*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomo?ecie?
Autor Wiadomość
Fishi13
Raczkuję


Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 3
Wysłany: Wto Maj 01, 2007 11:32 pm   Pomo?ecie?

[b][color=blue]Witam!
Pazurki ?elowe nosz? juz od roku, jednak teraz wyjezdzam i chcialabym robic je sobie sama. Tek wiele jest produktów, lamp, ?eli, pilniczków..... :? A ja nie wiem co i gdzie kupic :( prosze, kochaniutkie pomozcie mi!!!! Co b?dzie mi potrzebne do robienia sobie pazurków na naturalnej p?ytce.
Dzi?kuje za odpowiedzi :D [/color][/b]
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Sro Maj 02, 2007 10:40 am   

Szczerze mówi?c pierwsze co powinnam napisa? to zrób kurs 8), bo gwarantuj? Ci, ? e pierwsze Twoje "paznokcie" (jesli sie postarasz i ich nie zniszczysz) odpadn? najwy?ej po tygodniu :lol: Je?li chodzi o przyrz?dy to musisz mie? prawie wszystko (prócz tipsów, kleju i gilotyny) czego u?ywa si? do zak?adania tipsów. Podaj? Ci linka gdzie wszystko jest opisane http://www.e-paznokcie.info/uv.htm . Oczywi?cie ?ele, lampy it. podane s? tu w kilku wariantach, a który rodzaj wybierzesz zale?y tylko od Ciebie. Mog? Ci jedynie poradzi?, ? e je?li zamierzasz tylko utwardza? p?ytk? to najlepszym wyborem ?elu b?dzie specjalnie do tego przeznaczony, cz?sto zwany CALCIUM. ?el ten wp?ywa na szybszy wzrost paznokcia i jego wzocnienia.
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
Mrowino1
Znam się na tym



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 113
Skąd: Mrowino/Poznan
Wysłany: Sro Maj 02, 2007 2:40 pm   

Anna jestes szybka jak strzala ... :) tak ja tez uwazam , ze by najpierw trzeba sie przeszkolic..bo tylko nie potrzebnie bedziesz sie denerwowac.. ja tez zaczynalam bez kursu wytrzymalam pol roku potem szybko na kursik...
_________________
www.paznokcie-ani-g.blog.onet.pl
 
 
Fishi13
Raczkuję


Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 3
Wysłany: Sro Maj 02, 2007 9:27 pm   

Dzi?kuj? za porady.... i wyglada na to ze bede musiala sie obejsc bez moich paznokci :cry: przez okres mojego wyjazdu.... Myslalam ze to ?atwiejsze bo obserwujac moja pania od pazurkow to nie wyglada na nic nadzwyczajnego.... czego wiecej moge nauczyc sie na kursie. Chce znac marke dobrych zelow, jakie bede potrzebowala, jaka moc ma miec lampa.
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Sro Maj 02, 2007 9:42 pm   

Pamietaj, ze diabe? tkwi w szczegó?ach:) Podczas zabiegu Twoja stylistka wykonywa?a wiele czynno?ci, o których Ty nawet nie wiedzia?a?. Rzeczywi?cie gdy kto? robi Ci paznokcie i jeste? tylko obserwatorem to wygl?da to na pro?cizn?. Niestety w rzeczywisto?ci tak nie jest :roll: Przed?u?aj?c paznokcie trzeba dba? o prawid?owe wykonanie: krzywej C, linii stersu, linii u?miechu itp., a zapewne Ty nie masz o tym bladego poj?cia. Dlatego proponuj? albo odetchn?? od tipsów, albo za?o?y? je przed samym wyjazdem:)(oczywiscie je?li nie wyje?d?asz na d?u?ej ni? mieis?c)
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Sro Maj 02, 2007 9:56 pm   

1. Je?li chodzi o kurs, to to czego si? na nim nauczysz zale?y od placówki przeprowadzaj?cej takie szkoelnie. Przewa?nie szkolenie kosztuje w granicach 600-1500 z?, trwa od 3 dni wzy?. Niektóre placówki w tej cenie oferuj? np. przed?u?enie paznokci ?elem, niektóre s? w stanie w tej cenie nauczy? Ci? ?elu i akrylu. Obecnie placówek jest coraz wi?cej, wi?c wybór nie jest prosty. Je?li wybierzesz kurs - ?elu, to nauczysz si? tam podstawowych informacji (o paznokciach, chorobach, dezynfekcji itp.), o zak?adaniu tipsów, przed?uzaniu paznokci na formie, zatapianiu ozdób i wiele innych rzeczy.
2. Na pytanie o wybór odpowiedniego ?elu nie jestem w stanie Ci jednoznacznie odpowiedzie?. Tyle i ile jest marek, tyle ró?nych gustów. Ka?da stylistka ma swój wybrany(wyszukany) ?el i tylko ten jeden jej odpowiada i tylko ten jeden chwali.
3. Lampa- przynamniej 9 watowa, na jedn? 9 watow? ?arówk? (na 4 palce). Jest to minimum. Ja osobi?cie preferuj? lampy na ca?? d?o? , czyli tzw. tunelowe - 36 watowe, na 4 ?arówki. :P
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
Fishi13
Raczkuję


Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 3
Wysłany: Czw Maj 03, 2007 8:39 am   

:D no i dalej nie rozwialo to moich watpliwosci, przy kolejnej wizycie sama ja podpytam. Wiesz Aniu czego sie boje, ze wydam 1000 z? na marne, bo i tak nigdy nie bede robila paznkoci komus a na wlasne potrzeby to moge uczyc sie na bledach. Na dobra sprawe to poczytam wiecej o produktach, zapytam czym robi to moja stylistka i tyle. W ?yciu uczy?am sie trudniejszych rzeczy wiec....
Dzi?kuj? za odpowiedzi.
:)
 
 
Agusia
Fanatyczka


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 343
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 1:44 pm   

A gdzie wyjezdzasz?Bo moze wpadniesz do mnie i ci zrobie pazurki....Zart..Jest wiele sklepow gdzie mozna zakupic rzeczy potrzebne.Ale niewiem czy to dobra inwestycja aby kupowac tylko dla siebie bo przeciez wiele rzeczy potrzeba a jak dla ciebie to starczy na wieki co znaczy ze sie z czasem przeterminuje-a co jeszcze trzeba wiedziec cos nie cos o zasadach.Ale to twoja sprawa kazdy sie uczy na bledach.
 
 
Agusia
Fanatyczka


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 343
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 1:52 pm   

A skoro juz tak chcesz sama sobie robic to krotka lista potrzebnych rzeczy....


Zele (na frencz bialy+rozowy+przezroczysty)
primer
odtluszczacz
Tipsy lub formy
klej
pilniki
bloki
gilotyna
LAMPA
miotelka

To chyba spory wydatek...Czy czegos zapomnialam.????

Czy czegos zapomnialam????
 
 
Mrowino1
Znam się na tym



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 113
Skąd: Mrowino/Poznan
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 3:07 pm   

mogl by sie jeszcze przydac metalowy pusherek do odsuwania skorek i waciki... i jesli by chciala pracowac na formie to - formy.... :D
_________________
www.paznokcie-ani-g.blog.onet.pl
 
 
Agusia
Fanatyczka


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 343
Wysłany: Sro Maj 09, 2007 2:38 pm   

No wlasnie waciki bezpylowe i metalowy pusherek.....A to takie wazne..
 
 
*Madija*
Wciąż się uczę



Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 55
Skąd: Chrzanów
Wysłany: Pią Sie 31, 2007 9:07 pm   

ja tam kupi?am sobie lamp? i by?a juz z wszystkimi potrzebnymi rzeczami:) Nie mam kursu i jak narazie pazurki si? trzymaj?. Ale zeby zrobic komu? jeszcze si? nie odwa?y?am;) Wol? najpierw popróbowac na sobie...
 
 
 
malwa
Raczkuję


Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 6
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 10:42 pm   

Ja rowniez mam problem z doborem odpowiednich zeli i innych preparatow. Dopiero zaczynam ze stylizacja, dlatego nie mam o tym pojecia (jeszcze) ;] . Zapisuje sie na szkolenie stylizacji paznokci, ale juz teraz chce kupic sobie jakis zestaw (lapma, tipsy, pilniki, itd..). Na poczatek nie chce na to wydac zbyt duzo pieniedzy i chce kupic gotowy zestaw np. na Allegro, gdzie jest bardzo duzo ofert. Prosilabym, abyscie w miare mozliwosci doradzily mi czy te zestawy/ firmy oferowane na aukcjach sa dobre. Oto kilka linkow, ktore mnie interesuja:

http://www.allegro.pl/ite...zele_i_zel.html

http://www.allegro.pl/ite..._lampa_uv_.html

http://www.allegro.pl/ite..._tipsy_zel.html

Z gory dziekuje za rady :)
_________________
Pocz?tkuj?ca entuzjastka
 
 
malwa
Raczkuję


Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 6
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 10:42 pm   

Ja rowniez mam problem z doborem odpowiednich zeli i innych preparatow. Dopiero zaczynam ze stylizacja, dlatego nie mam o tym pojecia (jeszcze) ;] . Zapisuje sie na szkolenie stylizacji paznokci, ale juz teraz chce kupic sobie jakis zestaw (lapma, tipsy, pilniki, itd..). Na poczatek nie chce na to wydac zbyt duzo pieniedzy i chce kupic gotowy zestaw np. na Allegro, gdzie jest bardzo duzo ofert. Prosilabym, abyscie w miare mozliwosci doradzily mi czy te zestawy/ firmy oferowane na aukcjach sa dobre. Oto kilka linkow, ktore mnie interesuja:

http://www.allegro.pl/ite...zele_i_zel.html

http://www.allegro.pl/ite..._lampa_uv_.html

http://www.allegro.pl/ite..._tipsy_zel.html

Z gory dziekuje za rady :)
_________________
Pocz?tkuj?ca entuzjastka
 
 
malutka 
Fanatyczka


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 384
Skąd: Rybnik- D?bie?sko
Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 11:11 pm   

ja bym ci radzi?a zestaw nr.2 lub 3 ale ja bym sama wzi?? nr. 3 bo jest juz z walizk? , a co do firmy moge ci poleci? bo juz duzo rzeczy od nich bra?am , sama obecie mam od nich zestaw do akrylu
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group