*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Koronki
Autor Wiadomość
Katia 
Wciąż się uczę
Katia



Wiek: 43
Dołączyła: 24 Sty 2008
Posty: 72
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie Mar 09, 2008 9:25 pm   

A jak nast?pnym razem klientka chce inny wzór, to pi?ujesz ca?ego pazurka?
_________________
Wci?? si? ucz? :)

http://paznokciekatii.blog.onet.pl/
 
 
 
karolka-bobasek
Raczkuję


Wiek: 36
Dołączył: 10 Mar 2008
Posty: 9
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Mar 10, 2008 12:18 pm   

no prosze ja sie tak meczylam a tu takie sprytne sposoby.;)
pomysl z klejeniem na tipsa swietny, gorzej jak ktos, tak jak ja no pracuje ns formach:D:D
 
 
 
Sope 
Fanatyczka


Wiek: 41
Dołączyła: 04 Mar 2008
Posty: 213
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: Wto Mar 11, 2008 1:50 pm   

ja za kazdym razem przy odnowie piluje wszystko... wszystkie moje klientki zawsze zmieniaja cale zdobienie.... nie wyobrazam sobie zrobic tylko dopelnienie i puscic ja na nastepny miesiac z tym samym wzorem :)
 
 
 
Katia 
Wciąż się uczę
Katia



Wiek: 43
Dołączyła: 24 Sty 2008
Posty: 72
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto Mar 11, 2008 10:05 pm   

Ja te? tak robi?, ale ozdoby nak?adam na 3 warstw? ?elu, ?eby nie spi?owywa? do ko?ca. A przemytego ?elu te? si? b?dzie koronka na klej trzyma?a?
_________________
Wci?? si? ucz? :)

http://paznokciekatii.blog.onet.pl/
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Wto Mar 11, 2008 10:38 pm   

Co do ozdob to bez przesady sa takie klientki ktore nie chca zmieniac wzoru i wtedy wystarczy jak uzupelni sie odrost o ile dlugosc nie ma byc zmieniana a jesli ma byc zmieniany wzor wtedy piluje sie do szkletu ja robie tak.Nie zatapiam ozdob w 3 warstwe bo mozna je spilowac jesli juz to tylko brokat daje jak wiem ze to chwilowe zdobienie.
Koronke mozna na klej przykleic lub akryl/zel na cienka warstwe.
Podrawiam.
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
Ostatnio zmieniony przez Nadzieja Pon Maj 25, 2009 9:15 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
malutka 
Fanatyczka


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 384
Skąd: Rybnik- D?bie?sko
Wysłany: Wto Mar 11, 2008 11:59 pm   

Nadzieja,

i tu sie z tob? zgodze nie wyobra?am sobie zdobie? w trzeciej warstwie jak ktos nie zmienia zdobienia to i tak musze mu zmienic bo go spi?uje hahaha , a co do przyklejania dobrze to napisa?a?
_________________
 
 
 
Katia 
Wciąż się uczę
Katia



Wiek: 43
Dołączyła: 24 Sty 2008
Posty: 72
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro Mar 12, 2008 12:50 am   

Ja jako? jeszcze nigdy nie spi?owa?am ozdób je?li tego nie chcia?am. I nie widz? w tym nic ?miesznego :) Jak ma si? sprawne r?czki to wszystko da si? zrobi?. Poza tym, ka?da robi tak jak jej wygodnie :)
_________________
Wci?? si? ucz? :)

http://paznokciekatii.blog.onet.pl/
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Sro Mar 12, 2008 2:39 am   

tak to napisz mi jak sobie wyobrazasz zatopic duza wystajaca ozdobe w 3 warstwie? :roll: Albo kwiatka akrylowego? :roll: Zwinne raczki to ma nie jedna ma.Nikt tu nie smieje sie z Ciebie lecz z ogolu :wink: .Wydaje mi sie ze twoja wypowiedz powinna byc z brakiem wypowiedzi ironicznej :evil: :wink: .Powiem Ci ze najlepsze instruktorki by powiedzialy to co my bo na zatapianie ozdob jest przewaznie jeden sposob.Kazda bedzie robila jak jej wygodnie i tu sie zgodze.
Pozdrawiam. :wink: :grin:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Sro Mar 12, 2008 2:41 am   

malutka napisał/a:
Nadzieja,

i tu sie z tob? zgodze nie wyobra?am sobie zdobie? w trzeciej warstwie jak ktos nie zmienia zdobienia to i tak musze mu zmienic bo go spi?uje hahaha , a co do przyklejania dobrze to napisa?a?



:mrgreen: :wink: Milo mi ze podzielasz moje zdanie. :wink:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Katia 
Wciąż się uczę
Katia



Wiek: 43
Dołączyła: 24 Sty 2008
Posty: 72
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro Mar 12, 2008 2:43 am   

Ech, ja si? k?óci? nie chc?. A napisa?am o sprawnych r?czkach w sensie pi?owania, nie wtapiania - dok?adnie chodzi o to, ? e jak nie chc? spi?owa? ozdoby to jej nie spi?uj?. A co do kwiatków to racja, daj? od razu, nie na 3 warstw?. W domy?le pisa?am o ozdobach typu brokat itp. Ale odpuszczam temat - niech b?dzie, ? e nie umiem robi? pazurków.
_________________
Wci?? si? ucz? :)

http://paznokciekatii.blog.onet.pl/
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Sro Mar 12, 2008 3:02 am   

Ej nikt nie powiedzial ze nie potrafisz bo bylam wlasnie na twoim blogu i ladne pazurki a nie ktore naprawde sa ladniusie sa malutkie nie dociagniecia ale to najlepszym sie zadza bo nikt nie jest idealem a i mi czasem wpadka sie zdarza co oparte jest nie tylko naszymi umiejetnosciami lecz sytuacja w ktorej dlonie sie znajduja.Przeczytaj dokladnie moja wypowiedz to zobaczysz ze pisalam ze brokat zatapiam w 3 warstwie jesli klientka jest nie stala w tym co chce czyli jak zdobienie ma byc chwilowe.Bylo male nie porozumienie i tyle zle byly odebrane wiadomosci tak to jest jak sie pisze hehe.Na tym zakonczmy bo popadaniew paranoje jest nam zbedene. :wink: :grin:

Postaraj sie nastepnym razem nie robic pazurkow jesli plytka jest uszkodzona tylko ja odbodowac przez zabiegi bo inaczej moze wdac sie np.grzybica i moga byc klopoty.stan plytki musi byc dobry.A swoja droga to odwazna jestes piszac o pseudostylistkach i jechac tak po nich bo pisalas ze dopiero zaczynasz ja mimo ze pazurki robie 3 rok to powstrzymuje sie ale moze dlatego ze czlowiek uczy sie cale zycie i nigdy nie podwarzam umiejetnosci innych.Ale to zalezy od podejscia do sprawy tym bardziej ze pazurki ktore porawialas byly kiepsciuchne i ja swoich pierwszych w zyciu takich nie zrobilam.HEHE!!!!

pozdrawiam
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Katia 
Wciąż się uczę
Katia



Wiek: 43
Dołączyła: 24 Sty 2008
Posty: 72
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro Mar 12, 2008 3:09 am   

O psudostylistce pisa?am jednej - nie dlatego, ? e zdarzy?a jej si? wpadka, bo te ka?demu si? zdarzaj? (mi te?), ale dlatego j? tak nazwa?am, ? e ju? kilka ?apek po niej poprawia?am i wszystkie by?y w takim samym stanie :(

Dobra, niech ju? zapanuje zgoda, a ozdoby wtapiajmy jak nam wygodnie - byleby paznokcie ?adnie si? prezentowa?y i by?y wytrzyma?e :)
_________________
Wci?? si? ucz? :)

http://paznokciekatii.blog.onet.pl/
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Sro Mar 12, 2008 8:59 am   

Nie musi panowc zgoda bo nie bylo klutni!!!Wymiana zdan. :wink:
Co do pseudostylistki to i tak masz odwage bo ja bym nie odwazyla sie na to mimo wszystko.No ale to osobowosc czlowieka.zaproponuj jej kurs by wiecej nie paprala roboty bo moze narobic klopotow sobie.Najlepiej spprawdz czy ma kurs bo jesli ktos dal jej dokument a naraza zdrowie to powinien jej ktos go odebrac a firma powinna miec klopoty.Pozdrowionka!!!
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Katia 
Wciąż się uczę
Katia



Wiek: 43
Dołączyła: 24 Sty 2008
Posty: 72
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro Mar 12, 2008 10:22 am   

No na blogu napisa?am notk? do tej dziewczyny, ?eby?my si? spotka?y, mo?e nauczymy si? czego? od siebie nawzajem. :) Chyba co? zboczy?y?my z tematu zdobie? ;)
_________________
Wci?? si? ucz? :)

http://paznokciekatii.blog.onet.pl/
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Sro Mar 12, 2008 1:26 pm   

Dobra dobra ty sie lepiej nie szkol od niej :wink: :wink:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group