*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
° inwestycja°
Autor Wiadomość
Agusia
Fanatyczka


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 343
Wysłany: Wto Lut 12, 2008 9:39 pm   ° inwestycja°

Hej dziewczyny...ciekawi mnie ile swoich pieniedzy zainwestowalyscie w swoje produkty..bo zawsze sie cos tam kupuje.Czy Wam sie to zwrocilo czy tez nie....Wiadomo ze dziewczyny ktore robia paznokcie profesjonalnie maja inna sytuacje poniewaz w jakiejs czesci coraz na tym zarabiaja ale jak niema tych klijetek za duzo to i dochodu nema :cry: a na czyms przeciez trzeba pracowac....i miec pare zeczy.....nawet poto aby zrobic paznokcie mamie czy siostrze i kolezance.... :?: :?: :?:
_________________
www.aga-nails.blog.onet.pl
 
 
Katia 
Wciąż się uczę
Katia



Wiek: 43
Dołączyła: 24 Sty 2008
Posty: 72
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro Lut 13, 2008 1:56 pm   

Ja w sumie tak pracuj? od grudnia. Nie mam wysokich cen, bo pracuj? w domu na razie. Ale mog? powiedzie?, ? e ju? mi si? wszystko zwróci?o po trzech miesi?cach. ? ?cznie z kursem :) Ale niestety zainwestowa? trzeba na pocz?tku. Teraz trudno mi powiedzie? ile wydaj? na produkty, bo uzupe?niam tylko to, co mi si? ko?czy.
_________________
Wci?? si? ucz? :)

http://paznokciekatii.blog.onet.pl/
 
 
 
Agusia
Fanatyczka


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 343
Wysłany: Pon Lut 18, 2008 1:09 pm   

Dzieki...Katia...czekam na wiecej odpowiedzi...no dziewczyny ..do dziela... :wink:
_________________
www.aga-nails.blog.onet.pl
 
 
niuniaa2552 
Znam się na tym


Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Gru 2007
Posty: 156
Skąd: Luba?
Wysłany: Pon Lut 18, 2008 7:33 pm   

Katia napisał/a:
Ja w sumie tak pracuj? od grudnia. Nie mam wysokich cen, bo pracuj? w domu na razie. Ale mog? powiedzie?, ? e ju? mi si? wszystko zwróci?o po trzech miesi?cach. ? ?cznie z kursem :) Ale niestety zainwestowa? trzeba na pocz?tku. Teraz trudno mi powiedzie? ile wydaj? na produkty, bo uzupe?niam tylko to, co mi si? ko?czy.


ja pracuje prawie od grudnia (od 27 listopada) i mnie rowniez sie wszystko zwrocilo... chociaz ciagle cos nowego dokupuje ;) i tak sie zwraca... ja niestety kursiku jeszcze nie mam... ale trzymam za siebie kciuki zeby wkoncu go zaczac :D hihi
 
 
 
malutka 
Fanatyczka


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 384
Skąd: Rybnik- D?bie?sko
Wysłany: Wto Lut 19, 2008 2:15 pm   

ja robie pazurki od hmm sama ju? dok?adnie nie wiem mam tego wszystkiego mase i nadal dokupuje i napewno sie juz zwróci?o
_________________
 
 
 
merylka
Raczkuję


Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 11, 2008 12:33 pm   

ja wydalam 2 tysiaki... oczywiscie bez kursu... i niestety nie zwraca mi sie bo boje se robic bez kursu pazury innym....
 
 
 
ja 
Fanatyczka

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 265
Skąd: nysa-wroc?aw
Wysłany: Wto Mar 11, 2008 1:32 pm   

Ja mam to samo. Równie? boje si? robi? komu? innemu bez kursu, dlatego robie tylko w domu a mam komu bo, moja rodzinka to same kobitki :mrgreen: hihihi, i tylko jeden facet w domu-mój tatu?. Niestety nie zwraca mi si? nic z tego co ju? wyda?a.
 
 
 
MariaW_INN 
Wciąż się uczę
W?a?ciciel Innowacje



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Mar 2008
Posty: 69
Skąd: S?upsk/Ustka
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 8:37 am   

Ja wydalam jakies 3 tysiace, ale w tym wliczam zakup frezarki, stolika do pracy, pochlaniacza pylu i kuferka. Oczywiscie produkty do przedluzania, masa zdobien, brokaty cyrkonie Svarowskiego i inne :) Zwrócilo sie po miesi?cu. I powiem wam, ze im dalej w las, tym wiecej inwestycji. Aktualnie zakupilam nowe fotele, teraz kolejna lampe UV, zeby klientki nie musialy krzyzowac rak do jednej :) itp, itd.... a ze w maju otwieram wlasny salon, inwestycji nie widac konca. Gdybyscie mialy jakies pytania, co kupic a czego nie, czy cos jest warte wydania pieniazkow ze sprzetu czy akcesoriów - ?mialo pytajcie :)
Pozdrowionka :kwiaty:
_________________
DAY SPA - Centrum Urody
S?upsk, ul. Jedn. Narodowej 2, 603-075-779
Dystrybucja PERFECT BEAUTY
zamówienia: [email protected]
gg: 7833319
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 8:29 pm   

Oj tak otwieranie saloniku pochlania kaske ja tez mam teraz to samo.Calyczas cos sie znajdzie by kupic i wogole.Ja mam tego duzo ze ciezko mi policzyc nawet z kursami a wydatkow szykuje sie multun tak jak pisala Maria czym bardziej sie zaglebiamy to coraz to wiecej potzeba ajak pojedzie sie do hurtowni to i jeszcze nie mozna sie powstrzymac przed kupnem choc drobnostki. :kwiaty:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
MariaW_INN 
Wciąż się uczę
W?a?ciciel Innowacje



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Mar 2008
Posty: 69
Skąd: S?upsk/Ustka
Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 8:34 pm   

No ja podalam mniej wiecej kos bez szkolen :) szkolenia jak dotad to jakies dodatkowo 1800zl paznokciowe i kolejne 2500zl na cialo i kosmetyka twarzy :)
_________________
DAY SPA - Centrum Urody
S?upsk, ul. Jedn. Narodowej 2, 603-075-779
Dystrybucja PERFECT BEAUTY
zamówienia: [email protected]
gg: 7833319
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 8:46 pm   

No widzisz u Ciebie koszt jest wiekszy bo tu cialko dochodzi super jeszcze w saloniku miec taki komplecik hehe.Te kursy sa badrzo drogie ale warto bo potem sie zbiera plonkiki i pozniej to czysty zysk.Powodzonka. :kwiaty:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
MariaW_INN 
Wciąż się uczę
W?a?ciciel Innowacje



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Mar 2008
Posty: 69
Skąd: S?upsk/Ustka
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 12:59 pm   

Racja, ale nie wolno zapominac, ze nie wystarczy zrobienie kilku szkolen podstawowych i to wystarczy. Kosmetologia to taka bran?a, gdzie ci?gle wiele rzeczy sie zmienia, gdzie stale prowadzone sa badania naukowe, dlatego systematycznie trzeba wiedze od?wie?ac i poglebiac, zdobywac nowe doswiadczenia, poszerzac horyzonty. Przykladowo, przynajmniej raz na pól roku staram sie korzystac z doszkolen Thalgo na cialo i na twarz, targi i konferencje kosmetologiczne równiez przynajmniej raz na pól roku, jesli ktos to kocha, to to przychodzi samo, w tym sensie, ze to wci?ga, i po pewnym czasie czlowiek juz sie nie moze doczekac sympozjum, czy targów.... Super sprawa :) zwlaszcza, jesli dzieki temu mozna sie realizowac we wlasnym biznesie i ?yciu :brawo:
_________________
DAY SPA - Centrum Urody
S?upsk, ul. Jedn. Narodowej 2, 603-075-779
Dystrybucja PERFECT BEAUTY
zamówienia: [email protected]
gg: 7833319
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 2:13 pm   

oj tak to tzreba lubic!Te zabiegi troche roznia sie od pazurkow czy fryzjerstwa hehe.Dlatego umilowanie danego zawodu jest bardzo potrzebne. :lol:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
kasiek1 
Znam się na tym


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 192
Skąd: Chojnów
Wysłany: Sob Kwi 05, 2008 10:17 am   

zgadzam sie z nadziejeja ze umilowanie danego zawodu jest potrzebne bo inaczej pozniej bedzie to meczyc a nie sprawiac przyjemnosc i dawac satyswakcje
 
 
 
Monika Cicha 
Wciąż się uczę



Wiek: 34
Dołączyła: 04 Lut 2008
Posty: 41
Skąd: Kalisz
Wysłany: Nie Kwi 13, 2008 7:55 pm   

ja na poczatku zainwestowalama w kursy, a pozniej w zestaw do zeli a po ok 2 mies kiedy skonczylam kurs z akrylu to mi tak pozostalo, i zele robie juz rzadko, chociaz niestety na poczatku na dobre produkty trzeba wydac dosc duza sume:(
_________________
paznokcie- moja pasja ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group