*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy mo?na si? nauczy? robi? akrylowe paznokcie samemu?
Autor Wiadomość
Pinkie 
Wciąż się uczę



Dołączyła: 01 Kwi 2008
Posty: 16
Skąd: S?owacja/Wroc?aw
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 6:52 pm   Czy mo?na si? nauczy? robi? akrylowe paznokcie samemu?

no wi?c tak bo ja bym chcia?a spróbowa? ale boj? si? bo czyta?am,?e nieodwracalnie mog? sobie popsu? paznokcie no i ja si? boj? czy wy przesz?y?cie najpierw kurs czy same si? uczy?y?cie bardzo was prosz? o pomoc i mam jeszcze jedno pytanko jak sie zmywa akryl z paznokci?
 
 
 
Anna Otki?ska
Znam się na tym



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 112
Skąd: z daleka
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 7:48 pm   

metoda akrylowa nie nale?y do najprostszych dlatego ? e akryl do?? szybko zastyga i je?li nie zd??ysz odpowiedio uformowa? pazurka czeka ci? sporo pi?owania.
Jest du?o osób bez kursu które zajmu? si? paznokcami i lepiej czy gorzej im to wychodzi nie jest to proste napewno oczywi?cie mo?na sobie czy innym paznokcie uszkodzi? je?li si? nieumiej?tnie b?dziemy pos?ugiwa? pilnikiem.
Poczytaj wszystkie informacje odno?cie przed?u?ania jest te? mnóstwo filmików w sieci.
Wtedy zdecyduj czy sobie poradzisz

a akryl usuwamy acetonem i pilnikiem
_________________
 
 
 
Malinka 
Wciąż się uczę
Malinka


Wiek: 47
Dołączyła: 22 Mar 2008
Posty: 13
Skąd: Koszalin
Wysłany: Sro Kwi 02, 2008 10:21 am   

Hej! Ja te? chcia?abym sie nauczy? przed?u?ania paznokci metoda akrylow?. Niestety mam dwie lewe r?ce je?eli chodzi o zdolno?ci artystyczne. Obawiam si?, ? e z tego powodu b?d? mie? problemy z nak?adaniem akrylu. A co Wy o tym s?dzicie? Pozdrawiam.
 
 
 
Pinkie 
Wciąż się uczę



Dołączyła: 01 Kwi 2008
Posty: 16
Skąd: S?owacja/Wroc?aw
Wysłany: Sro Kwi 02, 2008 4:22 pm   

Dzi?kuj? ci Aniu ju? du?o czyta?am na temat akrylowych paznokci i widzia?am sporo filmików i ja w?a?ciwie to bym chcia?a robi? szablonami ale nie mog? sobie uszkodzi? paznokci nieodwracalnie? i jeszcze mam pytanko czy taki zestaw http://www.ladys-nails.pl...p=5006/02&nd=47
na pocz?tek b?dzie dobry czy si? op?aca i ocencie prosz? was te produkty i jeszcze czy wszystko z tych rzeczy musz? koniecznie mie? czy tylko niektóre rzeczy :D
 
 
 
Anna Otki?ska
Znam się na tym



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 112
Skąd: z daleka
Wysłany: Sro Kwi 02, 2008 11:09 pm   

samymi produktami napewno nie uszkosdzisz sobie p?ytki skoro widzia?a? jak to si? robi na flmikach i b?dziesz post?powa? zgodnie z nimi nic takiego niepowinno mie? miejsca, pami?taj tylko o matowieniu na czym ono polega ? e jest usuni?cie po?ysku z p?ytkie nie pi?owanie do mi?sa :)
je?li chcesz tak? kwot? przeznaczy? na zestaw startowy bym poleci?a ci lepsz? firm?
http://gaba1405.livenet.p...=produkt&id=187
z tym ? e ja w tym zestawie wola?abym primer kwasowy
lub te? tu masz kilka opcji
http://kosmetikon.pl/cgib...sort=id&from=27
_________________
 
 
 
Pinkie 
Wciąż się uczę



Dołączyła: 01 Kwi 2008
Posty: 16
Skąd: S?owacja/Wroc?aw
Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 6:57 pm   

ten pierwszy mi si? wydaj? bardzo fajny i jeszcze raz ci dzi?kuje Aniu :D a jeszcze mam pytanie bo wiem ? e jest proszek i liquid a primer si? u?ywa w jakim celu?i jeszcze przed na?o?eniem akrylu trzeba porz?dnie opi?owa? p?ytk? paznokcia to znaczy,?e nie tylko na górze i po bokach ale w ?rodku p?ytki?
 
 
 
Anna Otki?ska
Znam się na tym



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 112
Skąd: z daleka
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 1:48 am   

primerem wytrawiamy p?ytk? ?eby si? masa dobrze trzyma?a (bez zapowietrze?), k?adziemy go tylko na p?ytk? nie na skórki ?eby ich nie poparzy?, przy akrylu primer mo?na nak?ada? punktowo nie ma potrzeby nak?ada? na ca?y pazurek
Pinkie i jak ju? pisa?am wcze?nie delkatnie matowisz ca?? p?ytk? paznokcia dok?adnie przy wa?ach pozbywasz si? nab?onka
na tym filmiku masz pi?knie wszystko pokazane
http://tammytaylornails.c...Full%20Nail.htm
_________________
Ostatnio zmieniony przez Nadzieja Pon Maj 25, 2009 11:40 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 12:30 pm   

:haha: nie strasze nie mialam takiego zamiaru uprzedzam tak jak to robia instriktorzy opawiadajac o primerze. :kwiaty:
Czasem kladie sie go za duzo i rozlewa sie po calej plytce i odczuwalne jest to na skorkach.Ja zawsze by uniknac takiego szczypanka delikatnie dotykam wacika by osuszyc pedzelek no i jak widze ze dosc wilgotny jest to jednen pedzelek uzywam na 10 palcy ale obserwuje by sie rozplywal po calej plytce a jak mniej wilgotny to wtedy jeden pedzelek na 5 paluszkow.I tak jak Anna napisala ja klade na srodek plytki wtedy on ladnie sie rozchodzi.
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
MariaW_INN 
Wciąż się uczę
W?a?ciciel Innowacje



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Mar 2008
Posty: 69
Skąd: S?upsk/Ustka
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 12:44 pm   

Anna Otki?ska napisał/a:
na tym filmiku masz pi?knie wszystko pokazane
http://tammytaylornails.c...Full%20Nail.htm


Anulka :D ja wlasnie dzieki filmom Tommy Taylor nauczylam sie sama :) a jak juz sie naumialam, to poszlam na kurs, haha , ale praca wrzala na szkoleniu, dzi?ki temu instruktor mógl pokazac mi troszke szerszy zakres niz standardowo w programie :D
_________________
DAY SPA - Centrum Urody
S?upsk, ul. Jedn. Narodowej 2, 603-075-779
Dystrybucja PERFECT BEAUTY
zamówienia: [email protected]
gg: 7833319
 
 
 
Pinkie 
Wciąż się uczę



Dołączyła: 01 Kwi 2008
Posty: 16
Skąd: S?owacja/Wroc?aw
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 7:14 pm   

OJ dzi?kuj? wam dziewczyny bardzo jeste?cie cudowne :D a co do primera to si? troszk? przestraszy?am :D
 
 
 
MariaW_INN 
Wciąż się uczę
W?a?ciciel Innowacje



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Mar 2008
Posty: 69
Skąd: S?upsk/Ustka
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 7:21 pm   

Nie ma sie co bac, trzeba tylko dokladnie zwró?ic uwage na to jaki kupujemy primer, kwasowy czy bezkwasowy, i jesli stosujemy kwasowy - staramy sie maksymalnie osuszyc p?dzelek o szyjke buteleczki i aplikujac na pazurek, kladziemy na srodek. Uwazamy, zeby nie dotkn?l on skórek i nie wplynal pod pazurek :* :kwiaty:
_________________
DAY SPA - Centrum Urody
S?upsk, ul. Jedn. Narodowej 2, 603-075-779
Dystrybucja PERFECT BEAUTY
zamówienia: [email protected]
gg: 7833319
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Sob Kwi 05, 2008 10:18 am   

Oj nie ma czego sie bac jesli zastosujesz sie do porad i do normy jego uzywania bedzie oki spoko pamietaj tylka aby zdejmowac jego nadmiar i bedzie ok spoko. :kwiaty:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Pinkie 
Wciąż się uczę



Dołączyła: 01 Kwi 2008
Posty: 16
Skąd: S?owacja/Wroc?aw
Wysłany: Sob Kwi 05, 2008 6:32 pm   

no chyba tak ale postanawiam chyba najpierw zaj?? si? ?elowymi a potem zobacz? bo musz? si? porz?dnie zastanowi? bo wiecie to przecie? s? koszty.....
 
 
 
Anna Otki?ska
Znam się na tym



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 112
Skąd: z daleka
Wysłany: Sob Kwi 05, 2008 8:56 pm   

no widzisz Marysiu jednak lepiej najpierw samemu si? podszkoli? przed kursem i nie koniecznie w praktyce zawsze mo?esz wi?cej z kursu wtedy wynie?? prawda
_________________
 
 
 
MariaW_INN 
Wciąż się uczę
W?a?ciciel Innowacje



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Mar 2008
Posty: 69
Skąd: S?upsk/Ustka
Wysłany: Sob Kwi 05, 2008 9:32 pm   

Wszystko zalezy od umiejetnosci :)
_________________
DAY SPA - Centrum Urody
S?upsk, ul. Jedn. Narodowej 2, 603-075-779
Dystrybucja PERFECT BEAUTY
zamówienia: [email protected]
gg: 7833319
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group