*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
podchodz?ce powietrze:(
Autor Wiadomość
izuniaa 
Raczkuję


Dołączyła: 28 Lis 2007
Posty: 7
Skąd: net
Wysłany: Sro Lis 28, 2007 1:40 pm   podchodz?ce powietrze:(

witam wszystkich!
mam problem w?asnie z podchodz?cym powietrzem pod zelowy paznokiec.... otórz uzywa?am zelu z firmy naildesign na p?ytke naturaln?. Wycie?am skórki, zmatowi?am dok?adnie p?ytkie blokiem no i potem dok?adnie cleanerem p?atkiem bezpy?owym.Za kazdym razem nak?ada?am 2 wartswy zelu. Niestety na drugi dzien podchodzi powietrze... jaka moze byc tego przyczyna?chcia?am jeszcze dodac dla jasnosci ze nie najecha?am ?elem na zadna skórke. Czy ja cos robie nie tak? a moze to wina paznokcia lub ?elu?
czekam na porady i z góry dzi?kuje
pozdro :smile:
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Wto Gru 25, 2007 7:02 pm   

posluchaj nie wycinaj skorek przed nalozeniem i opracowaniem bo.1-skorki sa bardziej wrazliwe i gdy pilujesz pilnikiem(opracowujesz)zel delikatne dotknieciem i leje sie krew.2-zawsze jak masz skorki ktore musisz odsunac przed nalozeniem zelu to i masz pewnosc ze stanowja one milimetrowa odleglosc i nawet jak odrobinka zelu splynie to jak umiejetnie przypilujesz oracowjujac zel to nic sie nie stanie a tak po rybkach.Pozniej po opracowaniu mozesz zrobic manicure i dac oliwke.
Wracajac do pytania to te skorki mogly byc powodem zle usuniete blonki z plytki,zle nalozony zel (moga sie pojawic pechezyki powietrza co powoduje pow)zle przygotowana plytka itd.A podstawa w naszym zawodzie to dobrej jakosci material wiec moze byc to wina zelu.
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Wto Gru 25, 2007 7:05 pm   zelki

Naildesing to badziewie ale to moje zdanie.Bylam kiedys w tej firmie i panowal tam nie tylko brud ale i nie mila atmosfera ze strony obslugi a ozdoby puszczaly kolor nawet w zelu mimo ze mialo tak nie byc.Zele z najnizszej polki.Ale to to co ja mysle na ten temat.Ta firma ma duzo negatywnych opinni nawet jesli chodzi o jakosc produktow.
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Agusia
Fanatyczka


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 343
Wysłany: Sro Sty 02, 2008 1:00 am   

nic niewiem o tej firme ale wiem jedno!!!!!!jezeli zle usuniesz skorki to i w najlepszej firmy zel ci odskoczy...
_________________
www.aga-nails.blog.onet.pl
 
 
Kasia 
Wciąż się uczę
kasiavip


Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 25
Skąd: D?browa Górnicza
  Wysłany: Nie Sty 06, 2008 4:21 pm   Re: podchodz?ce powietrze:(

witam!!! pracuje juz dosc dlugo w tym zawodzie i problem w podchodzacym powietrzu znam:) a wiec musisz pamietac ze zel to nie lakier do paznokci i naklada sie go kolistymi ruchami zamykajac doplyw powietrza...wazne jest tez to jak nakladamy zel na pedzelek trzeba robic to delikatnie i uwazac zeby nie robily sie pecherzyki powietrza...moglabym duzo pisac na te temat :)
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Nie Sty 06, 2008 9:41 pm   

Nabierasz zel z pjemnika nie paciajac w zelu tylko tak jak bys brala go w powietrzu i nie ze srodka a zwierzchu tak by podczasz nabierania zelu nie powodowac powst.powietrze w zelu i tak samo nakladasz by nie paciac bo powietrze w zelu moze byc powodem.Buzka
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
izuniaa 
Raczkuję


Dołączyła: 28 Lis 2007
Posty: 7
Skąd: net
Wysłany: Nie Sty 06, 2008 10:53 pm   

dziekuje wszystkim za odpowiedzi ale problem juz jest rozwi?zany i tkwi? w zmatowieniu p?ytki...zrobu?am to pilnikiem 180 i juz jest ok:)
dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich :wink:
 
 
 
Kasia 
Wciąż się uczę
kasiavip


Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 25
Skąd: D?browa Górnicza
Wysłany: Pon Sty 07, 2008 12:45 am   

wlasnie przy nabieraniu zelu z pojemniczka wazne jest zeby brac z wierzchu a nie zamaczac caly pedzel i dokladnie jak to nazwala Nadzieja nie paciac...a pozniej ta koleczke nakladamy ponizej walu paznokciogego i kolistymi ruchami rozkladamy na paznokiec :cool: pozdrawiam
 
 
 
paulka 
Wciąż się uczę


Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 48
Skąd: kraków
Wysłany: Sro Sty 23, 2008 10:56 pm   

Ja bym jednak mimo wszystko polecala zmieni? ?el. Te? kiedy? u?ywalam produktów tej firmy a teraz zmienilam na spn i naprawd? ró?nica jest ogromna!
 
 
 
Katia 
Wciąż się uczę
Katia



Wiek: 43
Dołączyła: 24 Sty 2008
Posty: 72
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 11:24 am   

Ja te? polecam zmieni? ?el. Mo?e Sun Flower na pocz?tek, cena przyst?pna, a do NailDesing to nawet nie ma porównania. No i SPN (jak wy?ej) :)
_________________
Wci?? si? ucz? :)

http://paznokciekatii.blog.onet.pl/
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 2:52 pm   

ja polecam spn ibd cto sa swietne zele i warto zmienic bo to co uzywasz to dno sorki ale taka prwda nawet ozdoby nadaja sie do smietnika. :wink:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Ania-220406 
Wciąż się uczę
Ania


Dołączyła: 29 Sty 2008
Posty: 48
Skąd: Skawina
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 11:13 am   

Ja jestem tu nowa i równie? urzywam ?eli ibd, jestem z nich bardzo zadowolona. Nie mo?na oszczedza? na ?elach bo dobry ?el to podstawa!
_________________
Paznokcie to wizytówka kobiety
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 11:32 am   

dobry zel i pedzelek! :mrgreen: :wink:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Malinka 
Wciąż się uczę
Malinka


Wiek: 47
Dołączyła: 22 Mar 2008
Posty: 13
Skąd: Koszalin
Wysłany: Nie Mar 23, 2008 7:17 am   

Jako ? e jestem pocz?tkuj?ca to te? mam problem z zapowietrzeniami. Dziwne jest tylko to, ? e zdarza mi si? to tylko na dwóch palcach (moich) i stale na tych samych dwóch. Nie wiem co z tym fantem zrobi?.
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Nie Mar 23, 2008 11:30 am   

no niestety tak bywa ja zawsze daje razy primer na wszystkich i 1 wacik na max 5 paluszkow do tego dokladnie matowie plytke dokladnie czyszcze z pylku i uwaznie nakladam zel lub akryl a jesli wiem ze plytka ma sklonnosci do nadmiernego natluszczania to zakladam akryl.pamietaj by dobrze dobrac nablyszczacz bo on czasem tez psoci. :haha:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group