*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
odpadajacy ?el
Autor Wiadomość
ja 
Fanatyczka

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 265
Skąd: nysa-wroc?aw
  Wysłany: Wto Mar 11, 2008 1:18 pm   odpadajacy ?el

Mam problem i Bardzo prosz? o pomoc. Jestem samoukiem. U?ywam ?elu firmy Activ jednofazowego. Po odsuni?ciu skórek, zmatowieniu p?ytki paznokciowej, na?o?eniu primeru (po wyschni?ciu primeru) nak?adam ?el. Nie zalewam skórek poniewa? zawsze staram si? zachowa? cho? minimalna odleg?o?? do skórek. Mimo wszystko prawie za ka?dym razem po bokach paznokcia odchodzi mi ?el i nie wiem dlaczego, zw?aszcza ? e na tipsie jest wszystko ok. Najgorsze jest to ? e zawsze mojej siostrze (i tylko jej) po na?o?eniu ?elu na naturalne paznokcie (nie zak?adam jej tipsów), po 1-2 dniach jej odpada ?el w ca?o?ci wraz z ozdobami, a przed na?o?eniem ?elu odsuwam skórki, matowieje p?ytk? paznokciow?, nak?adam primer itp. Nie wiem gdzie robie b??d i B?agam o pomoc. :cry:
 
 
 
ja 
Fanatyczka

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 265
Skąd: nysa-wroc?aw
Wysłany: Pią Mar 14, 2008 5:35 am   

Czy mój problem z odpadaniem w ca?o?ci ?elu z paznokci mojej siostrze mo?e by? zwi?zany z tym, ? e k?ad? za grub? warstw? ?elu?? :?:
 
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Pią Mar 14, 2008 8:44 am   

CzyTwoja siostra ma t?ust? p?ytk?? Je?li ?ele odpadaj? tylko i wy??cznie jej, mo?e to nie by? Twoja wina, lecz jej paznokci. Jednym z powodów mo?e by? na przyk?ad w?a?nie naturalnie mocno "nat?uszczona" p?ytka, która po prostu nie trzyma ?elu. ?eby to sprawdzi?, postaraj si? nast?pnym razem bardzo dok?adnie przygotowa? p?ytk?, tzn. dok?adnie wypi?owac i odt?u?ci? cleanerem. Je?li jednak to sie nie sprawdzi, to zostaje Ci tylko wypróbowa? innego ?elu (zak?adaj?c, ? e ca?y proces utwardzania naturalków wykonujesz prawid?owo). W ofercie Activ znajdziesz specjalny ?el CALCIUM, dostosowany do naturalnych paznokci. Jest elastyczny i do tego odzywia paznokcie. Powodzenia
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
ja 
Fanatyczka

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 265
Skąd: nysa-wroc?aw
Wysłany: Pią Mar 14, 2008 9:49 am   

Moja siostra faktycznie ma do?? t?ust? p?yt? paznokciow?. Spróbuje zrobi? tak jak mi doradzi?a?. BARDZO, ale to BARDZO DZI?KUJE za pomoc. :mrgreen:
 
 
 
Anna Otki?ska
Znam się na tym



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 112
Skąd: z daleka
Wysłany: Pią Mar 14, 2008 11:06 am   

A k?ad?a? ju? ten ?el innej osobie na naturaln? p?ytk???
Mo?e ten ?el jest za ma?o elastyczny na tipsy mo?e byc dobry a na naturalne pazurki nie, do ?elowania naturalnych pazurków trzeba miec swoje pazurki mocne w przeciwnym razie ?el b?dzie odpryskiwa?
_________________
 
 
 
ja 
Fanatyczka

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 265
Skąd: nysa-wroc?aw
Wysłany: Pią Mar 14, 2008 11:19 am   

Tak. Nak?ada?am ju? ten ?el innym osob? na naturaln? p?ytk? i si? dobrze trzyma?. Tylko mojej siostrze odpada w ca?o?ci za ka?dym razem co jej zrobi?. :sad:
 
 
 
ja 
Fanatyczka

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 265
Skąd: nysa-wroc?aw
Wysłany: Sob Mar 15, 2008 10:43 am   

Czy odpadaj?cy ?el w okolicach skórek mo?e by? spowodowane z?ym nak?adaniem ?elu, je?eli p?ytka wcze?niej by?a spi?owana, a skórki by?y odsuni?ta??? :?: Bo ja nie wiem :cry:
 
 
 
MariaW_INN 
Wciąż się uczę
W?a?ciciel Innowacje



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Mar 2008
Posty: 69
Skąd: S?upsk/Ustka
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 8:30 am   


Jak uniknac zapowietrzen od skórek:
- dezynfekcja r?k
- odsuni?cie skórek - czytaj - nie tylko pomachanie sobie drewnianym patyczkiem, ale tu chodzi o zlikwidowanie nablonka, który narasta na plytke i jesli go za?elujemy - zapowietrzenie murowane - ja u?ywam frezarki i odpowiednich frezów diamentowych. Jesli nie uzywasz frezareczki, to koniecznie kopytko metalowe, drewniany patyczek nie jest doskonaly niestety
- zmatowienie plytki (zmatowienie, a nie przepilowanie. Matowimy dokladnie a nie tylko na odwal sie sam ?rodek)
- ODPYLENIE szczoteczk? (wiele "stylistek" tego nie robi, jedynie odtluszcza plutke, co powoduje, ze pylek zostaje w zakamarkach na paznokciu i za?elowany powoduje zapowietrzenia)
- odtluszczenie
- kolejne czynnosci z masa, w zale?o?ci od firmy - primer i/lub bonder, ?elik.....

Brak zapowietrze? to przede wszystkim idealne przygotowanie naturalnej plytki przed przedluzaniem... @ najwazniejsze kwestie: usuniecie nablonka i skórek oraz odpylenie szczoteczka. :kwiaty:
_________________
DAY SPA - Centrum Urody
S?upsk, ul. Jedn. Narodowej 2, 603-075-779
Dystrybucja PERFECT BEAUTY
zamówienia: [email protected]
gg: 7833319
 
 
 
ja 
Fanatyczka

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 265
Skąd: nysa-wroc?aw
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 10:37 am   

Och DZI?KUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kwiaty: Na pewno skorzystam z tych rad bo ju? wiem :banan:
 
 
 
KOTEK 
Znam się na tym



Wiek: 33
Dołączyła: 29 Kwi 2007
Posty: 83
Skąd: okolice KIELC
Wysłany: Nie Mar 30, 2008 5:13 am   

podchodzace powietrze to moja zmora :/ mam nadzieje ze teraz pazurki wytrzymaja dluzej :) dzieki za rady
_________________
zapraszam na bloga

www.stylizacja-kielce.blog.onet.pl
 
 
 
MariaW_INN 
Wciąż się uczę
W?a?ciciel Innowacje



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Mar 2008
Posty: 69
Skąd: S?upsk/Ustka
Wysłany: Nie Mar 30, 2008 11:49 am   

a bardzo prosze, jakby co - piszcie :) ale sadze, ze po zastosowaniu sie do tych punktów - pazurki beda cacy :)
_________________
DAY SPA - Centrum Urody
S?upsk, ul. Jedn. Narodowej 2, 603-075-779
Dystrybucja PERFECT BEAUTY
zamówienia: [email protected]
gg: 7833319
 
 
 
Coletta 
Wciąż się uczę



Wiek: 49
Dołączyła: 22 Mar 2008
Posty: 14
Skąd: zachodniopomorskie
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 12:19 pm   

Witajcie jak ju? pisa?am moje w?asne paznokcie po tygodniu odpada mi ?el biore leki na obnizenie cisnienia systematycznie.Tipsy sie trzymaja a boki zelu odchodza skorki nie po zalewane.
Ju? prosi?am nawet kolezanke zeby mi za?ozy?a ale to samo jest po tygodniu odpada zel moje klijentki nosza 4 nawet 6 tygodni bez odpadow a ja jak przys?owiowy szewc bez butow tak ja bez paznokci.\Juz rozmawia?am nawet z lekarzem czy w tych lekach mooze byc cos co wp?ywa na takie zachowanie sie paznokci.Generalnie od urodzenia corki nie mam swoich paznokci i tylko tipsy nosze ale teraz to horror.
 
 
 
MariaW_INN 
Wciąż się uczę
W?a?ciciel Innowacje



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Mar 2008
Posty: 69
Skąd: S?upsk/Ustka
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 12:50 pm   

Naprawde, po napisaniu tego wszystkiego, co wczesniej, trudno stwierdzic, musialabym patrzec jak robisz sobie pazurki, zeby stwierdzic, czy to jednak wina techniki, czy samych pazurków, organizmu, itp...
_________________
DAY SPA - Centrum Urody
S?upsk, ul. Jedn. Narodowej 2, 603-075-779
Dystrybucja PERFECT BEAUTY
zamówienia: [email protected]
gg: 7833319
 
 
 
Coletta 
Wciąż się uczę



Wiek: 49
Dołączyła: 22 Mar 2008
Posty: 14
Skąd: zachodniopomorskie
Wysłany: Sob Kwi 12, 2008 10:02 am   

Za?ozylam sobie nowe tipsy.Zmienilam zel na SF za rada z wczesniej czytanych postow,moze to wina zeli ktore mia?am wczesniej,pracowalam na basic to raczej dobra firma nie jakis badziew.Zobacze moze to zele nie na moja p?ytke by?y.Chyba nie robie technicznie ?le tych tipsow skoro moje klijentki nosza je po miesiac i d?u?ej.Moze w moim wlasnym przypadku rutyna mnie gubi?
 
 
 
nina 
Wciąż się uczę


Dołączyła: 09 Kwi 2008
Posty: 27
Skąd: Boleslawiec
Wysłany: Nie Kwi 13, 2008 9:18 pm   

Przyczyny zapowietrzenia sie zelu:
-materia? dotkn?? skórek
-materia? zbyt grubo na?o?ony przy skórkach
-nieprawid?owe przygotowanie, niedok?adne zmatowienie
-niedok?adne odt?uszczenie

Przyczyny odpadania, odklejania si? ?elu w ca?osci:
-nieprawid?owe przygotowanie paznokcia
-nieodtluszczone paznokcie
-nieprawid?owe na?ozenie materia?u(niezgodne z zaleceniami firmy
_________________
Nina Gajewska
Dysrtybucja i szkolenia Akzentz
Efect
ul.Piaskowa 18
59-700 Boleslawiec
(75)643 88 38
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group