*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki ?el?
Autor Wiadomość
KOTEK 
Znam się na tym



Wiek: 33
Dołączyła: 29 Kwi 2007
Posty: 83
Skąd: okolice KIELC
Wysłany: Wto Lis 20, 2007 10:14 pm   

Ja uzywam zelu z firmy Diamond nails
_________________
zapraszam na bloga

www.stylizacja-kielce.blog.onet.pl
 
 
 
chudzinka26 
Raczkuję


Wiek: 43
Dołączyła: 20 Gru 2007
Posty: 8
Skąd: wejherowo
Wysłany: Sob Gru 22, 2007 12:49 am   

Ja z koleii uzywam zeli z firmy Gabrielle i Reni-Nails......I musze przyznac ze czytalam rozne opinie co do zeli z Reni-nails ale jak dla mnie sa one Ok.....chociaz wiadomo ze kazdy ma swoje zdanie.A w niedlogim czasie chce zakupic sobie zele od dobrejrady:) i po opiniach czytanych na forum dobrejrady wnioskuje ze sa to tez dobre jakosciowo zele.
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Wto Gru 25, 2007 6:17 pm   

Firma new nails jest ok teraz zmienili szate ale nie wiem czy naprawde jakosc zeli.Ja mialm szkolenie na nich ale jak dla mnie byly za twarde ale to bylo kiedys.Ja Pracuje na Christrio jednofazowki dobre sa esn ale to trojfazowki i wiele pozytywnych opinni maja SPN ale ja na nich nie pracowalam.

Kinga-M jak teraz newnails lepszy jest i jak z gestoscia?Z tej firmy strasznie podrozaly akrylki moim zdaniem za bardzo.Kinia a zakupujesz w Wawie na Grzybowskiej ?
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
acia78 
Raczkuję


Dołączyła: 04 Sty 2008
Posty: 7
Skąd: gorzyce
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 9:05 pm   

Ja chce polecic wszystkim pazurkowym maniaczkom zel Magic Nails Przez rok szukalam dla mnie odpowiedniego zelu i albo byl kiepskiej jakosci tak jak np Belartte ktory byl za ta sama kase a nawet wiecej niz MN a nie nadawal sie do niczego co do zeli SPN hmm mowia ze sa bardzo dobre ale ja o nich takiej opini nie mam, mialam tez zele Ladys Nails i co mialy byc rewelacja ,zel tak zadki ze nie da sie na takim pracowac ,no jeszcze ten mleczno rozowy moze byc nawetjest za gesty ale za to skorek nim nie zalejesz ,a do zeli z allegro to juz calkiem przekonanie nie mam i nie jeden w koszu wyladowal np reni nail ale nie powiem bialy do french rewelacja bielszego jeszcze nigdy nie spotkalam przy nalkadaniu zadnych zaciekow no ten musze pochwalic ale do zbudowania przynajmniej dla mnie sie nienadaje jeszcze raz zele Magic Nails sa naprawde rewelacja nic sie nie zapowietrza i nie zaz zadarlam mojego pazurka z bolu myslalam ze nie wytrzymam a wszystko sie trzymalo
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Sob Sty 05, 2008 8:39 pm   

acia78 napisał/a:
Ja chce polecic wszystkim pazurkowym maniaczkom zel Magic Nails Przez rok szukalam dla mnie odpowiedniego zelu i albo byl kiepskiej jakosci tak jak np Belartte ktory byl za ta sama kase a nawet wiecej niz MN a nie nadawal sie do niczego co do zeli SPN hmm mowia ze sa bardzo dobre ale ja o nich takiej opini nie mam, mialam tez zele Ladys Nails i co mialy byc rewelacja ,zel tak zadki ze nie da sie na takim pracowac ,no jeszcze ten mleczno rozowy moze byc nawetjest za gesty ale za to skorek nim nie zalejesz ,a do zeli z allegro to juz calkiem przekonanie nie mam i nie jeden w koszu wyladowal np reni nail ale nie powiem bialy do french rewelacja bielszego jeszcze nigdy nie spotkalam przy nalkadaniu zadnych zaciekow no ten musze pochwalic ale do zbudowania przynajmniej dla mnie sie nienadaje jeszcze raz zele Magic Nails sa naprawde rewelacja nic sie nie zapowietrza i nie zaz zadarlam mojego pazurka z bolu myslalam ze nie wytrzymam a wszystko sie trzymalo


Hm co do tych zeli to nie wiem nic na ich temat procz tego ze znajma instruktorka nie byla zachwycona ale wiecie to opinnia instrultorki.Ja obecnie pracuje na christrio i na spn i sa oki nawet bardzo oki a szczegolnie cto ale to wyrzsza polka.Teraz chce sprobowac tez esn lub ibd bo sobie chwala moze wtedy zmienie na rownie dobre firmy ale tansze :wink:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Pon Sty 07, 2008 3:16 pm   

Chudzink co to za "dobrarada"??? :roll:
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
Kasia 
Wciąż się uczę
kasiavip


Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 25
Skąd: D?browa Górnicza
  Wysłany: Pon Sty 07, 2008 5:15 pm   

te cto to chodzi o christio tak to naprawde taka wyzsza polka??? rzeczywiscie sa takie dobre??? bo ja teraz pracuje na Lion Cosmetics 0-3 TOP GEL....i sa naprawde superrr...wiec pytam bo otwiram salon i szukam naprawde porzadnych zeli :lol:
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Pon Sty 07, 2008 11:47 pm   

Kasia napisał/a:
te cto to chodzi o christio tak to naprawde taka wyzsza polka??? rzeczywiscie sa takie dobre??? bo ja teraz pracuje na Lion Cosmetics 0-3 TOP GEL....i sa naprawde superrr...wiec pytam bo otwiram salon i szukam naprawde porzadnych zeli :lol:


napisze ci firmy ktore mozes spokojnie kupic:
Cto to rewelacja sa to jedne z najlepszych zeli.
Esn jest to dobra firma i nie roga
Ibd jest to frima dobra i teraz spadla na cenie
nsi jest dobra i tania
teraz tez mam dobre zdanie o spn.
entityti ale to tez gorna polka ale strasznie droga i nie oplaca sie do salonu bo musiala bys miec olbrzymki cenki.Ja polecam do salonu np.esn 30gr 156zl a kolorki 32zl a cto 30gr 187 a kolorki 60zl.Powinnas sprobowac naprawde profejonalnych kosmetykow
mam nadzieje ze pomoglam.
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Kasia 
Wciąż się uczę
kasiavip


Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 25
Skąd: D?browa Górnicza
Wysłany: Pon Sty 07, 2008 11:53 pm   

bardzo Ci dziekuje pewnie skorzystam...tylko za bardzo nie kapuje tych skrutow :roll: ...przepraszam ale jezeli mozesz rozwinac cale nazwy bede wdzieczna :lol:
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Pią Sty 11, 2008 12:08 pm   

Kochana to nie sa skroty ale nazwy firm.Idziesz to hurtowni czy wchodzisz na strone Ef i zamawiasz skoro robisz profesjonalnie pazurki to masz kurs i bedziesz mogla zamowic z Ef tylko dziwie sie ze nie znasz tych firm?!.
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Sob Sty 12, 2008 12:11 am   

Tylko troche przeliterowa?a? nazw? :) nie entityti a - > Entity (firma Toma Halcomba)- Mojego i nie tylko, mistrza paznokciowego:) Frenchowego:)

A tu adresik

www.entitybeauty.com/
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Sob Sty 12, 2008 12:48 am   

A no tak masz Aniu racje hihi czasem mam tak ze pisze owrotnie bo mam niemieckiego kompa i czasem tez inaczej litery sa ustawione lub znakow polskich nie ma i tak to wychodzi kupa smiechu hihihihWazne ze wiemy o co chodzi hehe.Pozdrawiam
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Kasia 
Wciąż się uczę
kasiavip


Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 25
Skąd: D?browa Górnicza
  Wysłany: Sob Sty 12, 2008 1:01 pm   

to ze na stronach mozna zamowic to wiem ale ja musze jechac do hurtowni...dlatego szukam dobrych zeli...a nie znam firm zeli bo od poczatku robilam na RendezvouS nail care system a poznej na lion cosmetics i nie nazrzekalam a w salonie pracowalam na La femme i nie mialam potrzeb poznania innych zeli ale teraz musze i chce miec naprawde dobre zele...pozdrawiam i dziekuje
 
 
 
Kasia 
Wciąż się uczę
kasiavip


Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 25
Skąd: D?browa Górnicza
  Wysłany: Sob Sty 12, 2008 1:04 pm   

dziekuje i pozdrawiam
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Sob Sty 12, 2008 3:00 pm   

Spoczko i powodzenia!
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group