*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak nak?ada? akryl?
Autor Wiadomość
marcelka1105
Raczkuję


Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 3
Skąd: Sztum
Wysłany: Pią Lut 15, 2008 8:17 pm   Jak nak?ada? akryl?

Kochane, zamówi?am sobie na allegro zestaw do paznokci na formie. Nie mam poj?cia co pokolei robi?, ?eby by?o dobrze. Nie chc? zarabia? tylko robi? sobie i mamie. Pomó?cie kochane bo jestem zielona, a ja -jak to ja- porywam sie z motyk? na s?once :-)

http://www.allegro.pl/ite...t_dla_niej.html
Ponadto powiedzcie czy mam cos dokupi?, ?eby mi sie lepiej robi?o?
 
 
 
Mamba333 
Wciąż się uczę


Dołączyła: 09 Lut 2008
Posty: 18
Skąd: Wa?brzych
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 7:15 pm   

Nie chc? by? niemila, ale jak patrz? na ten p?dzelek to nie wiem czy powinnam si? ?mia? czy p?aka?... :???:
Wygl?da on jakby by? po 3 latach u?ywania :???:
Przede wszystkim zrobi?a? b??d kupuj?c ten zestaw. Je?li chcesz, aby paznokcie by?y trwa?e to nie zale?y to tylko od twoich umiej?tno?ci, ale równie? od produktów na jakich pracujesz. Ja bym ci tego zestawu nie poleci?a, a jak patrz? na p?dzel to wr?cz przeciwnie! Na pocz?tek polecam kupi? porz?dny p?dzel, np. z SPN'u. Z w?asnego do?wiadczenia wiem, ? e dobry p?dzel znacznie u?atwia prace. Takie jest moje zdanie na ten temat :wink:
 
 
 
marcelka1105
Raczkuję


Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 3
Skąd: Sztum
Wysłany: Pon Lut 18, 2008 2:49 pm   

Wiesz kochana, tak to jest jak kto? sie nie zna :-) ale póki co nie stac mnie na rzeczy z SPN-u. Mo?e jak sie bardziej naucz? to zainwestuje, ale baaaaaardzo dziekuje za rad?
 
 
 
Mamba333 
Wciąż się uczę


Dołączyła: 09 Lut 2008
Posty: 18
Skąd: Wa?brzych
Wysłany: Pon Lut 18, 2008 6:45 pm   

Wiesz, ale uwa?am, ? e ten p?dzel to kompletna pomy?ka... I, ? e je?eli nie sta? ci? na produkty porz?dnej firmy to chocia? p?dzel powinna? kupi? jaki? lepszy. Pozdrawiam :wink:
 
 
 
Agusia
Fanatyczka


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 343
Wysłany: Pon Lut 18, 2008 8:27 pm   

Faktycznie ..pedzelek odlotowy!!!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
www.aga-nails.blog.onet.pl
 
 
malutka 
Fanatyczka


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 384
Skąd: Rybnik- D?bie?sko
Wysłany: Wto Lut 19, 2008 2:14 pm   

a ja powiem krótko zainwestuj w szkolenie co stego ? e kto? ci tu napisze jak nale?y robi? paznokcie jak tego sie dok?adnie nie da opisa? , przy takich eksperymentach na produktach z allegro mo?na zepsu? p?ytke paznokcia jak równie? nieumiej?tne robienie paznokci mo?e zepsu? p?ytke bo sk?d mo?esz wsiedziec do jakiego mom?tu nalezy zmatowi? p?ytke????radze i?? na kurs (nie odbierz tego ?le ale chce dobrze)
_________________
 
 
 
Mamba333 
Wciąż się uczę


Dołączyła: 09 Lut 2008
Posty: 18
Skąd: Wa?brzych
Wysłany: Wto Lut 19, 2008 5:14 pm   

W zasadzie to zgadzam si? z Malutk? :)
Aczkolwiek jest kilka stylistek (nie chc? tu wymienia? po nazwiskach) które s? bez kursu a robi? na prawd? ?wietne paznokcie :)
No i oczywi?cie podstawa- je?li kto? chce si? uczy? to tylko i wy??cznie na sobie
 
 
 
Pinkie 
Wciąż się uczę



Dołączyła: 01 Kwi 2008
Posty: 16
Skąd: S?owacja/Wroc?aw
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 5:10 pm   

a jest tu kto? kto sam si? nauczy? bo znam samouków i niec im si? z paznokciem nie sta?o ale wczoraj si? w internecie naczyta?am ?eby i?? lepiej na kurs ale jak si? nie ma odpowedniego wieku na kurs?co mi poradzicie? a tak eogóle to jestem nowa witam i pozdrawiam :D
 
 
 
MariaW_INN 
Wciąż się uczę
W?a?ciciel Innowacje



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Mar 2008
Posty: 69
Skąd: S?upsk/Ustka
Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 11:03 pm   

:banan: ja jestem samoukiem, to znaczy kolejnosc byla taka, z zamilowania do pazurków najpierw przemaglowalam fiberglass - to bylo ze 3 lata temu, potem poszlam na szkolenie... nastepnie wci?gn?l mnie ?el - nauczylam sie na sobie i mamie, kiedy zaczely zglaszac sie do mnie klientki -zrobilam kursy, klasyczny i kolorówke, w tzw. miedzyczasie cwiczylam sobie akryl kolorowy na tipsach, a ze mnie wciagn?l - poszlam na szkolenia klasyczne akryl i Nails Art I stopnia :) Ale jestem po 2-letniej szkole kosmetycznej w POznaniu, wiec podstawy mialam, moze dlatego samonauka poszla mi tak sprawnie... Ci nie zmienia faktu, ? e jesli sie chce i ma sie troche samozaparcia i minimum talentu - mozna samemu :)

a wrcajac do tematu:
:mrgreen:
METODA AKRYLOWA

Wykorzystujemy do niej 2 podstawowe materia?y :
Proszek akrylowy o ró?nych kolorach
Liquid (p?yn powodujacy polimeryzacje akrylu czyli jego utwardzenie)

Metoda ta polega na dok?adnym namoczeniu pedzelka w p?ynie (liquidzie) i zanurzeniu jego koncówki w proszku akrylowym, tak aby powsta?a niedu?a kuleczka. W?asnie z takich kuleczek, uk?adajac je jedna obok drugiej bedziemy budowac
na tipsie lub szablonie paznokiec!!!! Du?a kulka do budowy, malutkie kuleczi do zdobien.

Musimy sie podczas tych czynnosci spieszyc poniewaz akryl po kilku minutach zastyga, dlatego przed?u?anie paznokci metoda akrylowa wymaga du?ych umiejetnosci od stylistki w zakresie szybkiego opracowywania kszta?tu paznokci.

NIEZBEDNE MATERIA?Y

1. Liguid,

2. proszek akrylowy snie?nobia?y, przezroczysty, ró?owy lub
kolorowy

3 cleaner ,

4. waciki bezpy?owe,

5. pedzelek do akrylu, do budowy paznokcia rozmiar 8, do zdobien 6 i 4, do bardzo precyzyjnych i malusich listeczków 2

6. tipsy naturalne (mleczne) lub szablony,

7. primer,

8. pilnik 180 i 100,

9. pilnik polerski i wyrównujacy,

10. oliwka do paznokci

11. topcoat.


_________________
DAY SPA - Centrum Urody
S?upsk, ul. Jedn. Narodowej 2, 603-075-779
Dystrybucja PERFECT BEAUTY
zamówienia: [email protected]
gg: 7833319
 
 
 
kiniaczek 
Wciąż się uczę


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Maj 2008
Posty: 21
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto Maj 20, 2008 11:01 am   

ja moze jeszcze dodam ze sa dwar rodzaje akryli tzn liquid wolnoschnacy i szybkoschnacy i jesli koniecznie sama chcesz sie uczyc chyba lepiej zaczac od pierwszego a tak wogole to mi osobiscie sie wydaje ze latwiejszy do nauki jest zelik ale tu trzeba zainwestowac w lampe
co do szkolenia to naprawde jest przydatne kolezanka skonczyla szkole kosmetyczna ja tez dlatego wiem ze tam sa podtawowe info o paznokciach budowa itp a na szkoleniu ci pokaza jak przygotowac plytke jest to bardzo wazne gdyz to jest podstawa dobrze wykonanego i trwalego pazuraska oraz zdrowej i nieuszkodzonej (czytaj przepilowanej:() plytki wiec moze warto :)

zycze przyjemnej nauki i owocnej oczywiscie
_________________
pozdrawiam was serdecznie
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group