*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
naild design
Autor Wiadomość
ania333 
Wciąż się uczę



Dołączyła: 14 Paź 2007
Posty: 32
Skąd: Prudnik
Wysłany: Pią Paź 19, 2007 3:50 pm   naild design

Co my?licie o ?elach, akrylach i tipsach nail design czu stosujecie je itp. mam te zele ale dopiero sie ucz? na nich i s? jakie? ma?o trwa?e szczegolnie tipsy i nie wiem czy to zalerzy od moich "zdolnosci" (ucze sie) czy sa poprostu s?abej jako?ci ? ?
_________________
www.pazurki-blondi333.blog.onet.pl
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Wto Gru 25, 2007 8:27 pm   

Jesli chodzi o mnie to badziewie i firma i jej wyglad tez to co tam sie dzieje to paranoja ale bez obrazy dla tych co pracuja na tej firmie kazdy ma prawo do wyboru i dla kazdego co innego jest dobre.
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
ja 
Fanatyczka

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 265
Skąd: nysa-wroc?aw
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 12:58 am   

Ja ró?ne opinie s?ysza?am na temat tej firmy, ? e s? w porz?dku jak i badziewie jak napisa?a nadzieja. :smirk:
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 11:24 am   

:lol:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Anna Otki?ska
Znam się na tym



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 112
Skąd: z daleka
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 1:46 pm   

produkty raczej kiepskie aczkolwiek mam ich ?el kolorowy i frezy i te s? ok ale nic pozatym
_________________
 
 
 
lidia kurek 
Raczkuję


Dołączyła: 04 Kwi 2008
Posty: 3
Skąd: polska
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 10:45 pm   

Czy mo?e kto? mi pomo?e i rozpozna ?ele, które opisz? : s? w szklanych, kwadratowych, prze?roczystych s?oiczkach z czarn? nakr?tk?. W pracy s? do?? rzadkie.
S? jedno oraz trój fazowe a ich cena - ponad 100 z?. Mo?e kto? je zna i zamawia na allegro? prosz? o opinie- czy warto na nich pracowa??
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Nie Kwi 06, 2008 8:50 pm   

hm czy chodzi Ci o zele Sandy nails?One tez sa z kwadratowa nakretka i maja na pudelku motylka ale koszt 69zl.Az weszlam sprawdzic co to za zele z taka cenke. :smirk:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
MariaW_INN 
Wciąż się uczę
W?a?ciciel Innowacje



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Mar 2008
Posty: 69
Skąd: S?upsk/Ustka
Wysłany: Nie Kwi 06, 2008 9:19 pm   

Lidia, a Ty je znalazlas na allegro? a mozesz dac przyklad linka? :)
_________________
DAY SPA - Centrum Urody
S?upsk, ul. Jedn. Narodowej 2, 603-075-779
Dystrybucja PERFECT BEAUTY
zamówienia: [email protected]
gg: 7833319
 
 
 
lidia kurek 
Raczkuję


Dołączyła: 04 Kwi 2008
Posty: 3
Skąd: polska
Wysłany: Pon Kwi 07, 2008 7:37 am   

?ele o które pytam s? do?? rzadkie i trzeba na nich szybko pracowa? ale maj? jedn? wa?n? zalet?- pi?knie si? b?yszcz? po na?o?niu wyb?yszczacza i s? idealnie krystaliczne.Wszystkie zatopione ozdoby wygl?daj? jakby by?y zatopione w szkle. Na tych ?elach pracuje dziewczyna któr? znam i nie chce powiedzie? ich nazwy . Mówi, ? e je kupuje na allegro. Ja pracuj? na alessandro ale ''2'' daje efekt matowego paznokcia.
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Pon Kwi 07, 2008 4:51 pm   

Hm ciekawa jestem bo te co ja pisalam to sa dosc gete ale nic popatrze jeszcze moze cos tam znajde a moze jesli nie chciala Ci powiedziec nazwy to i dala Ci walszywe namiary na zelik?
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
MariaW_INN 
Wciąż się uczę
W?a?ciciel Innowacje



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Mar 2008
Posty: 69
Skąd: S?upsk/Ustka
Wysłany: Pon Kwi 07, 2008 5:47 pm   

W takich sloiczkach, jak opisalas widzialam ?ele kilku firm, na allegro sprzedaje jedna osoba, ale tej akurat firmy nie znam, w Tychach jest firma, która ma ?ele w tych kwadratowych sloiczkach z czarn? nakretk?, ale tam s? ?ele rózne i rzadkie i g?ste no i ich ?eli nie kupisz na allegro, i w kilku sklepach internetowych widzialam zele niemieckie i polskie róznych firm równiez w tych samych sloiczkach. Dlatego trudno stwierdzic póki sie nie spróbuje i na danej firmie nie popracuje...

Ale przede wszystkim, nie sugerowalabym sie wygladem sloiczka, dlaczego? Mnie sie tez jeszcze calkiem niedawno wydawalo, ze ten szklany kwadratowy to taki mega eksklusywny :) dopóki nie zaczelam szukac opakowan do wlasnych produktów i nie trafilam na producenta tych sloiczków. Okazalo sie, ze sporo firm pakuje zele w te wlasnie szklane kwadratowe sloiczki z czarna nakretka z tego wzgledu, ze jako jedyne mozna zamówic w mniejszej ilosci od producenta, czyli po 200szt na palecie. Inne trzeba zamawiac w ilosci min 5 000szt. A jest to jedyny producent w Polsce z tak ladnymi opakowaniami, reszta to niestety same plastiki... Dlatego sporo firm ma ?ele wlasnie w tych charakterystycznych sloiczkach :) sztuka sloiczka kosztuje niecale 4zl i mozna zamawiac u producenta tylko 200szt, wiec wiekszosc firm na to stac... Gorzej z zamówieniem 5 tys sztuk :haha:
_________________
DAY SPA - Centrum Urody
S?upsk, ul. Jedn. Narodowej 2, 603-075-779
Dystrybucja PERFECT BEAUTY
zamówienia: [email protected]
gg: 7833319
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Pon Kwi 07, 2008 6:49 pm   

kurde ale firmy maja pomyslowosci co firma to inny pomysl i przescigaja sie by zdobyc klienta hehe!!
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
lidia kurek 
Raczkuję


Dołączyła: 04 Kwi 2008
Posty: 3
Skąd: polska
Wysłany: Pon Kwi 07, 2008 11:09 pm   

Nadziejo , wydaje mi si? ,?e mi da?a? dobre namiary.Bardzo Ci dzi?kuj?. Z tej firmy wszystko si? zgadza : klej do tipsów jak i wygl?d szklanych tipsów oraz inne szczegó?y. Zamówi?am je i sprawdz? czy to te. Napisz? swoje uwagi mo?e ju? wkrótce. Tymczasem gdyby? potrzebowa?a jakiej? rady - postaram te? pomóc. Pozdrawiam wszystkich, którzy w??czyli si? do poszukiwa?.
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Wto Kwi 08, 2008 8:52 am   

:narcyz: :haha: oj bardzo ale to bardzo sie ciesze ze moglam pomoc zawsze mozesz na mnie liczyc jak cos to pisz dziekuje za propozycje jestes kochana!!! :mrgreen:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Cassiapeia 
Wciąż się uczę
tiri tiri:D



Wiek: 35
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 17
Skąd: Nowy S?cz
Wysłany: Pią Kwi 25, 2008 8:48 pm   

co do tematu... wydaje mi sie ze zele nail design slusznie maja zla opinie. to byly moje pierwsze zeliki i do dzis tego zaluje... najlepiej jest poczytac na forum/popytac kogos od czego zaczac. a jesli komus sie dobrze na tym pracuje to podziwiam serio;)
_________________
(...) viewing the fainter stars, visible to the naked eye, renders the constellation a human figure, sitting on a chair (...)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group