreen: ) i posypywac specjalnym talkiem. Zalety? Fajnie wyglada, przede wszystkim latem;) choc osobi?cie nie polecam na pocz?tku wisz?cych ozdób, gdyz mog? haczy? sie o spodnie lub sweter i wtedy to boli. Jakbys mia?a jeszcze jakie? pytania to pisz.
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
niuniaa2552 
Znam się na tym


Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Gru 2007
Posty: 156
Skąd: Luba?
Wysłany: Wto Sty 15, 2008 4:53 pm   

kurcze chcialabym i to bardzo taki kolczyczek.. jak dla mnie kolczyk w pepku to nie przezytek moze dlatego ze sama go jeszcze nie mialam hihi ;P bardzo mi sie to podoba wlasnie latem... ale niestety ja mam wystajacy brzuszek i bedzie to oblesnie wygladac :sad: :sad: :sad: :sad:
 
 
 
Osa
Wciąż się uczę


Wiek: 30
Dołączył: 14 Lis 2007
Posty: 17
Skąd: Mi?dzychód
Wysłany: Sob Sty 19, 2008 11:31 am   

lepiej mie? wystaj?cy ni? wkl?s?y ;P i na pewno nie bedzie to oblesnie wygl?da?
 
 
 
niuniaa2552 
Znam się na tym


Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Gru 2007
Posty: 156
Skąd: Luba?
Wysłany: Sob Sty 19, 2008 12:09 pm   

oj Osa uwierz ze bedzie moja kolezanka mojej postury miala i bleeeee :sad: :sad:
 
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Nie Sty 20, 2008 7:41 pm   

Nie patrz na kole?anke tylko na siebie, u niej mo?e wygl?da? to oble?nie a u ciebie juz nie :wink:
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
niuniaa2552 
Znam się na tym


Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Gru 2007
Posty: 156
Skąd: Luba?
Wysłany: Pon Sty 21, 2008 10:08 pm   

oj przestancie... ja juz tak mam hihi ze wszystko porownuje u innych ;) taka juz moja natura

koniec

przywracam temat kolczykowania ciala ;)
 
 
 
kayote 
Wciąż się uczę


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 30 Paź 2007
Posty: 55
Skąd: St-Ce
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 10:20 pm   

ja mam po jednej dziurce w uszach :grin: kiedy? mia?am w nosie baa nawet dwa razy ale za pierwszym po jakim? czasie spuch? mi nos bo sie w niego uderzy?am i nie mog?am zatamowa? krwi z kolczyka bo ci?gle sie babra?o wi?c wyj??am a za drugim to tak mnie bola?a ta dziurka jakby mi go kto? wyrywa? wi?c wyj??am i mam spokój :mrgreen: podoba mi si? w j?zyku ale ba?abym sie zrobi? ale za to chce w chrz?stce w uchu :wink:
 
 
 
niuniaa2552 
Znam się na tym


Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Gru 2007
Posty: 156
Skąd: Luba?
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 5:51 pm   

kayote wiesz co moze byc przyczyna twoich problemow z noskiem? hihi po prostu kolczyk ktory byc moze byl zle wydezynfekowany lub po porstu uczulenie masz na srebro zloto czy tam z czego ten kolczyk byl ;) bo nosek to nie tak jak uszka :( i w uszkach nosic mozesz wszystkie rodzaje bizuteri (sztuczne itd.) a w nosku tylko srebrne czy tam np. ze stali chirurgicznej... :( ja mam zas problem z wyciagnieciem kolczyka z noska :roll: :roll: poniewaz mam wlozony ten kolczyk z kuleczka a nie tzw, "esk?" i po prostu mi sie zblokowal... ale to juz tam mniejsza o to ;)
 
 
 
kayote 
Wciąż się uczę


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 30 Paź 2007
Posty: 55
Skąd: St-Ce
Wysłany: Pią Sty 25, 2008 3:38 pm   

uczulona nie jestem na pewno a to zrobi?o mi si? po do?? d?ugim czasie noszenia a co do kolczyka z kulk? to znam ten ból jak chce wyci?gn?? to po prostu go wykr?caj wiem ? e boli ale je?li zamierzasz sie go pozby? to raz a porz?dnie :mrgreen:
 
 
 
niuniaa2552 
Znam się na tym


Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Gru 2007
Posty: 156
Skąd: Luba?
Wysłany: Pią Sty 25, 2008 3:56 pm   

nie zamierzam sie go pozbyc tylko wymienic bo wydaje mi sie ze kolczyki czesto sie brudza :/ i troszke to niehigieniczne
 
 
 
kayote 
Wciąż się uczę


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 30 Paź 2007
Posty: 55
Skąd: St-Ce
Wysłany: Pią Sty 25, 2008 7:49 pm   

w sumie racja tak to wygl?da bo wci?? sie tam zbiera ropa ale po wyj?ciu i ponownym w?o?eniu zazwyczaj puchnie nos bynajmniej mi :cry:
 
 
 
niuniaa2552 
Znam się na tym


Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Gru 2007
Posty: 156
Skąd: Luba?
Wysłany: Pią Sty 25, 2008 8:22 pm   

w sumie ale mnie nic nie puchlo dopoki moglam kolczyczka wyciagnac ;) ale teraz czasami boli jak mocniej pociagne albo cus
 
 
 
Agusia
Fanatyczka


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 343
Wysłany: Pią Lut 01, 2008 2:32 pm   

ja tez kiedys mialam kolczk w pepku...ale juz nie mam niewiem jak to sie stalo pewnie za mloda bylam i nie mialam cierpliwosci z czekaniem az sie zagoi....ale bym chciala miec w tej chwili.......moze kiedys...uwazam ze to jest bardo sexi...
_________________
www.aga-nails.blog.onet.pl
 
 
niuniuskaaaa 
Wciąż się uczę



Dołączyła: 29 Maj 2009
Posty: 12
Skąd: tfghg
Wysłany: Nie Maj 31, 2009 11:03 am   

ja mam kolczyka w pepku i w jezyku .... w pepku zagoilo mi sie szybko i nie bylo zadnych problemow, to ze haczy czasem to fakt, ale tak jak powiedziala Anna latem wyglada super ... jesli chodzi o jezyk to samo przeklucie bylo straszne a potem jeszcze napuchlam cala i przez dwa dni jadlam jakies papki :P a teraz tak sie przyzwyczailam ze czasem zapominam ze go mam .... poza tym duzo osob go nawet nie zauwaza .... wiec jest tylko po to ze jest :P
Co do opini innych osob, kazdy ma prawo do wyrazenia wlasnego zdania .... ale najwazniejsze jest to co my o tym myslimy .... bo to w koncu nasze cialo ...
_________________
moj blog---> http://nailsbyroxanaz.bloog.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group