*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Cyrkonie i inne wystaj?ce ;p
Autor Wiadomość
niuniaa2552 
Znam się na tym


Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Gru 2007
Posty: 156
Skąd: Luba?
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 5:34 pm   

Katia w sumie to tez jest rozwiazanie... ale jesli ktos niema ochoty bawic sie z klejem itd. polecam metode na tzw. "wulkana" hihi dziwnie brzmi... ale jest to najlepszy sposob zeby cyrkonia mocno sie trzymala... a mianowicie polega na tym ze zelem robic taka gorke i w to "wbijasz" cyrkonie chwilke mocno przytrzymujesz i do lampki a potem (oczywscie wszystko to w ostatniej warstwie zeliku) przemywanie cleanerem jesli cyrkonia jest licha to zmatowi sie od cleanera... takie cyrkonie to polecam tylko wyrzucic... ale jesli juz nam sie tak stanie to przeciagnac bezbarwnym lakierem po calym pazurku lacznie z cyrkonia. a jesli chodzi o to zatapianie cyrkoni pod ostatnia warstwe zelu to tylko i wylacznie cyrkonie od swarovskiego (nie traca tego blysku koloru i nie matowia sie!) chociaz kazda cyrkonia wygladac bedzie tak nieciekawie (tak jakby w kokonie).
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 6:15 pm   

owszem ale jesli licha jest cyrkonia to od lakieru tez sie zmatowi pod wolywem acetonu w lakierze.Takie cyrkonie nie trzeba wywalac ale mzna je na uzyc do ozdobienia na koniec.Np.w zel do nablyszania to jest jak zwykly zel ale rzadki co pozwala nalozyc go jak laker lub jak duza cyrkonia to wieksza ilosc lub naprawde na klej ew.na kapke zelu normalnego ale moze byc ja widac. :wink:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
niuniaa2552 
Znam się na tym


Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Gru 2007
Posty: 156
Skąd: Luba?
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 7:42 pm   

Nadzieja czasami tez klej brzydko ci wyplynie i wtedy nie wiadomo co rbobic dlatego ja polecam serdecznie metode z "wulkanem". a co do cyrkoni tych matowych od lakieru przyznam szczerze ze nie spotakalam sie z takimi (choc czasami kupuje takie najtansze poniewaz oferuje rowniez zdobienia na telefonik z cyrkonii lub zelu)
 
 
 
Katia 
Wciąż się uczę
Katia



Wiek: 43
Dołączyła: 24 Sty 2008
Posty: 72
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 7:49 pm   

Mnie si? klej nigdy nie wyla? spod cyrkonii, bo daj? go ma?o. A wulkan jako? tak mi si? nie podoba. Ale co klientka to metoda :) I dobrze :)
_________________
Wci?? si? ucz? :)

http://paznokciekatii.blog.onet.pl/
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 8:29 pm   

niuniaa2552 napisał/a:
Nadzieja czasami tez klej brzydko ci widomo co zrobic dlatego ja polecam serdecznie metode z "wulkanem". a co do cyrkoni tych matowych od lakieru przyznam szczerze ze nie spotakalam sie z takimi (choc czasami kupuje takie najtansze poniewaz oferuje rowniez zdobienia na telefonik z cyrkonii lub zelu)

ja sie z takimi cyrkoniami spotkalam dlatego napisalm swoja opinnie z wlasnego doswiadczenia bo po co macie sie narazac.Co do kleju to wszystko z umiarem bo zel jak go za wiele nalozysz to tez moze sie wylac przelac wyplynac i zalac cyrkonie.Kazda metoda jest ok ale z umiarem bo czasem mozna oszpecic :wink:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
niuniaa2552 
Znam się na tym


Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Gru 2007
Posty: 156
Skąd: Luba?
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 9:07 pm   

Nadzieja napisał/a:
niuniaa2552 napisał/a:
Nadzieja czasami tez klej brzydko ci widomo co zrobic dlatego ja polecam serdecznie metode z "wulkanem". a co do cyrkoni tych matowych od lakieru przyznam szczerze ze nie spotakalam sie z takimi (choc czasami kupuje takie najtansze poniewaz oferuje rowniez zdobienia na telefonik z cyrkonii lub zelu)

ja sie z takimi cyrkoniami spotkalam dlatego napisalm swoja opinnie z wlasnego doswiadczenia bo po co macie sie narazac.Co do kleju to wszystko z umiarem bo zel jak go za wiele nalozysz to tez moze sie wylac przelac wyplynac i zalac cyrkonie.Kazda metoda jest ok ale z umiarem bo czasem mozna oszpecic :wink:


ja wcale Nadziejko nie mowie ze to jest zle bo przeciez kazdy robi tak jak mu wygodniej ;) i licze sie rowniez z waszym zdanie. ale ja bd przystawac przy wulkanku nie iwme jakos mi sie tak spodobal :D
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 9:17 pm   

okejos ja nic zlego nie mialam na mysli serio.Co stylistka to inna metoda :wink: :wink: :grin:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
niuniaa2552 
Znam się na tym


Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Gru 2007
Posty: 156
Skąd: Luba?
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 9:58 pm   

ja stylistka nie jeste tzn nie do konca hihi ale ja nawet nic nie odebralam jako zle tylko po prostu podsumowalam nasze pogaduchy ;)
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 11:57 pm   

ciesze sie :wink: :wink: :grin:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
kasiek1 
Znam się na tym


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 192
Skąd: Chojnów
Wysłany: Sro Sty 30, 2008 3:33 pm   

ja rowniez wtapiam cykaria ta wasza matoda "wulkanu" i nie mialam zadnych zazalen
 
 
 
ja 
Fanatyczka

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 265
Skąd: nysa-wroc?aw
Wysłany: Pią Mar 14, 2008 5:38 am   

Mam pytanko. Jak wtapiacie cyrkonie, które chcecie umie?ci? bardzo blisko skórek :?:
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Pią Mar 14, 2008 5:42 am   

Ja zatapiam na nablyszczacz zelowy lub klej ale moim zdaniem zel jest trwalszy na cyrkonie. :wink:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Anna Otki?ska
Znam się na tym



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 112
Skąd: z daleka
Wysłany: Pią Mar 14, 2008 11:07 am   

na kulk? akrylu
_________________
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Pią Mar 14, 2008 11:14 am   

Ew.Kulka zelu
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
ja 
Fanatyczka

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 265
Skąd: nysa-wroc?aw
Wysłany: Nie Mar 16, 2008 10:19 pm   

dzi?kuje :lol:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group