*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pseudo stylistka
Autor Wiadomość
elzbieta-nails 
Wciąż się uczę
elzbieta-nails


Wiek: 41
Dołączyła: 09 Kwi 2009
Posty: 31
Skąd: wielka brytania
Wysłany: Sro Kwi 15, 2009 11:17 am   

zdjecia jakosciowo nie sa zbyt dobre.

ps paznokcie przedluzone na tipsach metoda zelowa, Zel clear i nic wiecej!!!!!!!!!

paznokcie po 4 dniach :)
 
 
 
ja 
Fanatyczka

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 265
Skąd: nysa-wroc?aw
Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 6:42 am   

niestety nie widze tu zadnych zdjeci ;(
 
 
 
majka
Wciąż się uczę


Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 17
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Kwi 19, 2009 1:10 pm   

sama chętnie zobaczyłabym te paznokcie, niestety nie wyświetlają się zdjecia...
 
 
 
elzbieta-nails 
Wciąż się uczę
elzbieta-nails


Wiek: 41
Dołączyła: 09 Kwi 2009
Posty: 31
Skąd: wielka brytania
Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 11:33 am   

cos mi sie pochrzanilo gdy wrzucalam zdjecia,jak je znajde to wrzuce jeszcze raz:)
 
 
 
sandiiii 
Wciąż się uczę



Wiek: 36
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 34
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto Maj 12, 2009 4:35 pm   

Wiecie na to można różnie patrzeć, bo my iedyś też zaczynałyśmy, też nie potrafilyśmy, też kaleczyłyśmy zanim zaczełysmy tak ładnie robic pazurki. A ze one robia tanio to kobitki tam lgną... eh no ale co zrobic
_________________

 
 
 
p.w 
Raczkuję



Wiek: 40
Dołączyła: 15 Maj 2009
Posty: 8
Skąd: nowy sącz
Wysłany: Pią Maj 15, 2009 1:09 pm   

kazdy ma trudne poczatki ale kaleczyc kogos też nie ładnie...ja na poczatku zaznaczałam że jestem poczatkujaca itp i że się ucze (zresztą dalej się ucze)i brałam tylko za materiał żeby na tym nie tracić....naszczęście dość mi to wychodziło a klientki wracały...dopiero z biegiem czasu stawke pidwyższyłam...
_________________

 
 
 
anna8 
Raczkuję


Dołączyła: 29 Gru 2008
Posty: 4
Skąd: Warszawa i okolice
Wysłany: Sro Paź 21, 2009 2:14 pm   

Pseudo stylistek jest naprawdę dużo, parę razy do takich trafiłam. Już od roku chodzę tylko do sprawdzonej osoby i u niej zawsze robię sobie pazurki.
_________________
"Paznokcie i w?osy dane s? cz?owiekowi, by mu dostarczy? sta?ej a lekkiej pracy."
 
 
 
Milunia 
Wciąż się uczę



Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 21
Skąd: Koszalin
Wysłany: Czw Paź 22, 2009 12:54 pm   

niby kazdy sie uczy... no ale jakies podstawy trzeba znac. nawet jak sie uczymy to chyba widac ze paznokiec przepiłowany jest kompletnie albo skórki zalane, albo ze grubo czy krzywo. poczucie estetyki... jak ktos tego nie ma to nawet nie pomoze ze paznokcie sie beda trzymaly miesiąc jak beda przepiłowane i łopatowate :/
 
 
 
pazurek44 
Wciąż się uczę


Wiek: 33
Dołączyła: 01 Lut 2010
Posty: 10
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 7:04 pm   

Milunia napisał/a:
niby kazdy sie uczy... no ale jakies podstawy trzeba znac. nawet jak sie uczymy to chyba widac ze paznokiec przepiłowany jest kompletnie albo skórki zalane, albo ze grubo czy krzywo. poczucie estetyki... jak ktos tego nie ma to nawet nie pomoze ze paznokcie sie beda trzymaly miesiąc jak beda przepiłowane i łopatowate :/


Brawo!!!

Dopiero się ucze, ale wydaje mi się, że już mam większe doświadczenie :D
Nie uważam, że moje pazury są idealne, ale wierze, że po 15 latach praktyki będą lepsze niż te ze zdjęć :)
 
 
 
sandiiii 
Wciąż się uczę



Wiek: 36
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 34
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 9:24 pm   

Tylko klientki mają oczy widza co mają robione, buzie też mają, jakby mi coś takiego robiono to bym zwróciła uwage a po drugie cena też mówi sama za siebie, bo w końcu czego można się spodziewać po 30 złotych ?
_________________

 
 
 
maria_marylka 
Raczkuję


Dołączyła: 29 Gru 2010
Posty: 3
Skąd: znikąd
Wysłany: Sob Sty 01, 2011 2:41 pm   

vegan d?ihad napisał/a:
Juz nie wspomne o tym, ze jak ktoras dziewczyna natrafi na taka "stylistke", ktora jej taka masakre NA paznokciach, albo co gorsza Z paznokciami zrobi, to pewnie juz nigdy nie bedzie chciala przedluzyc pazurkow, przez co my tracimy klientki i mowi sie, ze tipsy niszcza paznokcie :zona:

święte słowa- ja właśnie na taką stylistkę trafiłam.
najlepsze było to,że miała na ścianie dyplom, nawet oferowała mi szkolenie w cenie bagatela 900 zł. Tylko jak skończyła pracować i spojrzałam na moje pazury to nie wiedziałam, czy płakać, czy jej w wymalowaną mordę dać- to była masakra :/
Uwierzcie, że moje pierwsze zrobione samodzielnie żele wyglądały 1000 razy lepiej :)
 
 
 
doriss 
Raczkuję


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Sty 2010
Posty: 4
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Sty 08, 2011 1:50 pm   Re: Pseudo stylistka

Witam

U mnie zdarzają się takie klientki, które robiły pazurki u pseudo stylistek za grosze a do mnie zgłaszają się na dopełnienia .... dlatego musiałam podnieść ceny dopełnień :-)

Nie ma rady na takie pseudo stylistki można tylko liczyć na to, że klientki zorientują się i od nich pouciekają.

Pozdrawiam
Dorota
 
 
 
4nails 
Znam się na tym


Dołączyła: 30 Sie 2010
Posty: 118
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Sty 25, 2011 10:57 am   

Pamiętaj,ze każde doświadczenie zbliża nas do ideału,więc nie ma się czego wstydzić. Niektórzy mówią,że pierwszy miesiąc jest najgorszy,a potem wszystko idzie z górki i układa się tak jak trzeba. Pamiętam,ze moje początki również były tragiczne...
_________________
www.4nails.pl - ozdoby do paznokci
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group