*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pomoc-bardzo prosze o nią:)
Autor Wiadomość
carmin 
Raczkuję


Wiek: 31
Dołączyła: 18 Sie 2009
Posty: 9
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Sro Sie 19, 2009 11:15 am   pomoc-bardzo prosze o nią:)

Dziewczyny mówię od razu jestem zielona jeśli chodzi o robienie paznokci:( dopiero zaczynam nie będę miała problemu z nauką itd. ponieważ mam uzdolnienia plastyczne i oczywiście bawiłam się paznokciami bez przedłużań itd. same wzorki wiecie o co chodzi... mój problem tkwi tylko w niewiedzy co do czego:/ powiedzcie mi czym się różni żel od akrylu i który lepiej stosować? Oraz do czego służą i czym się różnią:
-żel gruntujący
-żel french
-żel budujący
-żel zabezpieczający
I moje ostatnie pytanie lepiej kupić samą lampę i dokupić akcesoria, czy cały zestaw???
_________________
carmin:*
 
 
 
Milunia 
Wciąż się uczę



Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 21
Skąd: Koszalin
Wysłany: Sro Sie 19, 2009 8:40 pm   

hej :) zel czy akryl musisz decydowac sama. najlepiej jest oczywiscie znac obie techniki i dobierac je do potrzeb i oczekiwan klientki:)
- zel gruntujący ( base) to zel podkladowy i stosuje si e go głównie w systemie 3 fazowym
-zel french to zel o bialej konsystencji wykozystywany do modelowania permamentnej końcówki (bilalej)
-zel budujący (build)jak sama nazwa wskazuje zel z regoly gesty do budowania wszystkich krzywizn paznokcia
-zel zabezpieczający to przewaznie zadki zel wykończeniowy o wysokim polysku.

na ostatnie pytanie powiem tak. zestawy z allegro to czesto pic na wode. lepiej znajdz w swojej okolicy hurtownie i w niej zakup potrzebne sprzety. niektore organizuja szkolenia i umozliwiaja zakup zestawu strtowego z rabatami. pamietaj ze powinnas jakies szkolonko przejsc chocby dla poznania podstaw. ja polecam Effective Nails. produkty tez niedrogie a dobrrej jakosci :) pozdrawiam i mam nadzieje ze pomoglam :)
 
 
 
carmin 
Raczkuję


Wiek: 31
Dołączyła: 18 Sie 2009
Posty: 9
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 12:46 pm   

serdeczne dzięki, bardzo mi pomogłaś:) mam jeszcze pytanie do Ciebie ile kosztuje takie szkolenie??? i jak znaleźć taką hurtownię bo niestety nie słyszałam u mnie o hurtowni w której mogłabym znaleźć takie rzeczy:(
_________________
carmin:*
 
 
 
Milunia 
Wciąż się uczę



Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 21
Skąd: Koszalin
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 6:15 pm   

ciesze sie ze pomoglam. :) szkolenia kosztuja roznie. zalezy jaki jest jego zakres. dobrze na poczatek wybrac szkolenie łaczone: np akryl + zel + zdobienia. jest napeno tansze niz kazde z osobna. http://effectivenails.com/ to link do hurtowni w ktorej ja robiłam szkolenie. tam jest tez cennik. najlepiej wpisz w wyszukiwarke w internecie hurtownia kosmetyczna( nazwa miejscowosci) poszukaj w okolicznych miastach. z regoly takie hurtownie reklamuja sie w intrnecie. ( http://www.google.pl/sear...lient=firefox-a ) to odnosnik do tego co znalazłam ja :) powodzenia. lol
 
 
 
carmin 
Raczkuję


Wiek: 31
Dołączyła: 18 Sie 2009
Posty: 9
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 8:26 pm   

nie dziękuje
_________________
carmin:*
 
 
 
carmin 
Raczkuję


Wiek: 31
Dołączyła: 18 Sie 2009
Posty: 9
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 8:27 pm   

mam ostatnie pytanie nie masz przypadkiem na imię Angelika???
_________________
carmin:*
 
 
 
Milunia 
Wciąż się uczę



Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 21
Skąd: Koszalin
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 8:28 pm   

a nie mam :) Małgosia sie zwe :)
 
 
 
carmin 
Raczkuję


Wiek: 31
Dołączyła: 18 Sie 2009
Posty: 9
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 10:10 pm   

aha a to prze przepraszam, bo myślałam że to moja kuzynka mi odp. też jest z Koszalina i robi paznokcie itd. ma nawet swój salon, a na zdjęciu wyglądałaś podobnie jeszcze raz przepraszam:)
_________________
carmin:*
 
 
 
Milunia 
Wciąż się uczę



Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 21
Skąd: Koszalin
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 11:41 pm   

spoko nic sie nie stalo :) dopatrzylam sie n tej stronce effective nails ze wysyłaja produkty poczta i kurierem. zycze milych poczatkow :)
 
 
 
carmin 
Raczkuję


Wiek: 31
Dołączyła: 18 Sie 2009
Posty: 9
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Nie Sie 23, 2009 9:20 pm   

dzięki:*
_________________
carmin:*
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group