*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kolorowy akryl
Autor Wiadomość
czarna 
Wciąż się uczę



Wiek: 41
Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 36
Skąd: Pozna?
Wysłany: Wto Paź 30, 2007 9:31 pm   Kolorowy akryl

Jaki kolorowy akryl polecacie?
jakiej firmy?
zaczynam zabawe ze zdobieniami akrylowymi i sama nie wiem na co sie zdecydowa?.
 
 
 
asiaB
Wciąż się uczę



Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 32
Skąd: wroc?aw
Wysłany: Czw Lis 01, 2007 7:42 pm   

ez gflow
jest super plastyczny praktycznie kwaituchy same sie robi? :mrgreen:
 
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Czw Lis 01, 2007 9:12 pm   

Ja kupi?am akryle na allegro, tak na spróbowanie. Firma XXX. i stwierdzi?am, ? e to kompletna pora?ka, albo ja kompletnie nie umiem poslugiwac sie akrylem, albo te sa do d... Problem polega na tym, ? e po zanurzeniu p?dzelka w liquidzie i akrylu ten sie kompletnie rozlewa na paznokciu. Za ka?dym razem odsysam p?dzelek w recznik papierowy zanim zanurze go w akrylu i podobnie juz po nalozeniu akrylu. Wtedy dopiero mozna co? z nim zrobic, ale jest to zdeka denerwujace.
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
Osa
Wciąż się uczę


Wiek: 30
Dołączył: 14 Lis 2007
Posty: 17
Skąd: Mi?dzychód
Wysłany: Sro Lis 14, 2007 7:45 pm   

mam 2 kolorki z grafiti i ladne sa plastyczne... :)
 
 
 
asiaB
Wciąż się uczę



Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 32
Skąd: wroc?aw
Wysłany: Sro Lis 21, 2007 10:36 pm   

Anna a jaki masz liquid?
 
 
 
Cczarnula 
Wciąż się uczę



Wiek: 36
Dołączyła: 21 Lis 2007
Posty: 35
Skąd: Karków
Wysłany: Czw Lis 22, 2007 11:45 am   

ja nie umeim sie narazie poslugiwac akrylem,bo dopiero sie ucze..lecz jak jakis wkoncu wyprobuje to napisze :wink:
 
 
 
malutka 
Fanatyczka


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 384
Skąd: Rybnik- D?bie?sko
Wysłany: Czw Lis 22, 2007 4:44 pm   

ja narazie u?ywam akrylu z allegro z nails desing czy cos takiego , trosze na pocz?tku sie rozlewa? kolorowy ale jak go po??cze z bia?ym to bardzo ?adnie sie uk?ada
_________________
 
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Pią Gru 07, 2007 4:32 pm   

Ja mam w?asnie ten sam problem :???: i nie wiedzialam wlasnie czy to wina akryu czy moja
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Wto Gru 25, 2007 7:40 pm   

dziewczynki jezeli sie wam rozlewa to przed nalozeniem na pazurek osuszcie kulke delikatnie o recznik papierowy i na pazurek.Jesli chodzi o akrylki to fajniutkie sa ranails mam np.czarny i jest zaje... taki satynowy i plastyczny co do ez flow to one mi sie tak nie zbyt chca laczyc dwa kolorki i musze je wlasnie osuszac ale sa plastyczne, nsi sa fajne ale jak dla poczatkujacej z akrylkami to nie polecam z brokatem bo trudniej formowac kwiatki lepiej na mokra kulke dotknac brokatu.
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
malutka 
Fanatyczka


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 384
Skąd: Rybnik- D?bie?sko
Wysłany: Czw Sty 17, 2008 8:24 pm   

ja zawsze osuszam tak jak mnie uczono mnie w szkole tak i prywatnie na kursie w krakowie to zawsze osuszam ale plastycznosc akrylu zale?y od firmy a tu nie mo?na du?o wymaga? bo to z allegro akryl , a takiej du?ej potrzeby nie mam zeby kupowa? drogi , wole wi?cej kupic ozdóbek :mrgreen:
_________________
 
 
 
Osa
Wciąż się uczę


Wiek: 30
Dołączył: 14 Lis 2007
Posty: 17
Skąd: Mi?dzychód
Wysłany: Sob Sty 19, 2008 11:23 am   

ja zawsze osuszam na r?czniku papierowym i na pazurku nie robie ze ?wiezej kulki tylko tak az sie zrobi lekko matowa i wtedy i ladnie kwiatek wychofzi bo nic sie nie rozlewa
 
 
 
Agusia
Fanatyczka


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 343
Wysłany: Sro Sty 23, 2008 2:46 pm   

A ja mam fajne akrylki od Slaydi i jestem z nich zadowolona...naprawe polecam a jeszcze dodam z liquid mam od SF..... no i jak dziewczyny wczesniej posaly kulki akrylowe na reczniczek i po klopocie..... :smile: :smile: :smile:
_________________
www.aga-nails.blog.onet.pl
 
 
berbea
Wciąż się uczę


Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 10
Skąd: lublin
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 10:35 pm   

witam kole?anki!!!!! a propo's akrylu mam pytanie o wtapianie ozdób np holo w akryl. mi niestety kilkakrotnie ozdoba zmieni?a barw? np z fioletowej-zrobi?a si? srebrna i tym samym zabarwi?a ca?ego pazurka. wi?c jak mo?na temu zaradzi????? pozdrawiam serdecznie paaa.
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Wto Lut 12, 2008 11:45 am   

berbea napisał/a:
witam kole?anki!!!!! a propo's akrylu mam pytanie o wtapianie ozdób np holo w akryl. mi niestety kilkakrotnie ozdoba zmieni?a barw? np z fioletowej-zrobi?a si? srebrna i tym samym zabarwi?a ca?ego pazurka. wi?c jak mo?na temu zaradzi????? pozdrawiam serdecznie paaa.

Tak niestety sie zdaza sa to albo kiepskiej jakosci ozdoby tak jak ja kiedys trafilam ze w zelu tez puszczaly kolor albo sa zabarwione w taki sposob ze puszczaja kolor.Wiekszosc tak ma przez barwnik i niestety puszczaja zabarwienie.Najlepszy sposob to sprawdz na liquidzie i pazurku ktore puszczaja i nie stosuj ich w akryl.Takie sa uroki co nie ktorych ozdob.To jedyne wyjscie.W zelu nie powinny puszczac koloru a jak tak to nie stety sa do wywalenia bo nawet na lakier czy inna :wink: chemie jak np.aceton puszcza kolor.Przewaznie kolor traca czerwienie zlota itp.Kolory metaliczne tez nie ktore zabarwia pazurka. :wink:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Agusia
Fanatyczka


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 343
Wysłany: Wto Lut 12, 2008 9:21 pm   

mi sie kiedys tez cos takiego przytrafilo...w zelu kolor puscily takie smieszne sprezynki :???:
_________________
www.aga-nails.blog.onet.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group