*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
akryl...
Autor Wiadomość
Marciorek 
Raczkuję


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Lis 2007
Posty: 2
Skąd: Zdu?ska Wola
  Wysłany: Wto Lis 06, 2007 1:27 pm   akryl...

Czesc :) jestem poczatkujaca i chcialabym sie dowiedziec jak wtapiamy ozdoby w akryl ? Czy na pierwsza warstwe ? a jak robie na tipsach to nie beda one za grube ? Chcialam sie dowiedziec jak najbardziej szczegolowo, bo nie chcialabym zeby wychodzily mi strasznie grube przez to wtapianie ozdob.

Z gory dziekuje :*
Pozdrawiam :* :smile: :grin:
_________________
Marciorek
 
 
 
aneta 
Raczkuję


Dołączyła: 14 Lis 2007
Posty: 7
Skąd: ostrowiec
Wysłany: Sro Lis 14, 2007 12:09 pm   

czesc ja to robie na pierwsza warstwe potem pokrywam 2 . jeztem zadowolona z efektu :grin: zaznacze ze pracuje jak dotad tylko akrylem
 
 
 
Osa
Wciąż się uczę


Wiek: 30
Dołączył: 14 Lis 2007
Posty: 17
Skąd: Mi?dzychód
Wysłany: Sro Lis 14, 2007 7:44 pm   

ja robi? tylko na formie wi?c ja robie szkielecik przejezdzam cienko akrylem tylko zeby bylo tak zeby sie ozdoba trzymala, nakladam ozdoby i potem pokrywam akrylem - buduj? :) i nie s? grube :)
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Wto Gru 25, 2007 7:45 pm   

Jesli robie na formie tez robie szkielet tylko jezeli sa to punktowe ozdoby to daje malutka kulke przyklejam na nia ozdobe jesli np.holo to nakladam cienka wartswe akrylu ale nie pocalosci tylko po kawalku zeby zdozyc ulozyc ladniuso holo potem znowu nakladam cieniutko na nastepny kawalek pazurka i pokrywam.Zawsze sie balam ze jak przejade akrylem po calosci to zanim uloze na calym ozdoby to mi reszta akrylu zaschnie a pozniej bede musiala nalozyc jescze jednoa i tak bedzie gruby.Tak robilam i tak juz zostalo.
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Marciorek 
Raczkuję


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Lis 2007
Posty: 2
Skąd: Zdu?ska Wola
Wysłany: Sro Gru 26, 2007 11:11 am   

Dzieki wielkie :* sama doszlam do tego, ale wasze odpowiedzi tez sie przydaly :)
_________________
Marciorek
 
 
 
Agusia
Fanatyczka


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 343
Wysłany: Sro Sty 23, 2008 2:50 pm   

no to juz wiesz ;;;;niema jak praktyka...... :wink:
_________________
www.aga-nails.blog.onet.pl
 
 
berbea
Wciąż się uczę


Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 10
Skąd: lublin
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 2:18 am   

witam!!! ja mam inny problem... jak wtopi?am w akryl fioletowe hologramy-pu?ci?y kolor:| nie wiecie dlaczego tak si? dzieje???? czy to wina liquidu czy z?ej jako?ci ozdób????a mo?e ja co? ?le robi?? :( pozdrawiam!!
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 5:49 am   

juz gdzies pisalam na ten temat ale napisze jeszcze raz.Wina moze byc wylacznie ozdob bo nie stety takie sa kolory ktore pusczaja a i sa ozdoby ktore sa tylko popsikane no i nawet w zelu puszczaja kolor :kwiaty:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
kiniaczek 
Wciąż się uczę


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Maj 2008
Posty: 21
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto Maj 20, 2008 11:07 am   

no ja tez ostatnio takie trafilam na szczescie ze dostalam je w gratisie od firmy ktora przyslala mi akryl a taki ladny kolorek blu :(
_________________
pozdrawiam was serdecznie
 
 
 
Agusia
Fanatyczka


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 343
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 1:17 pm   

no mi kiedys sie tez takie cos zdazylo...ale to w zelu puscilo mi kolorek... :cry:
_________________
www.aga-nails.blog.onet.pl
 
 
bea-tka 
Raczkuję


Dołączyła: 16 Lip 2008
Posty: 2
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sro Lip 16, 2008 1:40 pm   

Hej:*

jestem jestem now? u?ytkowniczk? i bardzo ciesz? si?, ? e tu trafi?am :) szuka?am odpowiedzi na tutaj zawarte pytanie- o wtapianiu ozdób:) przeszuka?am kilka for i nie chcia?y dziewczyny udziela? odpowiedzi, wysy?a?y na kursy nie daj?c ?adnej porady. Dzi?ki za pomoc, pozdrawiam :*
 
 
 
angi091 
Raczkuję


Wiek: 34
Dołączyła: 02 Kwi 2009
Posty: 8
Skąd: W?odawa
Wysłany: Sob Kwi 04, 2009 7:21 am   

JA NAKŁADAM CIENIUTKĄ WARSTWE TAK ABY SIE PRZYKLEIŁO W RAZIE CZEGO PONOWNIE CIENKA WARSTWA I NA TO ZNÓW OZDOBY A POTEM BUDUJĄCYM I WYBŁYSZCZAJĄCY
 
 
 
elzbieta-nails 
Wciąż się uczę
elzbieta-nails


Wiek: 41
Dołączyła: 09 Kwi 2009
Posty: 31
Skąd: wielka brytania
Wysłany: Sro Kwi 15, 2009 11:46 am   

tak jak mowia kolezanki, pierwsza cienka warstwa potem ozdoby a potem budujemy pazurka:)
 
 
 
znajoma_wilka 
Raczkuję


Dołączyła: 30 Sie 2009
Posty: 1
Skąd: pomorze
Wysłany: Nie Sie 30, 2009 2:01 pm   

:> Witam

mam trochę pytań watpliwosci...



Poszłam do pani do Studio paznokcia ( niewielka miejscowosc)

Robi tylko akrylowe ,ponieważ niewiele sie znam zgodzi

am się na akrylowe french( tipsy french)

Przejrzałam forum i przed i po ,i mam wrazenie że nie wszystko jej wyszło ,to było 3 dni temu,nie za bardzo równo są spiłowane -roznia się te same paznokcie na obu rekach, i nie ma krzywej C ( porównałam z obrazkiem)

czytałam ,że akryl mozna zdjąć acetonem i mowiłam jej tak ,a ona twierdziła ,że tylko piłowanie przy zdejmowaniu akrylu ,a aceton przy żelowych.
Zrobiła kwiatek akrylowy -ozdobę ,wyszedł brzydki
Dziś rano zauważyłam ,że koncowka biała czyli tips french na jednym paznokciu pozółkła ,na innych jest ok.



I jeszcze ,czy uzupełnienie mogę pojść zrobić gdzie indziej np.żelowe?



Czy to prawda ,że takie udnowy -uzupełnienia można robić kilka razy na tych samych tipsach ?



prosze o odpowiedz
 
 
 
Milunia 
Wciąż się uczę



Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 21
Skąd: Koszalin
Wysłany: Nie Sie 30, 2009 8:44 pm   

ja najlepiej ci radze, pojsc do innej pani. niech zdejmie to cos z twoich pazurkow i wszystko nalozy od nowa. jezeli masz akrylowe paznokcie to zelowe uzupelnienie moze nie wyjsc za dobrze, tym badziej ze piszesz ze nie masz "C" krzywej. aceton nie zorpósci zelu. tylko akryl. widac ta pani malo sie zna. i ostatnie pytanie : jezeli paznokcie sa zrobione prawidlowo ze wszystkimi krzywiznami, to tak. mozna wupelnienia robic na nic wielokrotnie. najlepiej odwiedzac styliski polecone przez np. znajoma, mame, siostre czy kolezanke. bedziemy mogly ocenic jej prace na pazurkach wlasnie osoby polecajacej. pozdawiam :) :*
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group