*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
cleaner-jak czesto?
Autor Wiadomość
izuniaa 
Raczkuję


Dołączyła: 28 Lis 2007
Posty: 7
Skąd: net
Wysłany: Sro Lis 28, 2007 1:45 pm   cleaner-jak czesto?

i jeszcze jedno ptanko-jak cz?sto uzywac nalezy cleanera?po kazdej warstwie? na kursie uczono mnie ze po kazdej, bo po wyj?ciu z lampy paznokiec sie troszke "klei".... no ale spotka?am sie z opiami ze cleanerem przemywamy przed po?ozeniem pierwszej i po na?ozeniu ostatniej warstwy ?elu.... co Wy na to?
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Wto Gru 25, 2007 6:53 pm   

pazurka przemywasz po ostaniej warstwie a przed pierwsza przemywasz go plynem do odluszczania (zalezy od firmy co ma do odluszczania bo i sa odluszczacze w pedzelku)lub alkocholem by zmyc nadmiar luszczu i pylu i po ost warswie by zmyc warstwe ktora sie klei.Spruboj nalozyc zel na tipsa bez matowienia i odluszcz itd.i troche go nagnij zel odprysnie bo by dobrze sie trzymal musi byc zmatowiony i przy nakladaniu zelu klejaca sie warstwa porawia jego przyczepnosc i lepiej sie naklada.
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Agusia
Fanatyczka


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 343
Wysłany: Sro Sty 02, 2008 1:03 am   

ja z tego co wiem nie przemywa sie kazdej warstwy lecz ostatnia przed opracowaniem paznokietka....
_________________
www.aga-nails.blog.onet.pl
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Sro Sty 02, 2008 2:33 pm   

Przemywa sie dok?adnie dwa lub trzy razy. Pierwszy raz, przed na?ozeniem tipsów, nalezy dok?adnie odt?u?cic naturalnego paznokcia, drugi raz przed "opracowaniem kszta?tu", ja to tak nazywam, gdyz jest to ju? po zbudowaniu paznokcia. I trzeci raz i to nie zawsze jest konieczne, po nalo?eniu warstwy nab?yszczaj?cej. Napisa?am, ? e jest niekonieczne, gdy? niektóre zele nab?yszczaj?ce tego nie wymagaj?.
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
berbea
Wciąż się uczę


Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 10
Skąd: lublin
Wysłany: Pią Sty 11, 2008 11:16 pm   

witam kole?anki:)) mam do Was pytanko-czy primer nalezy uzywa? na paznokie? przy stosowaniu jedynie ?elu jednofazowego?? pozdrawiam!
 
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Sob Sty 12, 2008 12:02 am   

Przy stosowaniu ka?dego zelu o ile tego wymagaja, a tak?e (i przede wszystkich) przy akrylu :wink:
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
berbea
Wciąż się uczę


Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 10
Skąd: lublin
Wysłany: Sob Sty 12, 2008 1:44 am   

dzi?kuj? serdecznie za cenne informacje, niestety jest tyle sprzecznych ze sob? opinii ? e trudno si? rozezna? w temacie:) a pytanko z innej beczki-bli?szej mi, jak zrobi? by np hologramy przykleja?y si? ?adnie na naturalny paznokie??? ju? próbowa?am z gigantyczn? ilo?ci? utwardzaczy i po dniu, czasem kilku godz -pstryyyk i nie wiadomo gdzie/jak... ? czy jest inna metoda u?atwiaj?ca korzystanie z tego typu ozdób, ale przy naturalnych pazurkach?? pozdrawiam!
 
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Sob Sty 12, 2008 2:46 pm   

Zapewne ostatecznym rozwiazaniem jest przyklejac je na klej do tipsow albo ozdob, ale nie gwarantuje ze sie beda dlugo trzymaly
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Sob Sty 12, 2008 3:07 pm   

ja proponuje na nablyszacz zelowy one sie swietnie trzymaja a w taki bardzo rzadki zel mozna zamocowac nawet cyrkonie.Co do primerow to jest 1 teoria jezeli firma zeli ma primer uzywasz jesli nie nie uzywasz tylko kupujesz odluszczacz z tej firmy nigdy nie ryzykuj z mieszaniem chemi jak liquid czy primer bo 1 firma z 2 moze sie grysc jesli masz pudry i zele z 1 firmy to spoko primer i odluszczacz mozesz uzyc.Buziaki i pozdrawiam
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
berbea
Wciąż się uczę


Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 10
Skąd: lublin
Wysłany: Sob Sty 12, 2008 10:17 pm   

witam!!! a wdzicie.... na klek do tipsów nigdy nie próbowa?am :smile: , musz? wi?c kupi? i sprawdzi? jak to dzia?a :mrgreen: dzi?ki wielkie za pomoc. pozdrawiam serdecznie!!!
 
 
 
berbea
Wciąż się uczę


Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 10
Skąd: lublin
Wysłany: Sob Sty 12, 2008 10:19 pm   

nadzieja a na pomys? z ?elem chyba si? nie podejm?, bo jednak nie znam sie na tym :grin: ale dzi?kuj? serdecznie mo?e kiedy? b?dzie to jaka? alternatywa :grin:
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Nie Sty 13, 2008 1:02 pm   

Wiesz ten nablyszczacz to taki rzadki zel ale malujesz nim jak lakierem odluszczasz pazurka malujesz mocujesz ozdoby i juz.Podobnie dziala jak klej tylko ze przyokazji nablyszcza.PPowodzenia.
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
niuniaa2552 
Znam się na tym


Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Gru 2007
Posty: 156
Skąd: Luba?
Wysłany: Nie Sty 13, 2008 1:12 pm   

ja robie tak:
1.cleaner
2. obrobka paznokcia
3. naklejenie tipsa
4. obrobka tipsa
5. pierwsza warstwa zeliku
6. druga warstwa zeliku
7. cleaner
8. wyrownanie pazurka i nadanie mu ksztaltu
9. cleaner
10. ostatnia warstwa zelu
11. cleaner
oczywiscie to jest w skrocie ;)
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Nie Sty 13, 2008 11:00 pm   

wszystko zalezy od szkoly mnie nigdy nie uczyli przemywac miedzy warstwami :wink:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
niuniaa2552 
Znam się na tym


Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Gru 2007
Posty: 156
Skąd: Luba?
Wysłany: Pon Sty 14, 2008 3:38 pm   

miedzy warstwami NIE WOLNO przemywac! poniewaz ta lepka warstwa czyli warstwa depresyjna zwieksza przyczepnosc zelu nastepnej warstwy... czyli powierzchnia musi byc dobrze zmatowiona lub lepka ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group