*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
P?kaj?cy zel wyka?czaj?cy-POMOCY!!!
Autor Wiadomość
blixa 
Raczkuję


Dołączyła: 08 Kwi 2008
Posty: 2
Skąd: Elbl?g
Wysłany: Nie Kwi 27, 2008 9:33 am   P?kaj?cy zel wyka?czaj?cy-POMOCY!!!

Mam problem z ?elem wyka?czaj?cym-IBD Intense Seal-kupiony w sklepie,?wie?y,utwardzany zgodnie z instrukcjami,paznokcie wygl?daj? naprawd? super ale...po kilku godzinach na pazurkach pojawia si? drobna siateczka p?kni??.jestem pewna oryginalno?ci i ?wie?o?ci ?elu i nie mam poj?cia dlaczego tak si? dzieje?co robi? nie tak?Dziewczyny pomó?cie prosz?!!Je?li która? z Was wyka?cza tym ?elem paznokcie, napiszcie prosz? jak to robicie ze wszystkimi szczegó?ami.Z góry wielkie dzi?ki za pomoc!
_________________
blixa
 
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Nie Kwi 27, 2008 4:34 pm   

Ja u?ywam tego ?elu i do tej pory mi si? nie zdarzy?a taka sytuacja. Mo?e utwardzasz go za krótko? Na opakowaniu napisane jest ok. 3 minut.
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
ja 
Fanatyczka

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 265
Skąd: nysa-wroc?aw
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 9:15 am   

A mo?e trafi?a? na felern? serie??? Spróbuj zmieni? firm? lub zakup go jeszcze raz ale za jaki? czas.
 
 
 
blixa 
Raczkuję


Dołączyła: 08 Kwi 2008
Posty: 2
Skąd: Elbl?g
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 10:23 am   

Jeszcze raz za jaki? czas?To gdzie? tak,za jakie? 20 lat-?el kupi?am w Stanach,ca?y pakiecik-6 butelek;-)Ostatnio dowiedzia?am si?,?e Intense jest kapry?ny i trzeba po?wi?ci? troch? czasu na okie?znanie go...wi?c walcz?.Co? mi si? wydaje,?e to wina do?? mocnego kurczenia podczas utwardzania,ale pewno?ci nie mam.
Gdyby?cie posiada?y jakie? wiastki na temat tego specyfiku,bardzo prosz? o odzew.No i wielkie dzi?ki za odpowiedzi,fajnie ? e mo?na na Was liczy?.Bu?ka
_________________
blixa
 
 
 
caro-beauty1
Wciąż się uczę


Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 12
Skąd: bochnia-tarnów
Wysłany: Nie Cze 22, 2008 1:14 pm   

A czy to jest ?el który nie wymaga przemywania warstwy dyspersyjnej??Jesli tak to trzeba pamieta? ze tego typu zele s? bardzxo twarde i jeski kto? np bardzo du?o pisze na klawiaturze mo?e pojawic sie taka siateczka rysek.Dzieje sie tak ze wzgl?du na to ? e te ?ele s? ma?o spre?yste. Dodatkowo by? mo?e troszk? za ma?o do nakladasz bo jak wiadomo ?ele pod wp?ywem uv kurcz? sie.
_________________
caro-beauty
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Pon Lis 10, 2008 9:06 am   

Dokadnie tak jak napisala caro. Zele te sa male elastyczne a mozna powiedziec ze sztywne. Kiedy nalozymy go za duzo moga powstac takie grudki. Dlatego polecam naprawde poswiecic troche czasu na poznanie tego nablyszczacza bo on jest swietny ( moim zdaniem), swietnie sie blyszczy, tylko od razu po wyjeciu z lampki nie dotykaj paluszkami ( trzeba dac mu troche czasu aby zgubil teperaturke).
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
malutka 
Fanatyczka


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 384
Skąd: Rybnik- D?bie?sko
Wysłany: Pon Lis 10, 2008 1:40 pm   

mia?am na poczatku ten sam problem z nim , dawaj go poprostu mniej i utwardzaj normalnie 3 min. mi to pomog?o bo jak dawa?am wiecej ?eliku to w?a?nie robi?a mi sie paj?czynka
_________________
 
 
 
elka 
Raczkuję


Wiek: 47
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 3
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 12:45 pm   

słuchajcie zrobiłam tak jak pisało na opakowaniu i a nawet dłużej bo myslałm ze moze to zakrótko i jest to aso ,bo ja go najperw na sobie wyprubowałam ,a czy mozna na tym forum podac nazwę firmę tych zeli .
 
 
 
elka 
Raczkuję


Wiek: 47
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 3
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 12:45 pm   

słuchajcie zrobiłam tak jak pisało na opakowaniu i a nawet dłużej bo myslałm ze moze to zakrótko i jest to aso ,bo ja go najperw na sobie wyprubowałam ,a czy mozna na tym forum podac nazwę firmę tych zeli .
 
 
 
elka 
Raczkuję


Wiek: 47
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 3
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 12:52 pm   

Tak jak pisała malutka robi mi się pajęczynka na powiezchni,, i wole bardziej na wykonczenie pomalowac zwykłym lakierwm bezbarwnym, i taz sie swieci , co do ilości go nałozenia tego żelu to on jest w pendzelku tak samo jak zwykły lakier tylko ze ma nie pryjemny zapach jak zwykle ta zele tak mają. :>
 
 
 
4nails 
Znam się na tym


Dołączyła: 30 Sie 2010
Posty: 118
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Paź 28, 2010 10:21 am   

Moze po prostu źle rozprowadzasz żel po powierzchni płytki i dlatego potem powstają drobne grudki pod spodem? Wiem ze nie wygląda to zbyt estetycznie,ale zabiegowi nakładania żelu trzeba poświęcic naprawdę dużo uwagi oraz skupienia.
_________________
www.4nails.pl - ozdoby do paznokci
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group