*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Brokat
Autor Wiadomość
czarindia
Raczkuję



Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 3
Wysłany: Pią Lip 27, 2007 8:16 pm   

mam pytanie co do tej metody moczenia pazurka w brokacie:
czyli po przygotowaniu pazurka rysujecie tylko ?elem ten kszta?t frencha i moczycie w brokacie-traktujecie to jako pierwsz? warstwe ?elu?
A nie macie problemu pó?niej przy zmianie wzorku,tzn przy pi?owaniu?Poniewa? ten brokat jest bardzo bliziutko p?ytki paznokciowej...Jak sobie z tym radzicie,bo jak ja ?ci?ga?am tipsiki zrobione przez stylistk? w?a?nie takim sposobem,to cie?ko mi to sz?o...Pozdrawiam :)
 
 
malutka 
Fanatyczka


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 384
Skąd: Rybnik- D?bie?sko
Wysłany: Pią Lip 27, 2007 9:16 pm   

nigdy nie dajesz brokatu bezpo?rednio na tipsa b?dz forme po opracowaniu , robisz pierw pierwsz? warstwe zelu tzw. bonder (baza, podk?ad lub ?el gruntuj?cy) nastepnie jak go wyci?gniesz z lamki to dopiero robisz ?elem frencza i na to brokat przy korekcie musisz mie? wyczucie jak pi?ujesz ?el ?eby nie przepi?owa? si? do p?ytki ale jest tez wersja ?eby wybudowa? paznokie? i jak opracujesz go to wtedy te? idzie da? brokat przed nab?yszczaczem ale wtedy dajesz 2*nab?yszczacz ?eby nie przebija? brokat


ufff ale si? rozpisa?am mam nadzieje ? e co? zrozumia?a? :D
_________________
 
 
 
czarindia
Raczkuję



Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 3
Wysłany: Pią Lip 27, 2007 10:24 pm   

hej!
Dzi?ki za odpowiedz,zrozumia?am :wink: mam wi?c jeszcze jedno pytanie-dajemy pierwsza warstw? ?elu,do lampki,drug? warstw? ?elu np. tylko na ko?cówk? aby pó?niej zamoczy? ja w brokacie...ale tutaj jest jak dla mnie problem,bo pierwsza warstwa si? klei i brokat mo?e si? równie? przyklei? do niej :( a nie tylko do tej lini french...jak sobie z tym radzicie?
Pozdrawiam :)
 
 
malutka 
Fanatyczka


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 384
Skąd: Rybnik- D?bie?sko
Wysłany: Pią Lip 27, 2007 11:48 pm   

przemywam j? odt?uszczaczem :D i maluje frencza
_________________
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Wto Gru 25, 2007 9:33 pm   

mozesz tez zroic tak ze malujesz na przygot pazurka french przezroczystym jako podklad pozniej jeszcze raz i wtedy moczysz go w bbrokacie lub go nakladasz wtedy nie przyklei sie do calego psujac efekt frencha a masz i podklad i french lub nalozyc grubsza warstwe zelku formujac rencha przymrozic i jak jeszcze zel bedzie lepki i nie do konca utwardzony to nkladasz brokat lub w nim moczysz i do lampki i tez masz jak by podklad nie dopilujesz sie do konca bo jest grubiej zelu ale nie mozna przesadzib bo beda buly.Kazda z nas ma swoj sposob i ty go znajdziesz spoko.
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Angelika 
Raczkuję


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1
Skąd: Xxx
Wysłany: Nie Sty 06, 2008 3:20 pm   Re: Brokat

*Madija* napisał/a:
Chcia?am spytac jak nak?adacie brokat na paznokcie?
Ja zazwyczaj posypuj? z suchego p?dzelka z lakieru.
Czyta?am, ze niektórzy, aby nie zasypa? brokatem wszystkiego wko?o mieszaj? go najpierw z bezbarwnym i tak maluj?- ale wg mnie to tak jakby malowac lakierem z brokatem.
A jaka jest Wasza technika?


ja nakladam zel na pazurka a potem maczam go w brokacie, i tyle ile chce jest wtedy nalozony
 
 
 
Kasia 
Wciąż się uczę
kasiavip


Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 25
Skąd: D?browa Górnicza
Wysłany: Nie Sty 06, 2008 7:03 pm   

witam!!! ja nakladam pierwsza warste zelu utwardzam i na ta klejaca pierwsza warste nakladam pedzelkiem brokaty tak jak chce klientka :lol: znowy utwardzam i nakladam kolejna warstwe zelu... :roll: mysle ze to najprostrza metoda...pozdrawiam
 
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Pon Sty 07, 2008 3:18 pm   

A nie rozp?ywaja Ci sie te brokaty jak nak?adasz drug? wartsw??
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
Kasia 
Wciąż się uczę
kasiavip


Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 25
Skąd: D?browa Górnicza
  Wysłany: Pon Sty 07, 2008 4:30 pm   

nie bo pierwsza warstwa jest utwardzona i jak wyciagam z lampy to pedzelkiem nakladam cieniutka warste zelu i na to nakladam brokaty to tez utwardzam i ewentualnie delikatnie opruszam szczoteczka ta do paznokci po utwardzeniu oczywiscie...wiec to jest za kazdym razem utwardzone :lol:
 
 
 
_PaLuA_ 
Wciąż się uczę



Wiek: 35
Dołączyła: 17 Sty 2008
Posty: 19
Skąd: z zagranicy
Wysłany: Sob Sty 19, 2008 2:01 pm   

Hihihhh :D Ja robie tak jak Kasia :D I mi pasuje, bo jest latwo i efektywnie:D
I brokat nakladam pedzelkiem:D
Ale sprobuje tez proponowanymi sposobami:)
Moze akurat w jakims z nich odnajde sie jeszcze bardziej:)
 
 
 
kayote 
Wciąż się uczę


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 30 Paź 2007
Posty: 55
Skąd: St-Ce
Wysłany: Nie Sty 20, 2008 2:02 pm   

ja ostatnio 1 raz robi?am ko?cówke brokatow? i na gruntuj?cy na?o?y?am brokat ale wszystko tak fruwa?o mi dooko?a ze to nie jest dobry pomys? wi?c potem bra?am troche buduj?cego i na to brokat wi?c zdecydowanie lepiej wed?ug mnie jest tak
 
 
 
specialle
Wciąż się uczę



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 33
Skąd: Rabka
Wysłany: Nie Lut 03, 2008 1:39 pm   

Jets kilka sposobow nakladania brokatow. Mam tu na mysli naturalne pazurki bo na zelowych czy akrylowych sie nie znam. Ja wykorzystuje takie. Na mokry lakier nakladam pedzelkiem czy tez aplikatorem do cieni. Mozna tez zanurzyc opazurek w brokacie. To chyba najpopularniejsze. Sa tez lakiery z brokatem ale tego nie lubie bo chyba terzxeba by bylo nalozyc 50 warstw zeby ladnie ktyl.
 
 
 
Agusia
Fanatyczka


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 343
Wysłany: Pią Lut 08, 2008 10:58 am   

TO fakt. 50 razy aby dobrze pokryl... :???: J brokat nakladam tak..Na przygotowanego pazurka nakladam pirwsza warstwe zelu bonder...potem na to brokat ale nie posypuje go tylko mieszm z drobna iloscia zelu...poto aby uzyskac zondany wzor.w ten sposob jest bardzo dokladnie...i po tym pokrywam to warstwa zelu budujacego... :wink: :wink:
_________________
www.aga-nails.blog.onet.pl
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Pią Lut 08, 2008 2:22 pm   

ja robie podonie jak Agusia ale robie to na pierwszej warstwie zelu ale nie na bonderze.kazda ma inny sposob wazny jest efekt i wytrzymalosc.
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
anegdotka20 
Wciąż się uczę



Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 45
Skąd: ?wi?toch?owice
Wysłany: Pon Lut 18, 2008 4:03 pm   

Ja jak nak?adam brokat na moje naturalki to po prostu zanurzam pazurki w nim...to najprostsza metoda i jest wtedy równo rozlo?ony..
_________________
http://moje-zdobienia-paznokci.blog.onet.pl/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group