*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
JAK Przed?u?yc paznokcjie ?el
Autor Wiadomość
niuniaa2552 
Znam się na tym


Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Gru 2007
Posty: 156
Skąd: Luba?
Wysłany: Czw Cze 12, 2008 2:20 pm   

Nadziejko kochanie ja ci cos powiem.... nie mam zadnego kursu choc pazurkow do konca robic nie umiem no bo wiadomo uczymy sie latami to powiem tylko tyle: ja nauczylam sie robic pazurki przez neta! i to nie jest zadne klamstwo oto moj blog: www.king-nails.blog.onet.pl na ktorej mozemy zobaczyc mojego pierwszego w zyciu pazura na formie czy wogole pazurki ktore wykonalam i ktore wlasnie poprzez internet nauczylam sie robic tak aby sie trzymaly mocno ;)
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Czw Cze 12, 2008 2:40 pm   

niuniaa2552 napisał/a:
Nadziejko kochanie ja ci cos powiem.... nie mam zadnego kursu choc pazurkow do konca robic nie umiem no bo wiadomo uczymy sie latami to powiem tylko tyle: ja nauczylam sie robic pazurki przez neta! i to nie jest zadne klamstwo oto moj blog: www.king-nails.blog.onet.pl na ktorej mozemy zobaczyc mojego pierwszego w zyciu pazura na formie czy wogole pazurki ktore wykonalam i ktore wlasnie poprzez internet nauczylam sie robic tak aby sie trzymaly mocno ;)


Wiem ze jedne osoby potrafja robic paznokietki bez kursu i sa sliczne ale jak sama napisalas zeby dojsc od prawy to potrzeba czasu,ja osobiscie uwazam ze dobra instruktorka potrafi pomoc i czasem wyjasnic nam wszystkie nasze watpliowsci wiem nie tylkko ze swojego przykladu ze z filmow ciezko bylo mi wylapac pewne rzeczy jak np.forme nie kiedy nie oddawal tego co osoba ktora siedzi przy tobie i pokazuje,mi pokazano raz a pozniej to juz polecialo,a na filmach wydawalo mi sie ze nie widze tego co bym chciala.No i mysle ze majac profesjonalistke u boku ktora pokaze nam bledy to tez nam to pomoga,ona wylapuje i uczy nas prawidlowej pracy,ale sa rzeczy ze nie potrafimy wytlumaczyc to trzeba zobaczyc np.robienie kwiatuchow.Tym bardziej ze jesli trzeba isc do pracy do salonu dokument jest wazny bo zadaja uprawnien dobre salony.
To tylko moja opinnia :kwiaty: :kwiaty:
:oki:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
ja 
Fanatyczka

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 265
Skąd: nysa-wroc?aw
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 12:42 pm   

Dziewczyny obydwie macie racje. Samemu mo?na si? nauczy? robi? paznokcie i nieraz nie wida? ró?nicy zrobionych paznokci mi?dzy tzw. ”samoukiem” a stylistk? z kursem. Ale z drugiej strony faktycznie mo?emy czego? nie zauwa?y? na filmie a profesjonalistka zwróci nam na to uwag?. Wed?ug mnie ?eby by? naprawd? ?wietn? stylist? to najlepiej zrobi? kurs i jeszcze samemu si? doszkala? chodzby z netu. Nadmiar informacji jeszcze nikomu wkoncu nie zaszkodzi? prawda :lol:
 
 
 
niuniaa2552 
Znam się na tym


Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Gru 2007
Posty: 156
Skąd: Luba?
Wysłany: Pon Cze 23, 2008 6:24 pm   

heh no widzisz ja to samo ciagle za mna chodzi teraz mam 15 lat i umiem zrobic pazura tak zeby sie mocno trzymal a do 18 roku zycia mi daleko i do tego czasu moge sie uczyc a po 18 zrobie sobie kursy i bedzie wszystko picus glancus ;)
 
 
 
malutka 
Fanatyczka


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 384
Skąd: Rybnik- D?bie?sko
Wysłany: Wto Cze 24, 2008 9:39 pm   

niuniaa2552, a nie mo?na szybciej takiego kursu zrobi????
_________________
 
 
 
Anna Otki?ska
Znam się na tym



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 112
Skąd: z daleka
Wysłany: Wto Cze 24, 2008 11:50 pm   

malutka napisał/a:
niuniaa2552, a nie mo?na szybciej takiego kursu zrobi????



:brawo: :brawo: :haha: :haha: :haha: :hahaha: :hahaha:
_________________
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Sro Cze 25, 2008 10:32 am   

Malutka chyba niuniaa2552 powiedziala to w troche innym znaczeniu :oki:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
niuniaa2552 
Znam się na tym


Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Gru 2007
Posty: 156
Skąd: Luba?
Wysłany: Pią Cze 27, 2008 10:26 am   

malutka jasne ze moglabym ale do 18 chce sie pouczyc a pozniej swieza z nowiuskim jeszcze pachnacym nowoscia certyfikatem bede dzialac w kierunku wlasnego salonu ;) a teraz po kiego grzyba mam wydawac jakies grosze na jakis za przeproszeniem doopny certyfikat jak pozniej moge zarobic wiecej grosza i zrobic pozadny i to ze wszystkiego ;)
 
 
 
ja 
Fanatyczka

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 265
Skąd: nysa-wroc?aw
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 1:28 pm   

Dziewczyny czy jak robicie paznokcie tipsami do frenczu to po przyklejeniu go i przygotowaniu od razu nak?adacie ?el kamufla?, czy nak?adacie mo?e ?el podk?adowy, bo ja widzia?am jak stylistka od razu nak?ada?a ?el kamufla?owy, ale z tego co wcze?niej by?o pisane na forum to ?el kamufla?owy mo?e spowodowa? odbarwienie p?ytki. Jak najlepiej wykona? taki paznokie? ?eby by?o dobrze????
 
 
 
malutka 
Fanatyczka


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 384
Skąd: Rybnik- D?bie?sko
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 4:30 pm   

ja zawsze daje bonder
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group