*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Żele Mistero Milano
Autor Wiadomość
maciecioszki 
Raczkuję


Dołączyła: 21 Paź 2009
Posty: 6
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro Paź 21, 2009 6:56 pm   Żele Mistero Milano

Witam, przyznam się szczerze że na umur poszukuje wszędzie informacje na temat tej oto marki. Nie chciała bym zrobić jakiejś wtopy i wydać dużo kasy i kupić szajs choć widzialam wsumie te produkty na targach w Gdańsku. Tak więc pytam Was czy któraś z was pracowała już na produktach Mistero Milano? Na targach zachwalali je sobie bardzo, no i opakowania mają śliczne. Tak więc może któas ? :)
 
 
 
malutka 
Fanatyczka


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 384
Skąd: Rybnik- D?bie?sko
Wysłany: Czw Paź 22, 2009 5:32 am   

ojj przykro mi ja na takich nie pracuje ,nawet o nich nie słyszałam , jeśli masz jakiegos linka do nich to podeślij była bym wdzięczna
_________________
 
 
 
Milunia 
Wciąż się uczę



Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 21
Skąd: Koszalin
Wysłany: Czw Paź 22, 2009 12:49 pm   

w aktualnym piśmie Paznokcie na str 32 jest o nich artykul. no z tego co słyszalam to sa rózne opińnie. sama na nich nie pracuje. ale wiecie jak to jest jedni zachwalaj żel a ganią akryl i na odwrót. dobrze by bylo popytac tych co na nim pracują. poszukam i zobacze co znajde :D
 
 
 
maciecioszki 
Raczkuję


Dołączyła: 21 Paź 2009
Posty: 6
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Paź 22, 2009 6:50 pm   

malutka napisał/a:
ojj przykro mi ja na takich nie pracuje ,nawet o nich nie słyszałam , jeśli masz jakiegos linka do nich to podeślij była bym wdzięczna


tylko znalazłam strone internetową Mistero Milano
 
 
 
maciecioszki 
Raczkuję


Dołączyła: 21 Paź 2009
Posty: 6
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Lis 23, 2009 11:38 am   

Pozwolę sobię zaprosić wszytkich na pokaz marki Mistero Milano w Katowicach 09/01/2010:

"Serdecznie zapraszamy na pokaz marki Mistero Milano, który odbędzie się 9 stycznia w Katowicach. Podczas pokazu słuchaczki będą miały możliwość poznania marki oraz zapoznania się z produktami Mistero Milano. Szczegółowo opisane zostaną produkty oraz system żelowy i polimerowy. Na pokazie przedstawione zostaną walory użytkowe produktów Mistero Milano, a w szczególności nieograniczone możliwości zdobnictwa kolorowymi żelami i polimerami. Ponadto zaprezentujemy obowiązujące trendy i nowinki światowe. " (informacje ze strony misteromilano.pl)
 
 
 
angelamilano 
Raczkuję


Pomogła: 1 raz
Wiek: 46
Dołączyła: 04 Sty 2010
Posty: 4
Skąd: mediolan
  Wysłany: Pon Sty 04, 2010 9:33 pm   

w milano tez o nich nikt nie slyszal..
 
 
 
Ewa598 
Raczkuję


Dołączyła: 21 Cze 2010
Posty: 4
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon Cze 21, 2010 8:36 am   

a ja akurat o nich słyszałam i od pół roku ostro na nich pracuje ;) moim skromnym zdaniem są to naprawdę świetne produkty. Szczerze polecam linię ESPERTO, jest ona przeznaczona dla osób bardziej zaawansowanych i jeżeli ktoś lubi żele bardzo gęste to mają świetny żel 3 fazowy ESPERTO (galareta) idealny na formę. Swoją drogą polecam pilniki MYLAR i kolorowe żele oraz świetne tipsy dogięte w głęboki tunel.
 
 
 
Kartonik 
Raczkuję


Dołączyła: 21 Cze 2010
Posty: 4
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon Cze 21, 2010 4:59 pm   

Ja nareszcie znalazłam produkty, które w pełni mnie zadowalają, do tej pory pracowałam na SPN i nie zawsze wszystko było ok, a nawet mogę stwierdzić, że z czasem produkty zaczęły się pogarszać. A odkąd używam MM paznokcie nawet z miesięcznym odrostem trzymają się jak beton, a klientki nie chcą żebym im robiła pazurki innymi produktami :)
 
 
 
Alicja Ch. 
Wciąż się uczę



Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 22
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 12:46 pm   

Dziękujemy za wszystkie opinie, miło słyszeć, iż nasze produkty przypadły Wam do gustu.

W najbliższym czasie organizujemy darmowy pokaz (Kielce) oraz warsztat (Rzeszów), na którym zainteresowane osoby będą mogły poznać nasze produkty. Szczegółowe informacje na stronie www.misteromilano.pl

Zapraszam do zadawania pytań dotyczących produktów.
_________________
 
 
 
Alicja Ch. 
Wciąż się uczę



Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 22
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pią Sie 13, 2010 1:07 pm   

Nowa promocja na liquidy:

 
 
 
Alicja Ch. 
Wciąż się uczę



Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 22
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pią Wrz 03, 2010 7:56 pm   

_________________
 
 
 
Alicja Ch. 
Wciąż się uczę



Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 22
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 8:21 am   

Nowości w ofercie Mistero Milano, długo oczekiwane farby SPAZIO :) i nowe śliczne pędzle :) zapraszam www.misteromilano.pl



_________________
 
 
 
Alicja Ch. 
Wciąż się uczę



Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 22
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon Paź 11, 2010 7:35 am   

_________________
 
 
 
4nails 
Znam się na tym


Dołączyła: 30 Sie 2010
Posty: 118
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Paź 28, 2010 9:11 am   

Szczerze mówiąc to nie wiem co o nich myślec,ponieważ nigdy nie pracowałam Żelem lub w ogóle marką Milano. Poczekaj jeszcze na pozostałe opinie uzytkowniczek forum.
_________________
www.4nails.pl - ozdoby do paznokci
 
 
 
Alicja Ch. 
Wciąż się uczę



Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 22
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Sro Lis 10, 2010 1:29 pm   





Kupując:

- dowolny żel o pojemności 15 ml lub żel nawierzchniowy TOP CRISTALLO, oliwka do paznokci GRATIS (oszczędzasz 10,90 zł);
- dowolny żel o pojemności 30 ml lub żel biały BIANCO FANTASTICO, płyn zmiękczający masę żelową i akrylową AMMORBIDIRE GRATIS (oszczędzasz 14,90 zł);
- trzy dowolne polimery o pojemności 15 ml, płyn do czyszczenia włosia pędzla UOMO 80 ml GRATIS (oszczędzasz 21,90 zł);
- trzy dowolne polimery o pojemności 30 ml, płyn przyspieszający polimeryzację SUPLEMENTARE 80 ml GRATIS (oszczędzasz 39,90 zł).

Promocja trwa od 09.11.2010 do 30.11.2010 r lub do wyczerpania zapasów.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group