*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Brokat
Autor Wiadomość
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 10:27 am   

spoko :mrgreen:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
ja 
Fanatyczka

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 265
Skąd: nysa-wroc?aw
Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 10:47 pm   

Ja ?elem przezroczystym maluje ko?cówk? french i zatapiam w brokacie, wtedy uzyskuje max. kolor jaki ma brokat. Nast?pnie czystym p?dzelkiem formuje linie u?miechu. :lol:
 
 
 
Cassiapeia 
Wciąż się uczę
tiri tiri:D



Wiek: 35
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 17
Skąd: Nowy S?cz
Wysłany: Pią Kwi 25, 2008 4:24 pm   

Wiam wszystkie dziewczyny:) jestem na forum pierwszy raz, znalazlam duzo odpowiedzi na dreczace mnie pytania:D co mnie bardzo cieszy, nie ukrywam:) i mam tez takie pytanko: mianowicie:

dowiedzialam sie juz jak zatapiac brokat, robic cieniowania itp, ale hmm co dalej? co po tym jak utwardze brokat z zelem w lampie? czy mam matowic/delikatnie pilowac ta warstwe aby nalozyc kolejna warstwe zelu (dla ladnego polysku)? bo chyba dzieki matowieniu warstwy lepiej do siebie przylegaja. czy to nie zniszczy brokatu? a moze juz po zmieszaniu zelu z brokatem nie trzeba warstwy nablyszczajacej? a co jesli stosujemy metode zelu i 'moczenia' paznokcia w brokacie? po utwardzeniu powstaje przeciez lepka warstwa, ktora trzeba przemyc cleanerem. a co jesli ta przemyta warstwa pozostanie chropowata? prosze o pomoc:) jestem nowa wiec prosze takze o wyrozumialosc;)

dziekuje i pozdrawiam!!!:*
_________________
(...) viewing the fainter stars, visible to the naked eye, renders the constellation a human figure, sitting on a chair (...)
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Pią Kwi 25, 2008 6:18 pm   

ooolaboga ile pytan!!i to naraz :mrgreen: Wiec tak moim zdaniemniem niema potrzeby przmywania musisz dobrze poszukac na naszym forum jest juz odpowiedz na pytanko i to o ile nie myle sie na karzde.Ja robie tak
jesli french robie clearem cieniutka warstwe formujac frencha przymrazam by sie nie rozplywal potem nakladam brokat utwardzam
pokrywam zelem kolejna wartwa cienka
utwardzam
nakladam warstwe budujaca i utwardzam
jesli jest koniecznosc korekty nie rownosci nakladam kolejna ale tak by nie zrobi sie grubasek dopiero po ostatniej warstwie przemywam i opracowuje
jesli to nie jest french to robie tak samo tylko bez krztaltowania frencha tylko daje cienka warstwe clearu przmrazam robie zdobienie nakladam zel utwardzam o pokrywam.
ja nie przemywam kazdej warstwy mnie tego nie uczono i tak zawsze pracowalam ale wiem ze ze nie ktorzy tak robia. :lol:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Monika Cicha 
Wciąż się uczę



Wiek: 34
Dołączyła: 04 Lut 2008
Posty: 41
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pią Kwi 25, 2008 6:46 pm   

ja miesszam zel z brokatem;) ale malo zelu bo glownie chodzi o to zeby wyszedl ladny usmiech a pozniej dalej formuje pazurka clearem;)
_________________
paznokcie- moja pasja ;)
 
 
 
Cassiapeia 
Wciąż się uczę
tiri tiri:D



Wiek: 35
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 17
Skąd: Nowy S?cz
Wysłany: Pią Kwi 25, 2008 7:12 pm   

:lol: dziekuje Moje Drogie:D przyznam szczerze ze nie probowalam 'nie przemywania'. Uczylam sie, ze po kazdej warstwie trzeba przemywac i matowic:) a po ostatniej tylko przemyc. a co do forum to szukalam zawziecie, ale jakos nie moglam znalezc tego co mnie interesuje. obiecuje przed kolejnymi pytaniami kukac wszedzie wstecz;) :mrgreen:
_________________
(...) viewing the fainter stars, visible to the naked eye, renders the constellation a human figure, sitting on a chair (...)
 
 
 
ja 
Fanatyczka

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 265
Skąd: nysa-wroc?aw
Wysłany: Pią Kwi 25, 2008 9:53 pm   

A ja po na?o?eniu brokatu utwardzeniu od razu nak?adam grub? warstw? buduj?c? i po utwardzeniu tej grubej warstwy dopiero wtedy przemywam, matowieje i nak?adam warstw? nab?yszczaj?c?. :lol:
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Sob Kwi 26, 2008 11:05 am   

Ja zawsze wole nalozyc np.4 cienkie bo standart to 3 bo wole miec pewnosc ze napewno sie utwardzi ale to kwestia przyzwyczajenia i sposobu pracy :kwiaty: ja zawsze na koncu opracowuje bo jakas malenika nie rownosc sie pojawia no chyba ze widze ze tak jest nalozony zel nie konieczne jest opilowanie pazurka to tylko przemywam a oglnie tez urzywam nablyszczacza.


Cassiapeia spoczko mozesz pytac jest porostu wiele odpowiedzi na twoje pytanka juz gdzie indziej na naszym forum spoczko nic sie nie stalo jak napisalysmy jeszcze raz,napisalam tak bo czasem robi sie balagan w ten sposob ale jest oki buziaki!!!
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
anusiamama 
Wciąż się uczę


Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 08 Mar 2008
Posty: 74
Skąd: gdynia
Wysłany: Czw Maj 22, 2008 10:25 am   

brokat nak?adam p?dzelkiem, azdarza si? jednak ? e je?li pazurek jest d?ugi to zamaczam go w brokaciku , a ewentualnie przemieszczaj?ce si? drobinki "prowadz? " na swoje miejsce suchym p?dzelkiem
_________________
http://pazurki-anusiamama.blog.onet.pl/
 
 
 
monia_32 
Wtajemniczona
monia_32


Wiek: 46
Dołączyła: 30 Mar 2009
Posty: 16777213
Skąd: Chojnice
Wysłany: Pon Mar 30, 2009 2:06 pm   Re: Brokat

Zawsze na brokat maluje jeszcze paznokcie utwardzaczem ,bo bez tego schodzi jeszcze szybciej,za to wzorki trzymaj? si? nawet do tygodnia :)
Ostatnio zmieniony przez monia_32 Pon Mar 30, 2009 10:17 pm, w całości zmieniany 8 razy  
 
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Pon Mar 30, 2009 4:05 pm   

A pokrywasz brokat utwardzaczem czy lakierem? Utwardzacz duzo daje, wiec brokat powinien sie lepiej trzymac haha .
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
4321bartos 
Wciąż się uczę
24*ania*


Wiek: 39
Dołączyła: 22 Mar 2009
Posty: 17
Skąd: ?ódz
Wysłany: Wto Kwi 14, 2009 6:40 pm   

witajcie ciekawi mnie jakie jeczsze zdobienia z brokatu mozna robic na żelkach
czy mozecie mi opisac
dzieki za pomoc :)
 
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Wto Kwi 14, 2009 10:47 pm   

brokatem możesz zdobic na wiele różnych sposobów. Wystarczy, że zmieszasz go z żelem i fantazja zdobienia należy do Ciebie. Możesz robić nim np. linie, cieniowanie...Napisz dokładnie co chciałabyś abyśmy Ci opisały, bo tak będzie łatwiej.
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
4321bartos 
Wciąż się uczę
24*ania*


Wiek: 39
Dołączyła: 22 Mar 2009
Posty: 17
Skąd: ?ódz
Wysłany: Sro Kwi 22, 2009 1:19 pm   

wiem iak zdobic akryl brokatem :)
a jak zrobic np kwiatka z zelu i brokatu

I jeszcze jedno czy moze znacie gazete z różnymi zdobieniami np malowane, z brokatem itd; prosze pomuzcie eh
 
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 2:57 pm   

jest duzo gazet ze zdobieniami, np. Paznokcie, Akademia Paznokcia, Nail Art, Nail Expert, Paznokcie & Spa etc. Jest też kilka książek o tym: Malujemy i zdobimy paznokcie, Paznokcie, Zdobienie żelem i akrylem i teraz najnowsza którą można wygrac u nas w konkursie Pielęgnacja paznokci. Są w niej fajne propozycje i krok po kroku zdobienia.
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group