*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
uzupe?nianie
Autor Wiadomość
bubu84
Raczkuję


Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 1
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Sob Gru 22, 2007 9:07 pm   uzupe?nianie

hej! mam prosbe, nie mam jeszcze duzego doswiadczenia i nie radze sobie ze wszystkim,robilam kolezance tipsy,a teraz po miesiacu chce robic uzupelnianie,a nie wiem w jakim stanie sa jej paznokcie,bo jej nie widzialam przez ten czas i nie wiem czy przy uzupelnianiu sciagnac jej calkiem tipsy i przykleic nowe czy uzupelnic na tych,ktore byly przyklejone wczesniej? nie wiem jak duzo jej odrosly i boje sie,ze jesli zrobie na tym co ma teraz to jej moze cos odpasc. bede wdzieczna za jakakolwiek pomoc. :)
_________________
bubu
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Wto Gru 25, 2007 6:30 pm   

Wiesz sa rozne szkoly jedni robia tak ze uzupelniaja odrost a inni ze piluja ok 70% starej masy i tylko doklada.Ja robie roznie jesli klientka np.ma zdobionko na wierzchu to uzupelniam tylko odrosst czyli osowam skorki matowie klade primer itd.tak mozna tez zrobic kiedy pazurki odrosly troche a klientka nie chce skracac pazurkow to wtedy C sie nie przesowa tylko budujesz pazurka dorabiajac do starego C to zejscie przy skorkach by bylpazurek byl jak skocznia.Mozesz tez spilowac ok 70% tak by zbudowac go a dokladnie tylko to C bo jak urosly i klientka chce skrocic to traca krztalt i automatycznie po skroceniu pazurek na linni wlosa jest grubasny po tym C.Nie zdejmujesz pazurkow za kazdym razem bo tracisz tyle materialu ile przy zakladaniu i to nie jest uzupelnienie ani odnowa.Zdejmujesz tylko gdy nie chce klientka pazurkow lub z rezygnuje z frencha a chce z ozobami.Mam nadzieje ze zrozumialas cos bo nie potrafie tak tlumaczyc piszac. :wink: zycze powodzenia.
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Agusia
Fanatyczka


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 343
Wysłany: Sro Sty 02, 2008 12:44 am   

Ja mysle ze po miesiacu pazurki nie wygladaja za rewelacyjnie.....ale je trzeba obejrzec a potem zadecydowac co robic :smile: :smile: :smile:
_________________
www.aga-nails.blog.onet.pl
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Sro Sty 02, 2008 2:20 pm   

No to fakt ale to zalezy jak komu rosna.Mam klientke ktora musi na uzupelnienie przychodzic co 2 tyg a i mam taka co 1 w miesiacu i nic sienie dzieje tylko male uzupelniatka i gitara.Pozdrawiam
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
malutka 
Fanatyczka


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 384
Skąd: Rybnik- D?bie?sko
Wysłany: Czw Sty 17, 2008 8:34 pm   

te? zale?y du?o od tipsów bo po d?ugim noszeniu mi?kn? pod ?elem i przy pi?owaniu same ci odejd? tzn. na wolnym przegu i w tym mom?cie b?dziesz musia?a nowe da? , a jak tak sie nie stanie to nie ma takiej potrzeby
_________________
 
 
 
wenuska 
Wciąż się uczę


Dołączyła: 14 Paź 2007
Posty: 45
Skąd: pl
Wysłany: Sob Sty 19, 2008 2:44 pm   

bubu84 najpierw zobacz pazurki kole?anki, mo?e nie b?dzie tak ?le :) Je?eli nie s? w z?ym stanie to ja zrobi?a bym porz?dn? korekt?, ale raczej bym ich nie zdejmowa?a. Pozdrawiam :)
 
 
 
vegan d?ihad
Wciąż się uczę


Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 33
Skąd: Nak?o n. Not.
Wysłany: Nie Maj 18, 2008 2:43 pm   

Ja tez my?l?, ze bez sensu jest zdejmowac pazurki po miesiacu. Moim zdaniem porz?dna korekta wystarczy.
A co do czasu miedzy uzupelnieniami, to tak jak nadzieja pisala - zalezy od klientki. Np mojrej mamy paznokcie po 2 tygodniach wygladaja juz wrecz tragicznie, a moja ciotka uzupelnia co 1.5 miesiaca tak wolno jej rosna.
 
 
 
ja 
Fanatyczka

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 265
Skąd: nysa-wroc?aw
Wysłany: Pon Maj 19, 2008 4:30 pm   

Dziewczyny maja racje, wszystko zale?y od tipsów i paznokci. Ja swoje uzupe?niam co 2 tyg. A to tylko dlatego, ? e nie mog? d?ugo wytrzyma? ?eby nie zrobi? sobie czego? nowego. :haha:
 
 
 
kiniaczek 
Wciąż się uczę


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Maj 2008
Posty: 21
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro Maj 21, 2008 11:34 am   

to i tak dlugo :)
hihi
apropo jednak trzeba pamietac ze po jakims czasie trzeba pazurasy zdjac aby naturki poodpoczywaly :)
_________________
pozdrawiam was serdecznie
 
 
 
vegan d?ihad
Wciąż się uczę


Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 33
Skąd: Nak?o n. Not.
Wysłany: Pią Maj 23, 2008 10:36 pm   

A ja tam nie daje moim paznokciom odpoczywac. Juz nie pamietam kiedy ostatnio chodzilam bez tipsow :mrgreen:
 
 
 
ja 
Fanatyczka

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 265
Skąd: nysa-wroc?aw
Wysłany: Pon Maj 26, 2008 3:30 pm   

vegan d?ihad, to niezbyt dobrze. moja kole?anka przez dwa lata robi?a sobie w salonie kosmatycznym pazurki i nieda?a naturalk? odpocz??, a? pewnego dnia odpad? jej ca?y paznokiec z tipsem, niestety musia?a jecha? z tym szybciutko do szpitala, bo by?o tak ?le.Ale naszcz?cie jest ju? wszystko dobrze. :lol:
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Pon Maj 26, 2008 3:42 pm   

ja slyszalam ze podobno dobrze robione pazurki nie powinny zaszkodzic ale krotka przerwa moza zrobic :)
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
Ostatnio zmieniony przez Nadzieja Pon Maj 25, 2009 11:02 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ja 
Fanatyczka

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 265
Skąd: nysa-wroc?aw
Wysłany: Pon Maj 26, 2008 4:08 pm   

To prawda. je?eli nic nie ma na?o?onoge na naturalne paznokcie to one zupe?nie inaczej rosn? i oddychaj?. :faja:
 
 
 
vegan d?ihad
Wciąż się uczę


Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 33
Skąd: Nak?o n. Not.
Wysłany: Pon Maj 26, 2008 11:05 pm   

O jaaaaa. Ból musial byc straszny jak jej wlasny paznokiec odpadl.
To ja juz bede robic sobie przerwy co jakis czas :cry:
A jak dlugo powinna trwac taka przerwa?
 
 
 
kasiek1 
Znam się na tym


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 192
Skąd: Chojnów
Wysłany: Wto Maj 27, 2008 11:01 am   

to nieciekawo miala z tym paznokciem takze dziewczynki dawac odpoczywac pazurkom wiadomo ze teraz wiosna lato i kazda chce miec piekne paznokcie no jak moglo by byc inaczej ale raz na jakis czas dajmy im odpoczac
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group