*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zel do kamuflazu
Autor Wiadomość
postrzelona20 
Wciąż się uczę


Dołączyła: 17 Sty 2008
Posty: 13
Skąd: Tomaszów Maz
Wysłany: Pią Lut 08, 2008 4:08 pm   

Witam....ja mam takie pytanie...tylko prosze na mnie nie krzyczec;)) co to jest kamufla???prosze o odpowiedz i z góry dziekuje
 
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Pią Lut 08, 2008 5:44 pm   

to jest zel ktory po nalozniu maskuje wszystkie niedoskonalosci plytki, typu bruzdowania, wszelkie uszkdzenia itp. Mozna go wykorzystac takze do optycznego przedluzenia plytki, jesli ktos ma krotka i nieefektywna. Jako przyklad podam jedna z prac asiB


Zauwaz ze raczej malo kto ma taka dluga plytke (rozowa czesc paznokcia) aby ja wydluzyc i dzieki temu wysmuklic paznokcie stosuje sie wlasnie te zele.
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
postrzelona20 
Wciąż się uczę


Dołączyła: 17 Sty 2008
Posty: 13
Skąd: Tomaszów Maz
Wysłany: Pią Lut 08, 2008 6:03 pm   

dzi?kuje bardzo za odpowied?....trudno mi to wszystko poj?c,ale bede musia?a,bo chce sie tego nauczyc...pisa?am o tym w poscie nowi uczestnicy....dzi?kuje jeszcze raz:)
 
 
 
Agusia
Fanatyczka


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 343
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 10:30 am   

Anno...faktycznie powalajace paznokcie...Asia ma naprawde talent i precyzje....i tak juz mnie wczesniej przekonalas ale to jak zobaczylam te paznokcie;;;to tylko utwierdzilo moje przekonanie do tego zelu....piekne.... :wink: :wink: :wink: cuda
_________________
www.aga-nails.blog.onet.pl
 
 
zblesia
Raczkuję


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 4
Wysłany: Sob Lut 23, 2008 11:09 pm   

dla mnie ten ?el jest chyba za ró?owy jaki? dziwny taki i zastanawiam si? nad SPN
 
 
kasha 
Wciąż się uczę
Kasha



Wiek: 38
Dołączyła: 22 Lut 2008
Posty: 48
Skąd: Bogatynia
Wysłany: Nie Lut 24, 2008 1:51 pm   

a ja jeszcze takie pytanie: jak wy to robicie na szablonie czy na tipsie? no jak na szablonie? mog?by mi to ktos w skucie opisac? dziekuje
_________________
http://www.feromony.pl/stat/prp449/ZKVJU
 
 
 
kasha 
Wciąż się uczę
Kasha



Wiek: 38
Dołączyła: 22 Lut 2008
Posty: 48
Skąd: Bogatynia
Wysłany: Nie Lut 24, 2008 8:23 pm   

Dzis mama przywiozla mi gazetke "paznokcie" i tam jest w?asnie o kamuflazu zelami Sun Flower na tipsie. pewno jestescie zdziwone ze mi przywieziono ale mieszkam w takiej miejscowosci ze w odleg?osci 80-100 km nie ma Empiku badz skepu gdzie moge kupic np gazetke "paznokcie"
_________________
http://www.feromony.pl/stat/prp449/ZKVJU
 
 
 
M-porzeczka 
Znam się na tym


Wiek: 47
Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 85
Skąd: Czarna Bia?ostocka
Wysłany: Pią Lut 29, 2008 9:22 am   

Witam.
Ja te? dopiero wczoraj zaopatrzy?am si? w gazet? Paznokcie, no i po przeczytaniu waszych postów dorwa?am si? do artyku?u o kamufla?u. Mo?e ja si? czepiam, ale tamte paznokcie s?
paskudne. Strasznie mi sie nie podobaj?, szczególnie u?miech. Wasze wypowiedzi sk?oni?y mnie do kupna ?eli Sun Flower, ale po obejrzeniu tych zdj?? zaczynam w?tpi? w ich jako??.
Teraz pracuje na ibd. i s? ?wietne ale za drogie. Bo tak jak pisa?am w w?tku powitalnym nie mam jeszcze klientek, i brakuje mi wprawy. Jedyny mój pomys? to robi? pazurki dla kole?anek za darmo lub za te 30z?. Wi?c na razie mnie nie sta? na ibd. I tu moje pytanie, tylko prosz? szczerze czy Sun Flower nadaje si? do ?wicze?. Nie chcia?abym wyda? kasy na z?e ?ele i zrazi? si? do robienia pazurków.
 
 
 
kasha 
Wciąż się uczę
Kasha



Wiek: 38
Dołączyła: 22 Lut 2008
Posty: 48
Skąd: Bogatynia
Wysłany: Pią Lut 29, 2008 7:23 pm   

na stronie http://sunflower.istore.p...n,409931,0.html
znalaz?a takie oto pisy i nie wiem czy w to wierzyc nie czy nie

?el jednofazowy Kamufla? ró? - 7g - opinie u?ytkowników
Ostatnie 10 opinii u?ytkowników na temat towaru. Dodaj swoj? opini?.

2008-02-21 13:04:08, u?ytkownik: brydzia1
Witam zamówi?am w sumie ju? 3-opakowania ?elu i ka?dy by? o innym kolorku to niedopuszczalne ale ostatni pobi? wszystko,okropno?? wielka szkoda .....Firma powinna co? z tym zrobi? Katarzyna

2008-02-16 19:03:23, u?ytkownik: jumpi
()
Ja równie? trafi?am na t? chyba felern? parti?, bo ?el ma kolor br?zowy i wcale nie kryje tak prze?witu, ani niedoskona?o?ci p?ytki pazn. nie jestem do ko?ca zadowolona.

2008-02-02 22:53:15, u?ytkownik: jburd
()
RZECZYWI?CIE WYGL?DA TAK JAK NA ZDJ?CIU. CHOCIA? NA POCZ?TKU WYDAJE SI? CIEMNY, JEST OK. CIELISTY, BE?OWY RÓ?. POLECAM

2008-02-02 15:01:39, u?ytkownik: moncia25
ja równie? jestem niezbyt zadowolona bo tak samo dosta?am chyba nie ten ?el co powinnam - jest on br?zowy i do frenchu wydl?da bardzo nie?adnie. mam inne ?ele z tej firmy, jestem zadowolona, ale niestety kamufla? mam nie ten co potrzeba.

2008-02-02 02:52:24, u?ytkownik: SunnyHil
tak rzeczywiscie swietnie kryje, swietny efekt naturalnego paznokcia!!

2008-01-29 14:01:10, u?ytkownik: vessi
Ma bardzo ?adny kolor i swietnie kryje. Bardzo dobry produkt.

2008-01-21 19:48:41, u?ytkownik: gosiak20
Kryje rewelacyjnie ma inny odcien od akrylu ka,uflazu ae zato chyba nwet lepeij kryje :)

2008-01-17 21:04:55, u?ytkownik: xxasia18
Niestety, ale dosta?am ?el w kolorze br?zowym a nie ró?owym. Na pocz?tku nie zwróci?am na to uwagi bo pierwszy raz go zamówi?am i stwierdzi?am, ? e po prostu jest beznadziejny, po czasie dowiedzia?am si?, ? e powinnien by? w zupe?nie innym kolorze. Nie wiem jaka? felerna seria wysz?a chyba. Zamówi?abym jeszcze raz (bo ze wszystkich innych ?eli jestem bardzo zadowolona) gdybym by?a pewna, ? e dostane dobry, ale boj? si?, ? e znowu b?dzie br?zowy:/

2007-11-27 18:03:43, u?ytkownik: Roksanat
CUDO!! warto go mie?-piekny efekt, cena bardzo atrakcyjna za tak dobry jako?ciowo ?el

2007-11-14 20:09:43, u?ytkownik: french11
poprostu super kryje niedoskona?o?ci. Klientka mia?a przyczasniety paznokiec by? prawie ca?y koloru szaro zielonego idealnie pokry?. Poprostu rewelka!!!
_________________
http://www.feromony.pl/stat/prp449/ZKVJU
 
 
 
Katia 
Wciąż się uczę
Katia



Wiek: 43
Dołączyła: 24 Sty 2008
Posty: 72
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Lut 29, 2008 10:00 pm   

Hmmmm, ciekawe. Tez uzywam tego zelu i musze sie niezle nagimnastkowa?, ?eby ?adnie pokry? i nie wyszed? zbyt br?zowy. Mo?e rzeczywi?cie ci? z nim nie tak. Na pewno wygl?da inaczej ni? ten na fotce ze strony SF.
_________________
Wci?? si? ucz? :)

http://paznokciekatii.blog.onet.pl/
 
 
 
M-porzeczka 
Znam się na tym


Wiek: 47
Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 85
Skąd: Czarna Bia?ostocka
Wysłany: Sob Mar 01, 2008 12:12 am   

Mi ju? nawet nie chodzi o kolor kamufla?u, ale o sam kszta?t paznokcia. Wielkie ?opaty
bez u?miechu. Takie to mog? robi? ja, dopiero co po kursie. A nie profesjonalna firma
na ramach gazety. To s? moje wra?enia, Ale nie chc? przesadza? i wierz?, ? e ta firma ma dobre produkty skoro tyle z Was z nich korzysta.
 
 
 
Katia 
Wciąż się uczę
Katia



Wiek: 43
Dołączyła: 24 Sty 2008
Posty: 72
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Mar 01, 2008 9:09 am   

Ja tamtych paznokci z gazety nie widzia?am, ale chyba nie o kszta?cie tutaj rozmawiamy tylko u ?elu.
_________________
Wci?? si? ucz? :)

http://paznokciekatii.blog.onet.pl/
 
 
 
M-porzeczka 
Znam się na tym


Wiek: 47
Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 85
Skąd: Czarna Bia?ostocka
Wysłany: Pon Mar 03, 2008 9:00 pm   

Oczywi?cie ? e o ?eliku, ale liczy si? ca?y efekt. I nawet jak b?dzie naj?adniejszy kolor ?elu,
byle jak po?o?ony te co? jest nie tak.
I chodzi mi o profesjonalizm. Skoro wiod?ca firma na rynku wystawia tak? prac?, to czemu si?
dziwimy jak zobaczymy cha?? wykonan? przez stylistk? w salonie za 120z?.
Ale ja si? nie znam na tym jeszcze.
Pozdrawiam i mi?ego dnia
 
 
 
karolka-bobasek
Raczkuję


Wiek: 36
Dołączył: 10 Mar 2008
Posty: 9
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Mar 10, 2008 12:05 pm   

co do trefnych serii - faktycznie to prawda. Zel sf kamuflaz jest fjny ale ma jedna wade-ponoc kazde seria ma inny odcirn, inne krycie itp.. ja sama mam ten zel, jest niby ok, ale musze polozyc wiecej zeby dobrze kryl, a jesli z kolei naloze wiecej-kolorek pazurka zbliza sie pod tski brudnawy, kawowy, a nie rozowy.. ponoc dziewczyny mieszaly go z bialym zelem i dawal ;adniejszy odcien, nie wiem, ale sprobuje:)
 
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Pon Mar 10, 2008 12:13 pm   

karolka-bobasek napisał/a:
.. ponoc dziewczyny mieszaly go z bialym zelem i dawal ;adniejszy odcien, nie wiem, ale sprobuje:)

hehe o tym to nie s?szalam jeszcze:)

Ale z checia zobaczylabm te zdjecia Porzeczko z gazety. jak masz mozliwosc to cyknij nam zdjecie albo zrob malutki skan. Wted ocenimy co jest nie tak.
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group