*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
krzywa c
Autor Wiadomość
ania333 
Wciąż się uczę



Dołączyła: 14 Paź 2007
Posty: 32
Skąd: Prudnik
Wysłany: Nie Paź 14, 2007 3:32 pm   

ja formuje krzyw? C najpierw ?elem a na koniec pilniczkiem, nie zawsze mi jeszcze wychodzi, ale sia staram, no i praktyka czyni mistrza :)
_________________
www.pazurki-blondi333.blog.onet.pl
 
 
 
Agusia
Fanatyczka


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 343
Wysłany: Pią Paź 19, 2007 4:00 pm   

Oczywiscie pilniczek zawsze sie przydaje bo zawsze trzeba cos poprawic
_________________
www.aga-nails.blog.onet.pl
 
 
wenuska 
Wciąż się uczę


Dołączyła: 14 Paź 2007
Posty: 45
Skąd: pl
Wysłany: Pon Paź 22, 2007 9:19 pm   

A tu niby jest za plaska-wydaje mi sie jak kto lubi bo niktore kobiety uwielbiaja bardzo wypukla a niektore uwazaja ze jest nie naturalna....ale jestem otwarta na wszelka krytyke bo przeciez forum po to jest....
No w?a?nie... klient nasz Pan (Pani, hehehe)... Jedna woli p?askie paznokcie, inna - "garbate" Kwestia gustu... :smile: :grin: :lol:
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Wto Gru 25, 2007 7:27 pm   C

ja warstwe ktora buduje C nakladam kulke i ew.modeluje ja takimi nitkami zelu tak robie by budowac pazurka prawie ze w powietrzu.a co do gustu to my robimy pazurki owszem trzeba zwazac na zdanie klientki ale nie bez przesady bo jak beda za plaskie to pekna i nam pojedzie po opinni a poczta pantoflowa to najgorsze jesli chodzi o zla opinnie wtedy trzeba isc na kompromis pazurki nie moga byc za plaskie i nie pozwolic sobie na zla opinnie bo ona sie nie przyzna ze to byla jej wola tylko powie ze to wyjestecie profesjonalistki i powinnyscie doradzic a po co klopoty.Pozdrawiam
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Agusia
Fanatyczka


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 343
Wysłany: Sro Sty 02, 2008 12:22 am   

Masz racje Nadziejo...jak za plaska to poprostu peknie :???:
_________________
www.aga-nails.blog.onet.pl
 
 
Kasia 
Wciąż się uczę
kasiavip


Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 25
Skąd: D?browa Górnicza
  Wysłany: Pon Sty 07, 2008 1:23 am   

ja krzywa formuje pedzelkiem tylko i wylacznie i wlasnie tak zwanymi nitkami przeciagam po paznokciu...nakladam kulke i formuje tak zeby paznokiec nie byl zbyt garbaty i oczywiscie zeby nie byl plaski...ja np. bardzo garbatych nie robie wogole bo to wyglada nieestetycznie zwlaszcza przy odrastaniu...wtedy zawijaja sie w dol a to paskudnie wyglada hehe...takie jest moje zdanie...pozdrawiam :grin:
 
 
 
_PaLuA_ 
Wciąż się uczę



Wiek: 36
Dołączyła: 17 Sty 2008
Posty: 19
Skąd: z zagranicy
Wysłany: Nie Sty 20, 2008 9:57 pm   

Ok kobitki...
A jak to sie robi tzw. nitkami i jak one w ogole wygladaja?
Mnie uczono modelowania krzywej C poprzez umiejetne nakladanie zelu no a pozniej jak prawie kazda z nas- pilniczek w ruch:)
I ciekawia mnie te niteczki:D
 
 
 
kama2301
Wciąż się uczę


Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 33
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Sty 23, 2008 9:45 am   

chodzi o to ze jak wyciagasz pedzelek z zelem to to co sie ciagnie nakladasz na pazurka. ja robie podobnie krzywa :)
_________________
Amatorka Kama
zapraszam http://pazurki-kamy.bloog.pl
 
 
 
niuniaa2552 
Znam się na tym


Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Gru 2007
Posty: 156
Skąd: Luba?
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 5:47 pm   

a opiszecie jak robicie krzywe (zelem) krok po kroku? hm?

tutaj Kasia napisala cos o niteczkach... czy to wyglada w ten spossob ze ty na pazurka nakladasz zel ladnie pieknie i bierzesz nitke w dwie lapki (pomi?dzy nimi masz pazurka czyjegos) i przeciagasz ta nitka wzd?u??

z gory dziewczynki dzieki za odpowiedz... busski :*
 
 
 
_PaLuA_ 
Wciąż się uczę



Wiek: 36
Dołączyła: 17 Sty 2008
Posty: 19
Skąd: z zagranicy
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 6:45 pm   

Dziekuje za odpowiedz :D
Moja babeczka,ktora mnie uczyla (swietna zreszta) wspominala cos o takim nakladaniu,ale dla mnie to juz troszke wyzsza szkola jady:D
Musze sie totalnie w to wprawic:D
a pozniej bede cwiczyla tym sposobem:)
 
 
 
MariaW_INN 
Wciąż się uczę
W?a?ciciel Innowacje



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Mar 2008
Posty: 69
Skąd: S?upsk/Ustka
Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 11:25 pm   

To mo?e ja to pozbieram w jeden post :) :oki:
Krzywa C i metody prawidlowego jej budowania.

Aby dokladnie okre?li? polo?enie linii stresu, na której trzeba budowa? "garbek", czyli krzyw? C, nale?y przycisn?c palce do blatu stolu i wypatrze? miejsce, w którym paznokie? bieleje. To jest miejsce, w którym paznokie? najcz??ciej p?ka.

Dlatego w tym miejscu nale?y zbudowa? krzywa C "ciagn?c" j? przez ?rodek paznokcia. Jest kilka technik nakladania krzywej C, ale ich cech? wspóln? jest to, aby aby na ?rodku paznokcia nalo?y? najgrubsz? warstw? ?elu (mamy na my?li ?rodek paznokcia naturalnego, nie bierzemy pod uwage calej dlugosci tipsa, bo jesli pazur bedzie mial 5 cm i zrobimy krzywa na srodku to wyjdzie, hmmm... kupka ;) )

Krzyw? C ?elem nale?y BUDOWA?, a nie przemalowac paznokie? jak lakierem.
Formujemy j? podczas nakladania II warstwy ?elu (je?li bez zdobien) lub III buduj?cej, je?li zatapialismy wczesniej zdobienia).
Nakladamy "kulk?" ?elu na ?rodek paznokcia i "masujemy" j? p?dzelkiem delikatnie na boki i w kierunku wolnego brzegu. Pracujemy p?dzelkiem jakby na powierzchni ?elu, nie zanurzamy go w ?elu. Tak robimy z ?elem g?stym.

Z ?elem ?redniog?stym i lej?cym si? mo?na odwróci? palec do góry nogami (plytk? w dól), ?eby ?el wyrównal si? ku ?rodkowi, je?li zacznie spywa? na boki

mo?na te? polozy? wzdlu? plytki na ?rodku grub? warstwe i zmrozi? i dopiero potem ciencze paski po bokach - niteczki :)

:kwiaty:
_________________
DAY SPA - Centrum Urody
S?upsk, ul. Jedn. Narodowej 2, 603-075-779
Dystrybucja PERFECT BEAUTY
zamówienia: [email protected]
gg: 7833319
 
 
 
kasiek1 
Znam się na tym


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 192
Skąd: Chojnów
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 11:22 am   

maria W co za wypowiedz no coz dziekujemy:)
 
 
 
ja 
Fanatyczka

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 265
Skąd: nysa-wroc?aw
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 11:29 pm   

Ja te? nie wiedzia?am jak najlepiej zrobi? krzyw? C, teraz ju? wiem. :banan: :kwiaty:
 
 
 
rozkojarzona_84 
Znam się na tym


Dołączyła: 30 Maj 2008
Posty: 86
Skąd: konin
Wysłany: Nie Lip 06, 2008 12:39 am   

hey dziewczyny!!! Ja wlasnie sie zastanawiam teraz jak to jest z ta krzywa c......czy garbek powinien byc zrobiony w polowie naturalnego paznokcia czyli tam gdzie przykleja sie kieszonke tipsa czy tam gdzie paznokiec naturalny bieleje po nacisnieciu do blatu....bo jak naciskam palec to paanokiec nie bieleje na srodku tylko troche dalej....jak myslicie?
 
 
 
kasiek1 
Znam się na tym


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 192
Skąd: Chojnów
Wysłany: Nie Lip 06, 2008 7:54 pm   

najlepiej jest wlasnie sprawdzac w ten sposób jak piszesz dalej czyli tam gdzie paznokiec bieleje po nacisnieciu na niego
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group