*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
TIPSY - problem z wyborem
Autor Wiadomość
martalele
Raczkuję


Dołączył: 03 Maj 2007
Posty: 2
Wysłany: Pią Maj 04, 2007 8:54 pm   TIPSY - problem z wyborem

Postanowilam poruszyc ten temat na forum. Mam problem z wyborem tipsow (naturalne). Napomknelam juz o tym Ani na gg ale byc moze dziewczyny moglyby sie podzielic swoimi doswiadczeniami. Kupilam tipsy na allegro od sprawdzonego sprzedawcy wydawaloby sie ze powinny byc w porzadku, ale po jakims czasie tipsy pekaja wzdluz na calym wolnym brzegu, czasami nawet nie jest to tylko jedno pekniecie tylko sa jakby pokruszone. Ale zelu sie trzymaja i czasami nawet trzy tygodnie tak chodze. Zele uzywam dobre (IBD). Ania mowila ze byc moze to niedostatecznie wzmocniona linia stresu, moze ja cos zle robie, ale zdazylo mi sie ze przy zakladaniu pekaly, albo tuz po przyklejeniu, albo juz po obrobce (chce nakladac zel a tu niespodzianka) wiec to by wskazywalo na zla jakos tipsow. Co Wy o tym myslicie?
W zwiazku z tym pytanie, czy Wy tez macie takie problemy, jakich tipsow uzywacie, jakie firmy polecacie. Prosze o linki do dobrych sklepow internetowych.
 
 
Mrowino1
Znam się na tym



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 113
Skąd: Mrowino/Poznan
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 11:16 am   

martalele wiec tak mi nigdy cos takiego sie nie dzieje.. moze to nie wina tipsow tylko zle i ch obcinanie. Bardzo wazne jest aby gilotyna tworzyla kat 90 z palcem... musisz ja trzymac prosto a jak obcinasz to tez na to uwazac. A jesli chodzi o tipsy z alegro to moze roznie wygladac z ich jakoscia... ja pracuje na tipsach SPN clear sa bardzo dobre, nie zamienie ich na inne :)
_________________
www.paznokcie-ani-g.blog.onet.pl
 
 
Agusia
Fanatyczka


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 343
Wysłany: Wto Maj 22, 2007 2:19 pm   

Mrowina ma racje moze to byc kat obcinania to raz...A drugie to niedobrany tips do paznokcia tj moze naturalny paznokiec byc zbyt plaski a to oznacza ze po przyklejeniu tips niewytrzymoje napiecia i peka wzdluz .Wiec mosi byc dobrze dopasowany nie tylko rozmiarem ale i krzywa C.Niewiem czy dobrze wyjasnilam..[/u]
_________________
www.aga-nails.blog.onet.pl
 
 
Mrowino1
Znam się na tym



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 113
Skąd: Mrowino/Poznan
Wysłany: Wto Maj 22, 2007 5:50 pm   

Agusia super :)
_________________
www.paznokcie-ani-g.blog.onet.pl
 
 
malutka 
Fanatyczka


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 384
Skąd: Rybnik- D?bie?sko
Wysłany: Pon Maj 28, 2007 12:12 am   

hmm a ja powiem tak , kiedy? te? zamówi?am tipsy z allegro ale po jakim? czasie one zacze?y mi p?ka? w pude?ku i tu dopiero niespodzianka
 
 
 
Agusia
Fanatyczka


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 343
Wysłany: Sro Maj 30, 2007 1:04 pm   

Same zaczely pekac-chyba nie ulegly przeterminowaniu :lol: :lol: :lol: Moze poprostu wadliwe byly
_________________
www.aga-nails.blog.onet.pl
 
 
Mrowino1
Znam się na tym



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 113
Skąd: Mrowino/Poznan
Wysłany: Sro Maj 30, 2007 4:28 pm   

ojejku pierwszy raz cos akiego slysze.. no to chyba musialo byc cos z nimi nie tak...
_________________
www.paznokcie-ani-g.blog.onet.pl
 
 
malutka 
Fanatyczka


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 384
Skąd: Rybnik- D?bie?sko
Wysłany: Sro Maj 30, 2007 7:24 pm   

Mrowino1 napisał/a:
ojejku pierwszy raz cos akiego slysze.. no to chyba musialo byc cos z nimi nie tak...


szcze?e to te? pierwszy raz si? z tym spotka?am ale mam dwa rodzaje tipsów tzn, naturalnych i te z allegro sa du?o cie?sze od tych co ze sklepu
_________________
 
 
 
Agusia
Fanatyczka


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 343
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 11:28 pm   

No wlasnie -nie mam jakos przekonania aby robic zakupy na allegro no i kolejny dowo :lol: d na lipny towar....
_________________
www.aga-nails.blog.onet.pl
 
 
Lilo
Wciąż się uczę


Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 24
Wysłany: Pią Sie 31, 2007 6:06 pm   

ja uzywam tipsow od slydi i nic sie z nimi nie dszieje. nie pekaja i szybko mozna zlikwidowac prog :)
 
 
Ibris 
Raczkuję


Dołączyła: 31 Paź 2007
Posty: 8
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: Sro Paź 31, 2007 9:39 am   

a mnie w?asnie tipsy od Slaydi p?ka?y... teraz u?ywam tipsów z allegro od u?ytkownika Jo29-sa rewelacyjne!
 
 
 
KOTEK 
Znam się na tym



Wiek: 33
Dołączyła: 29 Kwi 2007
Posty: 83
Skąd: okolice KIELC
Wysłany: Sro Lis 21, 2007 6:55 pm   

Je?eli chodzi o tipsy od SLAYDI to mi rowniez pekaja- clear jak i french :/ dlatego wlasnie szukam innych dobrych a w przystepnej cenie

slyszalam duzo dobrego o tipsach od uzytkownika allegro jo29 o ktorym napisala Ibris.

mam pytanie - moze uzywala ktoras z WAS tipsow od fikusnails?? www.fikusnails.pl (dostepne rowniez na allegro u uzytkownika fikusnails)

Mo?e macie porównanie mi?dzy nimi?
_________________
zapraszam na bloga

www.stylizacja-kielce.blog.onet.pl
 
 
 
chudzinka26 
Raczkuję


Wiek: 43
Dołączyła: 20 Gru 2007
Posty: 8
Skąd: wejherowo
Wysłany: Pią Gru 21, 2007 12:31 am   

Mi na szczescie nie zdazylo sie jeszcze nigdy aby tips mi pekl podczas pracy,a uzywam tipsow i zelow firmy gabrielle....goraco polecam ta firme;)... http://gaba1405.livenet.pl/sklep/
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Wto Gru 25, 2007 8:22 pm   

Dziewczynki super tipsiki i calkiem niezle wyprofilowane sa z ranails i sa niedrogie.Moge tez polecic z newnailsa jak ja na nich pracowalam byly tez nie zle.A pekanie to niestety ale moze byc wina tipsow zlej jakosci tworzywo jak i zle opracowanie itp.
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
kasiek1 
Znam się na tym


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 192
Skąd: Chojnów
Wysłany: Sro Kwi 02, 2008 10:18 am   

martalele ja ostatnio mialam taki problem jak twoj ale na tipsach przezroczystych na naturalnych i french-u nigdy mi sie to nie zdarzylo a na clear mailam ten przypadek pierwszy raz
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group