*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
WSPÓ?PRACA
Autor Wiadomość
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Czw Mar 20, 2008 11:34 am   WSPÓ?PRACA

Poszukuj? osoby ch?tnej do wspó?pracy nad tworzeniem strony www.e-paznokcie.info. Wi?cej szczegó?ów na priv. :kwiaty:
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
jozek
Szef wszystkich szefów



Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 16777178
Skąd: z internetu
Wysłany: Nie Mar 23, 2008 2:22 am   Re: WSPÓ?PRACA

Anna napisał/a:
Poszukuj? osoby ch?tnej do wspó?pracy nad tworzeniem strony www.e-paznokcie.info. Wi?cej szczegó?ów na priv. :kwiaty:



Ja ja, moge ja ? :banan:
_________________
GNU General Public License - Debian GNU Linux.
 
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Nie Mar 23, 2008 2:31 am   

A bedziesz pisal artykuly?
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
jozek
Szef wszystkich szefów



Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 16777178
Skąd: z internetu
Wysłany: Nie Mar 23, 2008 2:37 am   

Anna napisał/a:
A bedziesz pisal artykuly?


nie :dzieki: :kwiaty: :zona: :tuk: :lol: :lol: :lol:
_________________
GNU General Public License - Debian GNU Linux.
 
 
 
malutka 
Fanatyczka


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 384
Skąd: Rybnik- D?bie?sko
Wysłany: Nie Mar 23, 2008 10:31 am   

hehe z mi?? ch?ci?bym sie podj??a tej odopiedzialnosci ale sie na tym nie znam :cry:
_________________
 
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Nie Mar 23, 2008 11:35 am   

Na paznokciach si? nie znasz czy na pisaniu artyku?ów? :zona:
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
malutka 
Fanatyczka


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 384
Skąd: Rybnik- D?bie?sko
Wysłany: Pon Mar 24, 2008 3:21 am   

chyba na pisaniu artyku?ów :szalony:
_________________
 
 
 
MariaW_INN 
Wciąż się uczę
W?a?ciciel Innowacje



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Mar 2008
Posty: 69
Skąd: S?upsk/Ustka
Wysłany: Sro Mar 26, 2008 11:13 pm   

Witam serdecznie :) wczoraj sie zarejestrowalam, forum jest ?wietne i z pewno?ci? bedzie sie rozwijac :) przeczytalam wlasnie ten temat i pisze :) bardzo chetnie podejme sie wpsólpracy w oparciu o pisanie artykulów :) mam juz w tym zakresie do?wiadczenie (wspólpracuje z portalem vernis) no i znam sie na temacie bran?owym :) jestem kosmetyczka, stylistka paznokci, wla?cicielem firmy Innowacje, instruktorem i dystrybutorem INNnails i INNspa :)
Tematyka, w jakiej moge podzielic sie z wami wiedza i do?wiadczeniem:
- stylizacja paznokci
- pielegnacja dloni
- peducure
- choroby skórne, paznokci, problemy zdrowotne, stopa cukrzycowa itp
- kosmetyki profesjonalne, detaliczne, biochemia kosmetyczka, sklady chemiczne preparatów, co jest dobre, a co szkodzi
- kosmetyka ciala
- zagadnienia prawne, sanepid, dzialalnosc gospodarcza
i wiele wiele innych :)

Czekam na kontakt i pozdrawiam serdecznie :)
Maria :)
_________________
DAY SPA - Centrum Urody
S?upsk, ul. Jedn. Narodowej 2, 603-075-779
Dystrybucja PERFECT BEAUTY
zamówienia: [email protected]
gg: 7833319
 
 
 
niuniaa2552 
Znam się na tym


Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Gru 2007
Posty: 156
Skąd: Luba?
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 8:26 am   

Anna ja bylabym zainteresowana wspolpraca nad stronka HTMLa umiem (podstawy rzecz jasna) na pazurkach sie jako tako znam z j. polskiego mam 5 wiec moglabym sie tego podjac ;)

ale tutaj widze ze moja oferte 100% przebija moja poprzedniczka MariaW_INN

chcialam pomoc ;)
 
 
 
MariaW_INN 
Wciąż się uczę
W?a?ciciel Innowacje



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Mar 2008
Posty: 69
Skąd: S?upsk/Ustka
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 8:56 am   

Na pewno co 2 glowy to nie jedna :) i we dwie damy rade :) ja sie moge zajac artykulami specjalistycznymi z kosmetyki, stylizacji, itp :) buziaki :kwiaty: :oki:
_________________
DAY SPA - Centrum Urody
S?upsk, ul. Jedn. Narodowej 2, 603-075-779
Dystrybucja PERFECT BEAUTY
zamówienia: [email protected]
gg: 7833319
 
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 10:59 am   

No dziewczyny jestem zachwycona Waszym zaanga?owaniem;)))))))) Bardzo si? ciesz?, ? e jest kto? ch?tny:) Ja bardzo lubie pisa?, ale czasami brakuje mi juz pomys?ów i czasami tez czasu.

A sprawa wygl?da nast?puj?co:
Poniewa? postanowi?am od?wie?y? stron?, chc? te? by by?a ona jak najcz??ciej aktualizowana. Ustali?am, ? e artyku?y b?d? dodawane co ok. 4 dni (wystarczy jeden na 4 dni). Chcia?abym by tematy zbytnio nie odbiega?y od tematu paznokci, cho? na pewno porady z kosmetyki ogólnej b?d? przydatne. Je?li chodzi o html, to nie musicie si? na tym zna?, zajm? si? tym sama w razie czego udost?pnie Wam dost?p do serwera.
Co Wam mog? oferowa? w zamian? Niestety strona nie nale?y do komercyjnych, wiec niestety nie moge Wam p?aci? za artyku?y, takze pisanie ich jest czysto hobbystyczne, zreszta ja sama tak to traktuj?. Na pewno kazdy artykul oraz zdj?cie bylyby podpisane Waszym imieniem i nazwiskiem, lub jak wolicie ksywk?. Jesli macie jakies pytania, walcie smia?o. W razie czego podaj? gg: 7838366 :narcyz:
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
MariaW_INN 
Wciąż się uczę
W?a?ciciel Innowacje



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Mar 2008
Posty: 69
Skąd: S?upsk/Ustka
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 11:28 am   

:kwiaty: Dla mnie tego typu praca (pisanie artykulów, wspóltworzenie stron) to oprócz pomocnej wspólpracy:

- mobilizacja do tego, by cos poszukac, uzupelnic luki w wiedzy, przypomniec siebie rózne kwestie z bran?y, usystematyzowanie wiedzy, na co zwykle nie ma czasu

- art. przydaja mi sie pod k?tem pracy zawodowej (szkolenia, wlasny salon), moge je wykorzystac w firmie, w rozmowie z klientkami, czy na szkoleniu dolozyc dodatkowe materialu do skryptów :)

- zaistnienie w sieci internetowej :) jakby nie bylo, wbrew pozorom mnóstwo osób szpera w necie.

tak wiec - do pracy :) :banan:
_________________
DAY SPA - Centrum Urody
S?upsk, ul. Jedn. Narodowej 2, 603-075-779
Dystrybucja PERFECT BEAUTY
zamówienia: [email protected]
gg: 7833319
 
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 11:43 am   

I to jest racja. Mi samej proponowano pisanie artyku?ów do ró?nych gazet, a nawet kiedy? wystapienie w telewizji :szalony: ale niestety heh czasu znów brak. My?l?, ? e to naprawd? jest dla wszystkich szansa na zaistnienie nie tylko w internecie, ale takze w prasie, ktor? same przeciez czytamy :) No i fakt;) JA SAMA WIELE SIE Z TEGO UCZE!!!Czasami niektorych rzeczy sie zapomina, dlatego tez stworzylam ta strone. By?a na poczatku taka moja baza wiedzy, zbiór wszystkiego czego sie nauczylam, czego sie dowiedzialam itp. a teraz dziele sie tym ze wszystkimi. Mysle, ze jesli razem bedziemy tworzyc ta strone, to bedzie ona naprawde bardzo przydatna wielu osobom borykajacm sie z trudnosciami zwiazanymi z paznokciami( i nie tylko). Co chwil? pojawia sie setka pyta, na które po raz setny nie chce sie juz odpowiadac. Wtedy wystarczy podeslac linka, w ktorym wszystko jest opisane i luzik:) k?opot z g?owy:)Tak?e dziewczyny, ka?da z was mo?e cos dodac od siebie, nie ma co gadac, ze nie umiecie pisac itp. jak widzicie powy?ej niunia ma 5 z polskiego wiec w razie czego bedzie sprawdzac prace i poprawiac b?edy :brawo: :brawo: :)
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 8:35 pm   

No jesli tak to ja tez chetnie pomoge w rozwijaniu tylko martwilam sie tym ze jestem dyslektykiem i wstyd bledow.a gdzie bedziemy umieszczaly te artykuly? :kwiaty:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Sob Mar 29, 2008 12:09 pm   

Taka ma?a notka jak dodawa? artyku?y, dla ch?tnych osób tworzenia strony. :dzieki:

Artyku?y mozna wysy?a? na nasz wspólny e-mail, który specjalnie za?o?y?am. Adres oraz has?o dost?pu wy?l? w prywatnych wiadomo?ciach. Mysl?, ? e najlepsza form?, w której nalezy wysy?a? artyku?y jest Microsoft Word, ewentualnie zwyk?y Notatnik, jak kto woli. Tak jak juz wcze?niej pisa?am, ka?dy autor tekstu b?dzie podpisany. Aby si? nie pogubi? b?d? prowadzic spis tematów, kto o czym pisze. Mam nadzieje, ? e takowe b?d? :smirk: :mrgreen: Narazie mo?ecie na stronie http://e-paznokcie.info/index.php?id=mapa_strony zobaczy? wszystkie, które ju? sa opisane na stronie.
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group