*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
co lepsze? tips czy forma?
Autor Wiadomość
Cassiapeia 
Wciąż się uczę
tiri tiri:D



Wiek: 35
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 17
Skąd: Nowy S?cz
Wysłany: Pią Kwi 25, 2008 11:09 pm   co lepsze? tips czy forma?

Witam:) mam pytanie dotyczace wyboru metody przedluzenia paznokci... moj problem dotyczy nierownych paznokci.

W dziecinstwie niestety mialam operacje na jednym z moich paluszkow:( Operacja juz na zawsze zmienila ksztalt tego jedynego paznokcia, ktory stal sie 'krogulczy' i na palcu widoczna jest blizna. nie ukrywam ze jest to przeszkoda w przedluzaniu moich paznokci :cry: . Co jest lepiej zrobic w takim przypadku? Nalozyc tipsa czy przedluzac na formie? a moze polecacie cos innego? slyszalam tez wiele opinii na temat tego ze tipsy 'wyrownuja' niedoskonalosci paznokci. z drugiej strony forma zapewni dobra przyczepnosc.

W moim przypadku bylo tak, ze raz tips mi poprostu odpadal a innym razem trzymal sie o wiele mocniej niz inne tipsy... przy pracy na tym samym sprzecie o.O

a moze macie klientki ktore przychodza do Was z takim samym problemem? lub poprostu natura nie obdarzyla ich super ladnymi plytkami?:) czekam na info i z gory dziekuje:)
_________________
(...) viewing the fainter stars, visible to the naked eye, renders the constellation a human figure, sitting on a chair (...)
 
 
 
ja 
Fanatyczka

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 265
Skąd: nysa-wroc?aw
Wysłany: Pią Kwi 25, 2008 11:48 pm   

Cassiapeia, Z tego co mi wiadomo, to mo?na na?o?y? tipsa z tym ? e paznokcie jak i tipsa pó?niej powinno si? max. skróci?. A tipsy wybiera? z jak najmniejsz? kieszonk?. Co do blizny spróbuj u?y? ?elu kamufla?u który wszelkie niedoskona?o?ci p?ytki powinien zakry? tak aby nie by?o wida? Ci blizny. A cha i jeszcze staraj si? w miejscu krzywej C nie aplikowa? zbyt du?o ?elu lub akrylu bo bardziej b?dzie Ci wida? ten kszta?t „krogulczy”. Je?eli co? zlie napisa?am prosze o poprawke. :lol: Mam nadzieje ? e cho? troch? pomog?am. :mrgreen:
 
 
 
Cassiapeia 
Wciąż się uczę
tiri tiri:D



Wiek: 35
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 17
Skąd: Nowy S?cz
Wysłany: Pią Kwi 25, 2008 11:59 pm   

hihi to na palcu jest blizna:) hmm ja wlasnie myslalam ze potrzebuje tipsow z duza kieszonka... a jesli mozesz to jakiego typu tipsy proponujesz? teraz sie zastanawiam nad french tipsem, ale moje plyteczki nie sa za duze:/ dziekuje za pomoc, skorzystam w najblizszym czasie:D
_________________
(...) viewing the fainter stars, visible to the naked eye, renders the constellation a human figure, sitting on a chair (...)
 
 
 
Anna Otki?ska
Znam się na tym



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 112
Skąd: z daleka
Wysłany: Sob Kwi 26, 2008 2:52 pm   

ja bym proponowa?a form? na ten pazurek lub tipsa z g??boka kieszonk? ale kieszonka wycieta na liter? v, s? takie gotowe tipsy z takim wyci?ciem ale do jednego pazurka sama mo?esz wyci?? :dzieki:
_________________
 
 
 
ja 
Fanatyczka

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 265
Skąd: nysa-wroc?aw
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 9:19 am   

Znalaz?am na ten temat co? na naszym forum. Prosze :lol:
http://www.e-paznokcie.in...id=dobor_metody
 
 
 
M-porzeczka 
Znam się na tym


Wiek: 47
Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 85
Skąd: Czarna Bia?ostocka
Wysłany: Sob Maj 03, 2008 11:00 pm   

Ja mam szcz??cie do osób z p?ask? i szerok? p?ytk? i mam problem z doborem tipsów.
Aniu mo?e wiesz w którym sklepie s? tipsy z wyci?ciem, jako? mi nie wpad?y
w oko?
Mam jeszcze jedno pytanko. Jako osoba pocz?tkuj?ca to mam problemy z budowaniem szkieletu z ?elu na formie. Zajmuje mi to strasznie du?o czasu. Czy mog? zbudowa? szkielet
z akrylu a potem budowa? ju? ?elem? I jak buduje akrylem to od skórek czy np. od po?owy
p?ytki? Ale namiesza?am.
 
 
 
Anna Otki?ska
Znam się na tym



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 112
Skąd: z daleka
Wysłany: Nie Maj 04, 2008 12:10 am   

tu naprzyk?ad
http://test.silcare.pl/kategoria/189
a co do szkieletu oczywi?cie mo?e by? z akrylu ja ostatnio robi?am z akrylu od po?owy naturalnego pazurka ?wietna sprawa
_________________
 
 
 
M-porzeczka 
Znam się na tym


Wiek: 47
Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 85
Skąd: Czarna Bia?ostocka
Wysłany: Nie Maj 04, 2008 2:44 pm   

Dzi?kuj? bardzo Aniu za pomoc.
W czwartek spróbuje zbudowa? szkielet z akrylu, zobacz? jak mi wyjdzie.
 
 
 
kiniaczek 
Wciąż się uczę


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Maj 2008
Posty: 21
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie Maj 18, 2008 7:33 pm   

no czekamy na relacje a ania robila i nawet jesli sie nie mysle to sliczne kolorowe jesli o te chodzi to naprwde wyszly super
_________________
pozdrawiam was serdecznie
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group