*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Solarium
Autor Wiadomość
kayote 
Wciąż się uczę


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 30 Paź 2007
Posty: 55
Skąd: St-Ce
  Wysłany: Wto Sty 22, 2008 10:08 pm   Solarium

kochanie na ile minut radzicie i?? na solarium? bo ja nie mam poj?cia :oops:
chce wykupi? karnet na 30 minut i nie wiem jak ten czas podzieli? aby wszystko wykorzysta?, chce si? troch? opali? na 100dniówke, nie koniecznie by? br?zow? tylko g?ównie wypali? pryszcze.
 
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 10:44 pm   

To raczej zalezy od Twojej skóry, bo kazda inaczej reaguje. Ja mam normalny koloryt skóry, czyli nie ciemna ani tez nie jasna i opalam sie na br?zowo. Chodze tak; 1 raz 10 minut, kolejne po 15. W zalezno?ci jak mocna chce opalenizn? tyle razy chodze.
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
malutka 
Fanatyczka


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 384
Skąd: Rybnik- D?bie?sko
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 10:54 pm   

dok?adnie najgorszy jest pierwszy raz ?eby sie nie spali? ,a pozatym zalezy kiedy masz studniówke??to wtedy wiadomo jak najlepiej roz?o?y? sobie czas
_________________
 
 
 
niuniaa2552 
Znam się na tym


Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Gru 2007
Posty: 156
Skąd: Luba?
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 5:55 pm   

kayote zgadzam sie z malutka ze ten pierwszy raz jest najgorszy dlatego proponuje ci wziac:
1 raz --> 5min.
2 raz --> 10min.
i za 3 razem --> 15min.

tak proporcjonalnie... jesli msz karncik na 30 minut... i pamietaj zeby to zrobic tak zebys od razu po solarium nie poszla na 100dniowke ;) bo mozesz byc czerwona. dzien przed pojdz ostatni raz... tak bedzie najlepiej.

albo wogole to przed kazdym solarium to nasmaruj sie samoopalaczem i bedziesz czekoladka ;)
 
 
 
malutka 
Fanatyczka


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 384
Skąd: Rybnik- D?bie?sko
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 11:59 pm   

a ja samoopalacz odradzam bo jak ?le rozsmarujesz b?dziesz mie? plamy i chodzby nawet na zg?ciach mog? ci pokaza? sie zacieki bo cia?o sie nagrzewa i b?da plamy
_________________
 
 
 
niuniaa2552 
Znam się na tym


Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Gru 2007
Posty: 156
Skąd: Luba?
Wysłany: Pią Sty 25, 2008 1:13 pm   

ja zawsze smaruje sie samoopalaczem i jeszcze NIGDY(!) nie mialam zaciekow :D ale to juz wiesz decyzja nalezy do ciebie :D a ten kto nie umie smarowac sie samoopalaczem ma w zyciu troszke gorzej ;)
 
 
 
kayote 
Wciąż się uczę


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 30 Paź 2007
Posty: 55
Skąd: St-Ce
Wysłany: Pią Sty 25, 2008 3:36 pm   

by?am ju? dzisiaj 1 raz na 8 minut w sumie narazie czuje sie ok troche plecy mnie bol? ale to mo?e ze zm?czenia i chyba trafi?am na z?e solarium bo skoro nic mi nie wida? to mo?e s?abe lampy maj? ale nast?pnym razem planuje w?a?nie wysmorowa? sie samoopalaczem :smile: ja ogólnie ci??ko sie opalam a 100dniówke mam 2 lutego :mrgreen:
 
 
 
niuniaa2552 
Znam się na tym


Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Gru 2007
Posty: 156
Skąd: Luba?
Wysłany: Pią Sty 25, 2008 3:55 pm   

to fantastycznie zaczelas tyle ze karnecik musisz sobie lekko przedluzyc ;) a opalenizna bedzie lepiej widoczna pod wieczor (chociaz po 8 minutach solarium do tego pierwszych minutach to slabo moze byc widac ;) )
 
 
 
kayote 
Wciąż się uczę


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 30 Paź 2007
Posty: 55
Skąd: St-Ce
Wysłany: Pią Sty 25, 2008 7:48 pm   

nie bra?am w ko?cu karnetu a przed?u?a? wcale nie musze bo na solarium mo?na chodzi? minimum co 2 dni wi?c ze 2 razy jeszcze pójd? i mi starczy
 
 
 
Ania-220406 
Wciąż się uczę
Ania


Dołączyła: 29 Sty 2008
Posty: 48
Skąd: Skawina
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 11:57 am   

Ja jednak uwa?am ? e z samoopalaczem lepiej nie eksperymentowa? kilka dni przed studniówka poco ci niepotrzebne plamy. Lepiej i?? na solarium
_________________
Paznokcie to wizytówka kobiety
 
 
 
Agusia
Fanatyczka


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 343
Wysłany: Pią Lut 01, 2008 2:25 pm   

Ania-220406 napisał/a:
Ja jednak uwa?am ? e z samoopalaczem lepiej nie eksperymentowa? kilka dni przed studniówka poco ci niepotrzebne plamy. Lepiej i?? na solarium



Aniu... ja sie z toba nie zgodz bo popierwsze ...jak wlasciwie uzyjesz samoopalacza to niema zadnych plam..oczywiscie smarowanie samoopalaczem trzeba poprzedzic pilingiem calego ciala i potem balsamem do ciala i samoopalacz...i niema rzadnych plam...samoopalacz tez mozna wymieszac z balsamem...a z solarium...co tu duzo mowic...jest BARDZO szkodliwe.....ale wybor wasz
_________________
www.aga-nails.blog.onet.pl
 
 
Monika Cicha 
Wciąż się uczę



Wiek: 34
Dołączyła: 04 Lut 2008
Posty: 41
Skąd: Kalisz
Wysłany: Wto Kwi 22, 2008 1:17 pm   

ktos mi powiedzial ze po solarium trudniej jest sie opalic gdy jestsmy np nad jeziorem czy morzem?
_________________
paznokcie- moja pasja ;)
 
 
 
ja 
Fanatyczka

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 265
Skąd: nysa-wroc?aw
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 10:18 am   

Monika Cicha, Nie do ko?ca jest to prawda. Wszystko zale?y od skóry kto jak? ma, i od reakcji organizmu poniewa? ka?da skóra reaguje inaczej – indywidualne. Mnie po solarium normalnie opala.
Zgadzam si? z Agusi?. Teraz s? samoopalacze które nie pozostawiaj? plam, i nadaj? skórze delikatn? opalenizn?. Ale solarium opala szybciej i mocniej, cho? bardziej niszczy skór? i szybciej si? starzeje.
 
 
 
sandiiii 
Wciąż się uczę



Wiek: 36
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 34
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon Lut 08, 2010 2:55 pm   

To już musisz dobrać sobie indywidualnie bo nie wiemy jaki masz rodzaj skóry, idz do solarium i popros o konsultacje pani obsługującej, na pewno ci pomoze :)
_________________

 
 
 
4nails 
Znam się na tym


Dołączyła: 30 Sie 2010
Posty: 118
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Lut 24, 2011 10:12 am   

Pamiętajmy że lampy w solarium takze różnią się mocą i jeżeli nie miałaś z tym wcześniej do czynienia,to chyba lepiej byłoby udać się do takiej kabiny o mniejszej mocy,aby Cię nie poparzyło. Ale szczegółów dowiesz się na meijscu.
_________________
www.4nails.pl - ozdoby do paznokci
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group