*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
SZABLON CZY TIPS
Autor Wiadomość
Osa
Wciąż się uczę


Wiek: 30
Dołączył: 14 Lis 2007
Posty: 17
Skąd: Mi?dzychód
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 9:09 pm   

Anna - na formie idzie mi w miare dobrze, tipsy przera?aj? mnie ze wzgl?du na pilowanie/nadawanie kszta?tu, ba?abym si?, ze spilowywuj?c granic? mi?dzy tipsem a naturalniej przepilowalabym plytk?, nie chcialoby mi sie ogolnie opracowywa? tipsiora, ale kiedy? zamierzam spróbowa? tipsów :) bo kolrowe s? bardzo fajne :)
 
 
 
chudzinka26 
Raczkuję


Wiek: 43
Dołączyła: 20 Gru 2007
Posty: 8
Skąd: wejherowo
Wysłany: Pią Gru 21, 2007 12:10 am   

Ja ogolnie skonczylam kurs stylizacji paznokci 1 stopnia czyli na tipsie i na dzien dzisiejszy pracuje tworzac pazurki na tipsie.Moze i jest to drozszy interes od szablonow,ale tak jakos jak sie uczylam robic pazurki to zaczelam od tipsow i na dzien dzisiejszy tak jest.Chociaz w niedalekiej przyszlosci chce zaczac robic pazurki na szablonie,ale z tym jeszcze chyba troszke poczekam gdyz wiem ze jest to trudniejsza metoda niz tworzenie pazurka na tipsie:)
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Wto Gru 25, 2007 6:37 pm   pazurki

ja robie i na formie i na tipsie.Forma jest o tyle fajniejsza ze nie tracisz czasu na przyklejanie pilowanie matowienie i przymierzanie.A jak nie masz jeszcze wprawy to i klej podchodzi powietrzem pod czas przyklejania i pazurek pozniej przez klej.Forma jeszcze nie wychodzi mi mistrzowsko ale u kazdego to westia czasu. :wink:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Agusia
Fanatyczka


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 343
Wysłany: Sro Sty 02, 2008 1:06 am   

Ale nie wolno zapominac ze czsami forma jest lepsza w wiekszosci przypadkow ale i tipsy sa potrzebne nie tylko do wygody ale s przypadki ze tipsy sie sprawdzaja lepiej....
_________________
www.aga-nails.blog.onet.pl
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Sro Sty 02, 2008 2:06 pm   

w moim przypadku na problemowe pazurki sprawdzaja sie szablony bo czasem jest tak ze tips raz jest za szeroki a jak wezme mniejszy to jest za waski a forma pasuje na wszystkie pazurki jesli by tak sie nie stalo to mozna ja delikatnie przyciac.Ale tak jak pisalam w moich przypadkach na problem lekarstwe jest szablon. Kazdy ma inne doswiadcznie :grin:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
malutka 
Fanatyczka


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 384
Skąd: Rybnik- D?bie?sko
Wysłany: Czw Sty 17, 2008 8:32 pm   

ja lubie bardzo robic na formie ale na kim? bo w moim przypadku jak mam na formie to po tyg. je ?amie wszystkie a jak tipsy se szczele to chodze z nimi 4 tyg. (nie mam czasu na korekte ) :oops: :oops: i jest wszystko oki.
_________________
 
 
 
wenuska 
Wciąż się uczę


Dołączyła: 14 Paź 2007
Posty: 45
Skąd: pl
Wysłany: Sob Sty 19, 2008 2:48 pm   

S? klientki, które maj? bardzo szerok? p?ytk? paznokcia i w takich przypadkach forma jest niezast?piona, chocia?, je?li tak jak ja preferujesz tipsy, s? te? dost?pne tipsy XXL na szerokie pazurki :)
 
 
 
wenuska 
Wciąż się uczę


Dołączyła: 14 Paź 2007
Posty: 45
Skąd: pl
Wysłany: Sob Sty 19, 2008 2:51 pm   

Wa?ne dla wytrzyma?o?ci paznokci jest u?ycie dobrych tipsów. S? one elastyczne i wytrzyma?e co w po??czeniu z dobrymi ?elami i technik? ich wykonania daje nam pewno??, ? e klientka wróci.... i cz?sto przyprowadzi inn? ;)
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
  Wysłany: Sob Sty 19, 2008 10:49 pm   

Wenuska zgadzam sie z Toba!O to chodzi!PS.co do tych tipsow to bym si balan ze beda bardzo szerokie hehe.
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
wenuska 
Wciąż się uczę


Dołączyła: 14 Paź 2007
Posty: 45
Skąd: pl
Wysłany: Nie Sty 20, 2008 12:44 am   

:lol: :lol: Heeehe :lol: :lol: , no i s? bardzo szerokie, szczególnie te na kciuki, ale mam klientk?, która chodzi do mnie od ponad roku, a co 4-5 tyg. na korekt? i nic si? z nimi nie dzieje :mrgreen:
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Nie Sty 20, 2008 1:08 pm   

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hehehe.
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
wenuska 
Wciąż się uczę


Dołączyła: 14 Paź 2007
Posty: 45
Skąd: pl
Wysłany: Nie Sty 20, 2008 1:15 pm   

Noo, musze mie? Nadzieje, ? e b?dzie oki :wink:
 
 
 
kayote 
Wciąż się uczę


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 30 Paź 2007
Posty: 55
Skąd: St-Ce
Wysłany: Nie Sty 20, 2008 1:59 pm   

ja jak narazie dzia?am tylko na tipsie ale kurcze mam w?skie paznokcie i nie wygl?da to tak jakbym chcia?a niestety :cry:
 
 
 
wenuska 
Wciąż się uczę


Dołączyła: 14 Paź 2007
Posty: 45
Skąd: pl
Wysłany: Nie Sty 20, 2008 2:22 pm   

Ka?de tipsy maj? numeracj? od 1 do 10. Te najmniejsze s? dla w?skich paznokci. Pami?taj, je?li tips nie pasuje na pazurka, to zawsze dopasuj wi?kszy ni? mniejszy. Potem odrobink? wi?kszy tips mo?esz dopracowa?, przypi?owa?, a mniejszy ju? nie ;)
 
 
 
kayote 
Wciąż się uczę


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 30 Paź 2007
Posty: 55
Skąd: St-Ce
Wysłany: Nie Sty 20, 2008 7:02 pm   

wiem wiem wenuska w?a?nie tak robie ale na kciuku mam rozmiar 6 na wskazuj?cym 3 a dalej dwa razy po 4 i na ma?ym 1 wi?c moje pazurki s? bardzo waziutkie
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group