*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie znacie palcówki które przerowadzaj? szkolenia?
Autor Wiadomość
Mysza;)
Wciąż się uczę


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 35
Skąd: Ostrowiec ?w.
Wysłany: Nie Kwi 29, 2007 8:36 pm   Jakie znacie palcówki które przerowadzaj? szkolenia?

Dziewczyny powiedzcie jakie placówki przeprowadzaj? kursy z zakresu stylizacji paznokci :?: Mo?e znajde takie moejsce u mnie w mie?cie bo jak narazie to ja nie mam zielonego poj?cia :wink:
_________________
www.p-a-z-n-o-k-i-e-t-k-i.blog.onet.pl
 
 
alciaa2
Wciąż się uczę


Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 19
Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 7:20 am   

ja tez chcialam sie zapyta? czy znacie jakies miejsca KURSU w poblizu Rybnika... Aha i chcialam si? jeszcze zapyta? ile kosztuje taki kurs??

http://alcia-tipsorki.blog.onet.pl/
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 11:43 am   

O kursy mo?ecie popyta? si? w szko?ach kosmetycznych z waszej okolicy lub poszuka? w internecie, bo naprawd? du?o jest takich o?rodków. Cena kursu to od 600 do 1500 z?, w zale?no?ci czego chcecie si? nauczy?. Postaram si? dla Was poszuka? par? takich miejsc, cho? o opinie na temat przeprowadzenia i pozimu kursu musicie niestety same si? ju? dowiedzie?.
 
 
 
Mrowino1
Znam się na tym



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 113
Skąd: Mrowino/Poznan
Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 7:44 pm   

a jakie jest wieksze miasto obok was? swietnie kursy sa przeprowadzane przez firme SPN na prawde fachowo... kursant zdobywa ogromna wiedze.. jest uz bardzo duzo ludzi wyszkolonych z ramienia beautici :) i wszyscy pozytywnie o nich wspoimnaja :)
_________________
www.paznokcie-ani-g.blog.onet.pl
 
 
asiaB
Wciąż się uczę



Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 32
Skąd: wroc?aw
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 2:14 pm   

Mrowino prawie wszyscy :wink: :wink: :wink: :wink:
 
 
 
Mrowino1
Znam się na tym



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 113
Skąd: Mrowino/Poznan
Wysłany: Pią Maj 11, 2007 3:04 pm   

asiaBtzn? czyli nie jestes zadowolona ze swojego kursu..?a gdzie bylas szkolona?
_________________
www.paznokcie-ani-g.blog.onet.pl
 
 
Agusia
Fanatyczka


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 343
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 12:38 pm   

www.euro-fashion.pl
www.karmello.com.pl
www.masternail.pl
www.yasmin.com.pl
www.crystalnails.pl
www.ladys-nails.pl
www.sunflower.istore.pl

Jest wiele placowek szkoleniowych... :)
_________________
www.aga-nails.blog.onet.pl
 
 
Mrowino1
Znam się na tym



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 113
Skąd: Mrowino/Poznan
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 2:27 pm   

Agusia a w ktorej ty sie szkolilas albo ktora polecasz?
_________________
www.paznokcie-ani-g.blog.onet.pl
 
 
malutka 
Fanatyczka


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 384
Skąd: Rybnik- D?bie?sko
Wysłany: Pon Maj 28, 2007 12:29 am   

j apolecam szkolenie równie? w www.monimar.pl z tymi paniami mialam zaj?cia w szkole s? niesamowite
 
 
 
marta
Raczkuję


Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 4
Skąd: Wielka Brytania
Wysłany: Pon Sty 07, 2008 3:41 am   

Witam wszystkie panie.Ja dokladnie przylatuje do polski za dwa tyg i bede od 19 stycznia do 31, i wlasnie chcialam w tym czasie zrobic kurs na tipsy,a jestem z Zielonej Gory (dokladnie Nowa Sol). Czy jest mozliwe ze w tak krotkim czasie zdaze to zrobic i znalezc jakas szkole.A moze ktos prywatnie udzielilby mi takiego kursiku. Prosze o male podpowiedzi co gdzie i jak :wink:
 
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Pon Sty 07, 2008 3:07 pm   

Witam Cie Marto:)
Mi?o wiedzie?, ? e ktos tu jest z mojej miejscowo?ci:) Niestety nie mam dla Ciebie zbyt dobrych wiadomo?ci :neutral: z tego co sie orientuj? to na kurs trzeba zapisac sie przynajmniej 2 tygodnie przed. Tu masz adres szko?y Prestige w Zielonej Górze (ko?o dworca PKP) http://www.sk-prestige.prv.pl/ Kurs niestety nie jest najwy?szej jako?ci, naucz? Ci? samych podstaw. Kurs u nich trwa 3 dni, po oko?o 7-9 godz. dziennie. W kursie bierze udzia? 6 kursantek i pracujesz na klientkach, które p?ac? szkole za te tipsy. Naucza Cie trzech metod: akryl, ?el i fiberglass, kurs kosztuje 650 z? (50z? wpisowe). Pracujecie na firmie La Femme i z tej firmy dostaniesz certyfikat (dyplom) o uko?czeniu kursu podstawowego. Od Prestige dostaniesz osobny dyplom + certyfikat MEN, taki podobny to ?wiadectwa szkolnego.
Orientuj? sie, ? e mo?esz zrobi? jeszcze kurs w kilku placówkach tj: w Medicusie( kurs ok. 800 z?), w SunFlower, Wamp, Gobi-bis (pracuja na eurofashion i chyba ja bym chyba wybra?a ten kurs), Activ (kurs jednodniowy-350 zl), Perfect Lady...dalej nie pami?tam. jakby? miaal jakies pytania to wal smia?o :lol:
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
Kasia 
Wciąż się uczę
kasiavip


Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 25
Skąd: D?browa Górnicza
  Wysłany: Pon Sty 07, 2008 5:59 pm   

Witam!!! ja polecam ASP w Krakowie (Akademia Sztuki Pieknosci) ucza naprawde doskonale...sama ukonczylam ten kurs...mimo ze robie paznokcie od 4 lat to dowiedzialam sie ciekawych rzeczy i wlasnie dlatego ze wiedzialam jak to sie robi to widac ze maja wysoki poziom nauczania POLECAM...podaje Ci stronke na ktorej mozesz sie wszystkiego dowiedziec :cool: pozdrawiam

http://www.asp.edu.pl/
 
 
 
marta
Raczkuję


Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 4
Skąd: Wielka Brytania
Wysłany: Wto Sty 08, 2008 1:33 am   

Serdecznie dziekuje za podpowiedzi,obdzwonilam wszystkie placowki i zapisalam sie do Prestige. Nie wiem czy to dobry pomysl,ale sam zapal i zainteresowanie tym zmusil mnie do tego ;-) Wlasnie tylko nie wiem czy to nie za malo te 3 dni, no i chce wszystko pokupowacpoczawszy od sprzetu skonczywszy na brokacikach ale nie orientuje sie ktore marki sa godne uwagi. Dzieki
 
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Wto Sty 08, 2008 4:23 pm   

heh, ja te? mia?am tam szkolonko, szczerze powiedziawszy wczesniej umialam duzo wiecej, niz mnie tam nauczyli. Jesli chodzi o 3 dni nauki wszystkich metod to jest to naprawde bardzo ma?o. Nie przyk?adaj? uwagi by paznokcie by?y prawid?owo wykonane. Kurs jest podstawowy i poka?a Ci tylko "podstawy" (cho? to i tak za du?o powiedziane).Jak ja si? tam szkoli?am to uczyli tylko ?elu na tipsach bia?ych French i zwyk?ych, o formach mo?esz pomarzy?:) to ju? " wy?sza szko?a jazdy i inny poziom" , nie ucz? te? robienia ko?cówki French, ani tez pracy na ?elach trójfazowych. Ucza jedynie nak?adania ?elu jak lakier do paznokci - ?adnej prawid?owej budowy itp. Podobnie jest z akrylem i fiberglassem. Szczerze mówi?c to pieni?dze wyrzucone w b?oto. Ale nie wiem jak teraz jest:) mo?e lepiej:) :lol:
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
marta
Raczkuję


Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 4
Skąd: Wielka Brytania
Wysłany: Sro Sty 09, 2008 2:22 am   

no wlasnie tez tak myslalam ze bedzie kiepsko w tej szkole ale ponoc dodatkowych lekcji ma udzielic mi kolezanki znajoma ktora wygrala mistrzostwa w tipsiarstwie w pl i ma hurtownie kosm w zielonej,takze tam zakupie wszystko co niezbedne
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group