*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki ?el?
Autor Wiadomość
postrzelona20 
Wciąż się uczę


Dołączyła: 17 Sty 2008
Posty: 13
Skąd: Tomaszów Maz
Wysłany: Pią Lut 08, 2008 8:02 pm   

dziekuje za wiadomosc...to czy mozesz mi przesllac linki gdzie i co najlepiej kupic??tak gdzie ty kupujesz?wiesz wszytsko co potrzebne...np lampa,zele,bo ozdoby,czy promer,cliner,waciki itp to na allegro moge kupic??nie mam zasnej hurtowni z kosmetykima ko?o mojej miejscowosci
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Pią Lut 08, 2008 8:40 pm   

A wiec tak w hurtowni
-zele
-akryle
-primer
-plyn do odluszczania*zalezy od firmy czasem jest 2w1i jest to tez plyn do przemywania masy
-pedzelek do zelu roz.4
-pedzel do akrylu rozm.8 lub 10
-klej
-oliwka do skorek
-cazki
-kopytko metalowe
dezynfekcja w plynie
-tipsy i formy
-czyli cala chemia i podstawy
a z allegro mozesz kupic
-lampke jesli ma gwarancje i zadaj pytanie sprzedajacemu ile czasu jest na rynku jesli jest ok to powie i zeby mial jak najmniej negatywow ew.tych ktore posadzaja o podruby itp.
-waciki
-patyczki do skorek
-pudelka na ozdoby itp.Takie drobnostki ktore nie maj takiego znaczenia jak chemia.
Na kupuje na www.eurofashion.com.pl lub www.shop.spnnails.com lub w hurtowni kolo mnie.Jesli masz kurs polecam eurofasion jesli nie a chcesz dobre markowe zele to pisz na priv.A i mozesz kupic takie drobiazgi lub lampe jeszcze na www.wszystkodopaznokci.com tam znajome maja lampki kupione i sa oki ja mam z ef taka przelotowa na 1 zarowke za 160zl masz gwarancje itp.
UFFFFF mam nadzieje ze o niczym nie zapomnialam :wink:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
postrzelona20 
Wciąż się uczę


Dołączyła: 17 Sty 2008
Posty: 13
Skąd: Tomaszów Maz
Wysłany: Pią Lut 08, 2008 9:06 pm   

?oh ale sie rozpisa?as;)) popatrzy?am na te stronki i jak mam kupic tutaj to rezygnuje...niestety,ale nie mam az tyle pieniedzy na to...;/ jejq chyba moje marzenia legn?? w gruzach...:( naprawde nie moge zaryzykowac i kupic z allegro...no chyba nie ja pierwsza i nie ostatnia kupuje na allegro zestawy...
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Pią Lut 08, 2008 9:43 pm   

No wiesz moesz ryzykowac ale jesli cos bedzie nie tak to stracisz kase.Twoja decyzja.Jesli bedziesz oszczedzala na takich rzeczach to napewno sie to odbije na efekcie twojej pracy.Moim zdaniem to wstrzymaj sie i kup sobie twedy cos porzadnego i cos co przyniesie efekty w pracy.Masz kurs robiony tylko szczerze?jesli chcesz to napisz mi na priv.bo jesli nie masz to proponuje najpierw kurs bo to podstawa.Nawet nie wiesz jak mozesz zrobic krzywde taka prowizorka.Na kursie naucza Cie podstaw i ominiesz ryzyko przyzwyczjen ktore utrudniaja prace.Takie jest moje zdanie i tak bym zrobiula ja.
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
postrzelona20 
Wciąż się uczę


Dołączyła: 17 Sty 2008
Posty: 13
Skąd: Tomaszów Maz
Wysłany: Sob Lut 09, 2008 10:13 am   

nie niestety nie mam kursu....i narazie go nie zrobie,bo mnie na niego nie stac...ale w przyszlosci mam zamiar zrobi? kurs...narazie w ogole sie wstrzymuje z czymkolwiek...pozdrawiam gor?co:*
 
 
 
Katia 
Wciąż się uczę
Katia



Wiek: 43
Dołączyła: 24 Sty 2008
Posty: 72
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 11:40 am   

A czy która? z Was mia?a okazj? pracowa? na ?elach Naico? Szuka?am w necie opinii i s? tak ró?ne, ? e ci??ko z nich co? wywnioskowa?.
_________________
Wci?? si? ucz? :)

http://paznokciekatii.blog.onet.pl/
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 2:12 pm   

Fakt nie zznam ich ale jesli tyle samo jest negatywow co pozytywow to lepiej zaopatrzec sie w cos takiego gdzie beda pozytywy lub ich przewaga.Lepiej kupic zele ktore ciesza sie dobra opinnia a negatyw na temat danej firmy to znikoma ilosc. :wink:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Ania-220406 
Wciąż się uczę
Ania


Dołączyła: 29 Sty 2008
Posty: 48
Skąd: Skawina
Wysłany: Wto Lut 12, 2008 3:27 pm   

Nadzieja ja uwa?am tak samo jak ty bo je?eli ?el ma tyle samo negatywnych co pozytywnych opini to trzeba sie zastanowi? czy nie wybra? czego? co ma lepsz? opinie
_________________
Paznokcie to wizytówka kobiety
 
 
 
Katia 
Wciąż się uczę
Katia



Wiek: 43
Dołączyła: 24 Sty 2008
Posty: 72
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto Lut 12, 2008 3:57 pm   

Ja generalnie pracuj? na SF, ale sklep Naico tak blisko ;) Ale macie racj?. Nie ma to jak materia?y z przewag? (i to znaczn?) pozytywnych opinii. Cho? z drugiej strony ciekawo?? jest silna, mo?e kiedy? dam sobie u nich zrobi? pazurki i zobacz? jak to wygl?da :) Ale póki co zostan? przy SF.
_________________
Wci?? si? ucz? :)

http://paznokciekatii.blog.onet.pl/
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Wto Lut 12, 2008 5:12 pm   

Wiesz inaczeh jest jak sie juz czegos dorobisz i mozesz sobie pozwolic na maly wydatek bo kupisz male ilosci i ijuz a co innego jak zainwestowalas w cos kaske dopiero co djamy na to i zakupujac cos mozesz wywalic ja w bloto a nie satc nie na to powiedzmy.Nie chce tu nikogo brazic ale tak sie tylko mowi.Kazdy grosz jest wazny w naszym zawodzie bo tu 5zl tu 10zl i tak mozna uzbierac na np.superancki lakier o ktorym mazylysmy.Ja mimo ze tyle juz robie pazurki to i tak zal mi kazdego grosza dlatego jak chce wyprobowac nowa firme to taka co ma pozytywynp.ze nie podchodzi powietrze-jesli plytka jest odpowiedni przygotowana,nie babluje itp.Negatywy ze spadly pazurki i ze mimo staran jest pow.to wazny znak ostrzegawczy dla naszych porfeli.Wiec jesli probowac to cos dobrego.Duzo zalezy tez od sposobu nakladania produktu czli naszych umiejetnosci ale czasem je mamy a firma wydala na swiat badziewwie wiec zostaje nam zuzyc na cwiczonka lub na wystawke. :wink: :wink:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Katia 
Wciąż się uczę
Katia



Wiek: 43
Dołączyła: 24 Sty 2008
Posty: 72
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro Lut 13, 2008 11:21 am   

No w?a?nie mnie te? szkoda pieni?dzy na takie testy. A opinie o Naico nie s? konkretne (mówi? o tych negatywnych), "nie polecam" i to wszystko. Tak jak mówi?am, zostan? przy SF :)
_________________
Wci?? si? ucz? :)

http://paznokciekatii.blog.onet.pl/
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Sro Lut 13, 2008 1:07 pm   

:wink: to ok!!!!
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Katia 
Wciąż się uczę
Katia



Wiek: 43
Dołączyła: 24 Sty 2008
Posty: 72
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro Lut 13, 2008 1:53 pm   

Dzwoni?am do siedziby Naico w Gdyni spyta? ile kosztuje u nich zrobienie frencha. 90 z? to sporo, szczególnie, ? e du?e opakowanie ?elu kosztuje tam 80 z?. Jak na razie to zbyt wielka kwota by ryzykowa?. Mo?e jak si? rozkr?c? to wypróbuj? co? od nich ;)
_________________
Wci?? si? ucz? :)

http://paznokciekatii.blog.onet.pl/
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Sro Lut 13, 2008 7:15 pm   

A nie lepiej kupic cos lepszego?jak na french to malo tak naprawde i juz to swiadcy o tym e nie sa to profesjonalne kosmetyki.Ja wolala bym kupi male opakowanie np.ibd a kolorwoki masz juz 58zl za 14 ml to naprawde duza ilosc zelu a mala kwota.masz gwarancje jakosci za darmo.
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Katia 
Wciąż się uczę
Katia



Wiek: 43
Dołączyła: 24 Sty 2008
Posty: 72
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 8:05 pm   

Co racja to racja :) A klientki z byle czym na pazurkach bym nie wypu?ci?a, wi?c nie ma co ryzykowa?.
_________________
Wci?? si? ucz? :)

http://paznokciekatii.blog.onet.pl/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group