*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Konkurs IV
Autor Wiadomość
specialle
Wciąż się uczę



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 33
Skąd: Rabka
Wysłany: Sro Lut 20, 2008 2:35 pm   

Tak to juz jest ja tez zostalam zbanowana na innym forum za to ze prowadzilam wymianki internetowe z tego samego kompa co siostra. Takie jest zabezpieczenie w razie oszustw i mimo ze bylo mi perzykro to i tak uwazam ze do brze sie stalo bo u mnie naprawde byla to siostra jako druga osoba a nie zawsze tak jest

aha a miejscowosc i adres mailysmy podany ten sam wiec u nas odrazu bylo wiadomo ze to z niewiedzy
 
 
 
Ania-220406 
Wciąż się uczę
Ania


Dołączyła: 29 Sty 2008
Posty: 48
Skąd: Skawina
Wysłany: Sro Lut 20, 2008 5:01 pm   

Mo?e wy poprostu nie macie rodze?stwa albo ka?da ma swoj komputer swoje po??czenie internetowe . Wi?? nie macie problemu ze siostra sie np zaloguje bo i tak ma inne IP
JA Przynajmniej mog? wam udowodnic ze mam siostry mog? wys?ac wam Ksera legitymacji szkolnych . Cho? by tylko po to zeby nie by? nazywana OSZUSTK? a nie po to by wrocic do konkursu .
_________________
Paznokcie to wizytówka kobiety
 
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Sro Lut 20, 2008 5:21 pm   

Ania-220406 napisał/a:
Mo?e wy poprostu nie macie rodze?stwa albo ka?da ma swoj komputer swoje po??czenie internetowe . Wi?? nie macie problemu ze siostra sie np zaloguje bo i tak ma inne IP
JA Przynajmniej mog? wam udowodnic ze mam siostry mog? wys?ac wam Ksera legitymacji szkolnych . Cho? by tylko po to zeby nie by? nazywana OSZUSTK? a nie po to by wrocic do konkursu .


Widze ze zaczyna sie tu robic zamieszanie jesli chodzi o adres IP. Ale nie on jest tu najwazniejszy. Ja wcale nie zabronilam brac udzialu w konkursie waszym siostrom, braciom czy nawet babciom. Ja zabronilam glosowania na swoje prace. Jesli babcia chce zaglosowac to prosze bardzo, ale wtedy mowicie jej ktore to wasze prace i ze nie moze na nie glosowac. Prosta sprawa. Zapewne w takim przypadku zwrocilabym Ci tylko uwage i prosila o wyjasnienie. Dziwnym trafem Aniu Twoje rodzenstwo aurat zaglosowalo na Ciebie. Przyznajc po 3 punkty, wiec dla mnie jest to oszustwo. Gdybym na t nie zareagwala to wiekszosc z Was glosowalaby na siebie, tlumaczac sie dokladnie tak samo jak Ty i Wenusia. Takze Twoje usprawiedliwienie mnie nie przekonalo.
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
Ania-220406 
Wciąż się uczę
Ania


Dołączyła: 29 Sty 2008
Posty: 48
Skąd: Skawina
Wysłany: Sro Lut 20, 2008 6:20 pm   

To by?o jasne powiedziane ? e nie wolno g?osowa? na siebie przyznaje !
Szkoda ze by?am w szkole jak te g?osy byly oddawane . Powodzenia dziewczyny ?ycz? udanego konkursu . Ju? nic nie mowie na ten temat macie wszystkie racje znikam z tego forum bo chyba tak b?dzie lepiej .
Powodzonka
_________________
Paznokcie to wizytówka kobiety
 
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Sro Lut 20, 2008 6:33 pm   

Ale Aniu nikt Cie z forum nie wygania :roll: Staram si? wszystkich traktowac tu równo, dlatego przestrzeganie zasad jest tu konieczne. Inaczej by?by tu niez?y ba?agan. To, ? e zosta?as zdskwalifikowana z konkursu nie znaczy, ? e nie jestes tu mile widziana. Wr?cz przeciwnie mam nadzieje, ? e wyniesiesz z tego konsekwencje i do nast?pnego konkursu , wykonasz wspania?e prace, które wygraj? go sprawiedliwie. Mysl?, ? e b?dzie to dla ciebie wieksza satysfakcja niz taka wygrana jak? stara?as si? teraz osi?gn??. Bo takie g?osowanie nie ma ?adnego sensu. Prosz? Cie we? to pod uwag? i nie obra?aj si? tylko zmobilizuj sie do nast?pnego konkursu, ktory zapewne niebawem b?dzie.
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
Ania-220406 
Wciąż się uczę
Ania


Dołączyła: 29 Sty 2008
Posty: 48
Skąd: Skawina
Wysłany: Sro Lut 20, 2008 6:48 pm   

Na dobr? opinie pracuje sie dni miesiace lata . A zeby sobie zepsu? wystarczy jedno nieporozumienie . Wiem ze bedzie trudo o tym zapomniec jezeli która? forumowiczka zapomnie o tym bedzie fajnie . W temacie tego konkursu ju? sie nie wypowiadam , czekam na rozstrzygniecie bo jestem ciekawa która praca wygra .
_________________
Paznokcie to wizytówka kobiety
 
 
 
Agusia
Fanatyczka


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 343
Wysłany: Sro Lut 20, 2008 8:38 pm   

:sad: :sad: :sad: Dziewczyny i po co to bylo....!!!!!!
_________________
www.aga-nails.blog.onet.pl
 
 
niuniaa2552 
Znam się na tym


Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Gru 2007
Posty: 156
Skąd: Luba?
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 12:17 am   

Ania-220406 w moich oczach dalej jestes taka jak bylas i przed konkursem. ja nie zmieniam tak szybko o kims zdania. sama tez mam rodzenstwo siostre i brata starszych ode mnie. i wiem jak to jest "przejechac" sie kiedy oni chcieli dobrze :roll: :roll: dziewczynki teraz wszystkie dajemy sobie bussski na zgode i zeby sie takie cus wiecej mi tu nie powtorzylo :wink: :wink:

Ania-220406 nie lam sie tym - nastepny konkurs niebawem i do tego czasu nikt o tobie nie bedzie myslal ze jestes oszustka... czy wlasciwie nawet teraz ktos tak mysli :?: :?: wez sie w garsc i nie uciekaj nam z forum :sad: :sad:
 
 
 
specialle
Wciąż się uczę



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 33
Skąd: Rabka
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 8:21 am   

Aniu wierze ze mozesz miec rodzenstwo, jak juz pisalam mialam podobna sytuacje. Aler u Ciebie na Twoja niekorzysc przemawia to, ze za kazdym razem wpisana jest inna miejscowosc
 
 
 
Agusia
Fanatyczka


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 343
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 9:56 am   

specialle napisał/a:
Aniu wierze ze mozesz miec rodzenstwo, jak juz pisalam mialam podobna sytuacje. Aler u Ciebie na Twoja niekorzysc przemawia to, ze za kazdym razem wpisana jest inna miejscowosc



No wlasnie inna nazwa miejscowosci-to juz bylo kombinowane!!!!ale glowa do gory...ja Cie nie potepiam-zawsze nas cos kusi...
_________________
www.aga-nails.blog.onet.pl
 
 
*Madija*
Wciąż się uczę



Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 55
Skąd: Chrzanów
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 5:06 pm   

Ka?demu si? moze zdarzy? mi chcia? "pomóc" mój tata na szcz?scie wcze?niej mi powiedzia? i nie da?am mu :wink:
 
 
 
angelica 
Wciąż się uczę



Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 01 Lis 2007
Posty: 37
Skąd: D?browa Górnicza
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 11:16 pm   

a ja np ja mam adres IP staly i w dodatku mam internet radiowy i oprocz mnie 50 osob ma ten sam adres IP ale dobrze ze nikt nie nalezy do forum :)
 
 
 
specialle
Wciąż się uczę



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 33
Skąd: Rabka
Wysłany: Pią Lut 22, 2008 11:34 am   

angelica napisał/a:
a ja np ja mam adres IP staly i w dodatku mam internet radiowy i oprocz mnie 50 osob ma ten sam adres IP ale dobrze ze nikt nie nalezy do forum :)


ja mialam kiedys radiowke ale slyszalam ze tam adres IP czesto sie zmienia tak ze nie ma sie ciagle stalego
 
 
 
Anna Otki?ska
Znam się na tym



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 112
Skąd: z daleka
Wysłany: Pią Lut 22, 2008 11:59 am   

Trzeba nast?pnym razem w konkursie zaznaczy? ? e g?osowa? moga tylko forumki które stale pisz? posty i ucz?szczaj? (no mo?e nie codziennie ale w miare cz?sto) i tyle
I dopuszcza? do czego? takiego ? e kto? kto nie napisa? ?adnego posta g?osuje w konkursie.
Skoro to jest konkurs dla forumek to niech i forumki g?osuj? a nie ciocie , siostry czy babcie :) niech b?dzie uczciwie bo skrzykn?c ca?? rodzink? do g?osowania to ?aden problem!!!
 
 
 
Agusia
Fanatyczka


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 343
Wysłany: Pią Lut 22, 2008 1:05 pm   

Anna Otki?ska napisał/a:
Trzeba nast?pnym razem w konkursie zaznaczy? ? e g?osowa? moga tylko forumki które stale pisz? posty i ucz?szczaj? (no mo?e nie codziennie ale w miare cz?sto) i tyle
I dopuszcza? do czego? takiego ? e kto? kto nie napisa? ?adnego posta g?osuje w konkursie.
Skoro to jest konkurs dla forumek to niech i forumki g?osuj? a nie ciocie , siostry czy babcie :) niech b?dzie uczciwie bo skrzykn?c ca?? rodzink? do g?osowania to ?aden problem!!!



No wlsnie..cala rodzinka pomaga:/// a z mojej strony nikt nie wie ze biore udzial w konkursie i pewnie bede miala ze 2 glosy od forumowiczek i to moze nie....

Anna ma racje powinne glosowac tylko forumowiczki ....
_________________
www.aga-nails.blog.onet.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group