*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
podchodz?ce powietrze:(
Autor Wiadomość
Malinka 
Wciąż się uczę
Malinka


Wiek: 47
Dołączyła: 22 Mar 2008
Posty: 13
Skąd: Koszalin
Wysłany: Nie Mar 23, 2008 7:41 pm   

Dzi?ki za odpowied?. Staram si? by? dok?adna w matowieniu, odpylam i przemywam cleanerem. To chyba kwestia wprawy. Musz? jeszcze troche potrenowa? :banan: , mo?e to jednak wina nak?adania ?elu. Pozdrawiam.
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Nie Mar 23, 2008 10:32 pm   

To sie czasem najlepszym zdaza spoko.Nie razz mi stylistka robila dwa dni i dno powietrze to zalezy tez jak reaguje produkt czy plytka nie jest zniszczona,pamietaj ze plytke naturalna trzeba matowic a nie pilowac bo jesli przepilujesz to tez masa nie bedzie sie dobrze trzymac.Nie nabieraj zelu ze srodka pojemnika a z boku i nie zamaczaj pedzla za gleboko tylko nabieraj z wierzchu.Zycze powodzenia :kwiaty:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
MariaW_INN 
Wciąż się uczę
W?a?ciciel Innowacje



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Mar 2008
Posty: 69
Skąd: S?upsk/Ustka
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 8:17 am   


Do mnie klientki wracaja na odnowe po 3-4 tygodniach ze wzgledu na odrost i ze znudzilo sie im zdobienie, ale zapowietrzen brak. Te bardziej wytrzymale wracaja w 5-6 tygodniu.

Jak uniknac zapowietrzen:
- dezynfekcja r?k
- odsuni?cie skórek - czytaj - nie tylko pomachanie sobie drewnianym patyczkiem, ale tu chodzi o zlikwidowanie nablonka, który narasta na plytke i jesli go za?elujemy - zapowietrzenie murowane - ja u?ywam frezarki i odpowiednich frezów diamentowych. Je?li kto? nie pracuje frezarka - to zdecydowanie metalowe kopytko, nie drewniany patyczek, bo on nic nie daje.
- zmatowienie plytki (zmatowienie, a nie przepilowanie. Matowimy dokladnie a nie tylko na odwal sie sam ?rodek)
- ODPYLENIE szczoteczk? (wiele "stylistek" tego nie robi, jedynie odtluszcza plytke, co powoduje, ze pylek zostaje w zakamarkach na paznokciu i za?elowany powoduje zapowietrzenia)
- odtluszczenie
- kolejne czynnosci z masa, w zale?o?ci od firmy - primer i/lub bonder, ?elik.....

Brak zapowietrze? to przede wszystkim idealne przygotowanie naturalnej plytki przed przedluzaniem... :D pozdrowionka :oki:
_________________
DAY SPA - Centrum Urody
S?upsk, ul. Jedn. Narodowej 2, 603-075-779
Dystrybucja PERFECT BEAUTY
zamówienia: [email protected]
gg: 7833319
 
 
 
malutka 
Fanatyczka


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 384
Skąd: Rybnik- D?bie?sko
Wysłany: Nie Kwi 06, 2008 6:20 pm   

mi czasami sie zdazy zapowietrzenie ale to na moich ?apkach bo czasami robie na szybko i na sztuke ?eby by?y , a jak robie klijentk? to wiadomo dok?adnie to przychodz? do mnie po 3 - 4 tyg. ale to z jakim? z?amanym pazurkiem (tylko wytrwa?e) albo bez bo sobie ?ci?gn? same , powodem jest z?amanie albo chca mi u?atwic prace ? e same se w domu ?ci?gaja i zaoszcz?dzaj? mi czasu haha
_________________
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Nie Kwi 06, 2008 7:08 pm   

Wlasnie tak czasem robia a nie zdaja sobie sprawy ze moga sobie zaszkodzic.Mi tez czasem sie zdarza na wlasnych lapkach zapow ale to rowniez przez pospiech albo akurat moja dzidzia ma kaprys i musze sie oderwac dotke pewnie tu i tam i o... klientek mi sie nie zdarza .Pozdrowionka.
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
kasha 
Wciąż się uczę
Kasha



Wiek: 38
Dołączyła: 22 Lut 2008
Posty: 48
Skąd: Bogatynia
Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 9:38 am   

Ja niby tak robie wszytsko dok?adnie skorki matowienie odt?uszczanie a mino wszystko sie zapowietrza. a co najsmieszniejsze wczesniej robilam i nic sie nie dzialo (no francuski odpryskiwala- ale juz wiem i jest z tym ok) ale zaczelo mi od gory powietrze podchodzic. czy to moze byc wina zelu choc ciagle na tym samym pracuje. czy moze za cienko badz za grubo k?ade zelu.
_________________
http://www.feromony.pl/stat/prp449/ZKVJU
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 10:42 am   

A moze sz bardziej szczegolowo okreslic gdzie od gory czy od wolnego brzegu cz na srodku plutki?Jesli od wolnego brzegu to moze zle zmatowilas wolne brzegi?jak mozesz to okresl sie bardziej szczegolowo hehe a my postramy sie pomoc :mrgreen:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
kasha 
Wciąż się uczę
Kasha



Wiek: 38
Dołączyła: 22 Lut 2008
Posty: 48
Skąd: Bogatynia
Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 11:27 am   

tak od brzegu ale nie boki tylko w okolicach ksiezyca tam w szczegolnosci. odsuwam skorki i nablonek matowieje dokladnie te brzegi bo wiem ze tak trzeba.
_________________
http://www.feromony.pl/stat/prp449/ZKVJU
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 3:53 pm   

hm jesli powietrze podchodzi od skorek to moze zalalas skorki?albo za malo ,lub za duzo polozylas masy?jesli powietrze podchodzi na wolnym brzegu np przy linni usmiechu to moze tam zle zostala zmatowiona plytka lub moze zle tips jest przyklejany dostalo sie powietrze tak wlasnie sie zdarze nie koniecznie u ciebie ale pisze ogolnie.Ciezko stwredzic bo nie wiem jakie pazurki robilas ale moze to ktoras z przyczyn ktore wymienilysmy lub zle mase nalozylas?Maria W bardzo szczegolowo opisala jak unikac zapowietrzen moze tam tkwi odp?! :kwiaty:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
malutka 
Fanatyczka


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 384
Skąd: Rybnik- D?bie?sko
Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 10:17 pm   

a ja mam pytanie co? ostatnio nie wiem co sie dzieje ca?y czas robie tak samo pazurki jak zawsze , wspomne ? e pracuje na ?elach ibd i sf i na wolnym przegu podchodzi mi powietrze i odchodzi ca?y ?el najpierw na rogu a pó?niej mog? ju? ca?y ?elik ?ci?gn?? z tipsa jak by sie na tipsach nie trzyma?y i nie wiem co jest grane ale nie na wszystkich pazurkach , wspomne ? e dobrze zmatowie i odt?uszcze bo juz tego pilnouje i klapa nic nie pomaga , co mo?e by? z tym zwiazane z?e tipsy czy co????
_________________
 
 
 
nina 
Wciąż się uczę


Dołączyła: 09 Kwi 2008
Posty: 27
Skąd: Boleslawiec
Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 11:28 pm   

A primer nak?adasz tylko na naturaln? p?ytk? czy równie? równie? na tipsa?
_________________
Nina Gajewska
Dysrtybucja i szkolenia Akzentz
Efect
ul.Piaskowa 18
59-700 Boleslawiec
(75)643 88 38
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 1:21 am   

Wyadaje mi sie ze jesli by dala primer to bylo by widac po tym zekwas by spowodowal pekanie tipsa.Jesli zel odchodzi to moze tak
zle moglas zalac progi
zlaezne tezz jest od plynu odluszczajacego ale on moze powodowac psikusy mowi sie ze tipsa nie trzeba odluszczac bo on nie wydziela sebum tym bardziej ze robimy w rekawiczkach to nie ma jak sie natluscic a nie kiedy plyny odluszczajace moga dzialac na tipsa szystko zalezy od odluszczacza
jesli french odchodzi moze byc przyczyna ze nie ktore zele potrzebuja podstawy z cleara
moze jest przeterminowany zel
lub zle utwardzony czy sprawdzalas zarowki bo moze one spowodowaly ze zel jest kiepsko utwardzony i odchodzi? hm moze cos utrafilam bo naprawde nie wiem co moze byc wina mi nigdy nie zdarzylo sie cos takiego ale czytalam wlasne o tym ale ty mowisz ze dobrze zmatowilas tipsa wiec zostaje raczej kwestia wolnych brzegow. :kwiaty:


Ps.Malutka milo Cie widziec dawno Cie nie bylo :mrgreen:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
Ostatnio zmieniony przez Nadzieja Pon Maj 25, 2009 9:40 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
nina 
Wciąż się uczę


Dołączyła: 09 Kwi 2008
Posty: 27
Skąd: Boleslawiec
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 11:04 am   

nina napisał/a:
A primer nak?adasz tylko na naturaln? p?ytk? czy równie? na tipsa?
_________________
Nina Gajewska
Dysrtybucja i szkolenia Akzentz
Efect
ul.Piaskowa 18
59-700 Boleslawiec
(75)643 88 38
 
 
 
MariaW_INN 
Wciąż się uczę
W?a?ciciel Innowacje



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Mar 2008
Posty: 69
Skąd: S?upsk/Ustka
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 12:48 pm   

Kochane, zacznijmy w koncu rozrózniac 2 rodzaje primerów :)
- kwasowy
- bezkwasowy

kwasowy stosujemy raczej do akrylu, do metody zelowej w zaleznosci od firmy, albo bez, albo kwasowy.
W zaleznosci od firmy, czasem jest problem rozpoznac rodzaj primera, zwlaszcza dla osób poczatkuj?cych. Dlatego trzeba dokladnie sprawdzic na buteleczce.

Poza tym, wszystko jedno jaki by to nie byl primer - promerem NIE SMARUJEMY TIPSA!!!!! Tylko i wylacznie naturalny paznokietek, czyli od skórek do tipsa.

Natomiast jesli stosujemy równiez bonder - nim smarujemy calosc, wraz z tipsem.
_________________
DAY SPA - Centrum Urody
S?upsk, ul. Jedn. Narodowej 2, 603-075-779
Dystrybucja PERFECT BEAUTY
zamówienia: [email protected]
gg: 7833319
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 5:30 pm   

no ja mialam wlasnie to na mysli :oki: ja jakos nie mam przekonania do bezkwasowego nie wiem czemu ale czasem lepiej jest go zastosowac do pazurkow gdzie plytka jest podniszczonana.... :kwiaty:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group