*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
porcelana
Autor Wiadomość
kasiek1 
Znam się na tym


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 192
Skąd: Chojnów
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 2:03 pm   porcelana

hej dziewczyny co wiecie na temat porcelany czy ktoras z was ja stosuje?
 
 
 
malutka 
Fanatyczka


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 384
Skąd: Rybnik- D?bie?sko
Wysłany: Nie Kwi 06, 2008 6:24 pm   

prosze tyle znalaz?am w necie ale szcze?e nic nie wiem na ten temat

PORCELANA TERMICZNA

Opis zabiegu:
1.Przygotowujemy paznokie? do pracy, oczyszczaj?c go i usuwaj?c skórki.
2.Matowimy ca?? star? powierzchni? ?elow? je?li wykonujemy odnow?.
3.Nanosimy na naturalny paznokie? preparat Nail Prep w celu odt?uszczenia i wysuszenia p?ytki. Zalecam stosowa? dodatkowo preparat Primer na naturaln? p?ytk?, w celu polepszenia przyczepno?ci paznokcia.
4.Nalewamy kilka kropli ?elu UV Porcelanowego P?ynnego do naczy?ka szklanego, najlepiej za pomoc? zakraplacza.
5.Nas?czamy ?elem p?dzelek z w?osia naturalnego.
6.Czubek p?dzla wk?adamy do proszku Porcelanowego i czekamy chwil?, ?eby proszek przyklei? si? do w?osia. Wykonujemy p?dzlem powolne, okr??ne ruchy jak przy mieszaniu. Im d?u?ej trzymamy p?dzelek w proszku, tym g?stsz? mas? ?elow? otrzymamy. G?sta masa nie rozlewa si? a rzadka masa dobrze wype?nia lini? wype?nienia. UWAGA! Cz?stym b??dem jest nak?adanie za rzadkiej masy. Po utwardzeniu b?dzie ona za mi?kka.
7.W przypadku odnowy ?elowej, nak?adamy od razu na odrost i wyrównujemy na ca?o?ci.
8.W przypadku robienia nowych paznokci lub pogrubiania naturalnych, nak?adamy mas? na paznokie? zaczynaj?c od ko?ca (nie od skórek!). Na?o?y? tyle warstw ile potrzeba. Ka?d? warstw? utwardza? w Lampie UV. Nie zalewa? skórek!! Pracowa? na jednym paznokciu i po na?o?eniu masy od razu utwardza?
9.Utwardza? w lampie UV: 4-?arówkowej - 1-2 min, 1-?arówkowej - 2- 4min
10.Po utwardzeniu odt?u?ci? odt?uszczaczem Sun Flower i wypi?owa? kszta?t.
11.Nab?yszcza? dowolnym nab?yszczaczem UV firmy Sun Flower (B?ysk UV, Seal It, ?el nab?yszczaj?cy, ?el silikonowy)

PORCELANA UV

Opis zabiegu:
1.Przygotowujemy paznokie? do pracy, oczyszczaj?c go i usuwaj?c skórki.
2.Matowimy ca?? star? powierzchni? ?elow? je?li wykonujemy odnow?.
3.Nanosimy na naturalny paznokie? preparat Nail Prep w celu odt?uszczenia i wysuszenia p?ytki. Zalecam stosowa? dodatkowo preparat Primer na naturaln? p?ytk?, w celu polepszenia przyczepno?ci paznokcia.
4.Nalewamy kilka kropli ?elu UV Porcelanowego P?ynnego do naczy?ka szklanego, najlepiej za pomoc? zakraplacza.
5.Nas?czamy ?elem p?dzelek z w?osia naturalnego.
6.Czubek p?dzla wk?adamy do proszku Porcelanowego i czekamy chwil?, ?eby proszek przyklei? si? do w?osia. Wykonujemy p?dzlem powolne, okr??ne ruchy jak przy mieszaniu. Im d?u?ej trzymamy p?dzelek w proszku, tym g?stsz? mas? ?elow? otrzymamy. G?sta masa nie rozlewa si? a rzadka masa dobrze wype?nia lini? wype?nienia. UWAGA! Cz?stym b??dem jest nak?adanie za rzadkiej masy. Po utwardzeniu b?dzie ona za mi?kka.
7.W przypadku odnowy ?elowej, nak?adamy od razu na odrost i wyrównujemy na ca?o?ci.
8.W przypadku robienia nowych paznokci lub pogrubiania naturalnych, nak?adamy mas? na paznokie? zaczynaj?c od ko?ca (nie od skórek!). Na?o?y? tyle warstw ile potrzeba. Ka?d? warstw? utwardza? w Lampie UV. Nie zalewa? skórek!! Pracowa? na jednym paznokciu i po na?o?eniu masy od razu utwardza?
9.Utwardza? w lampie UV: 4-?arówkowej - 1-2 min, 1-?arówkowej - 2- 4min
10.Po utwardzeniu odt?u?ci? odt?uszczaczem Sun Flower i wypi?owa? kszta?t.
11.Nab?yszcza? dowolnym nab?yszczaczem UV firmy Sun Flower (B?ysk UV, Seal It, ?el nab?yszczaj?cy, ?el silikonowy)
_________________
 
 
 
kasiek1 
Znam się na tym


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 192
Skąd: Chojnów
Wysłany: Pon Kwi 07, 2008 2:19 pm   

ja wlasnie na temat porcelany wiem tylko tyle co znalazlam i wyczytalam w internecie
 
 
 
ja 
Fanatyczka

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 265
Skąd: nysa-wroc?aw
Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 10:51 pm   

Ja równie? dowiedzia?am bym si? co? wi?cej na ten temat, :lol: poniewa? o porcelanie b?yszcza?am ju? nie raz.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group