*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ralaus? Primer?
Autor Wiadomość
bemteve 
Raczkuję


Dołączyła: 24 Kwi 2010
Posty: 1
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Sob Kwi 24, 2010 8:22 am   Ralaus? Primer?

Cześć dziewczyny, zamówiłam sobie zestaw do tipsów żelowych. Zestaw gotowy wszystko w nim jest odrazu można zaczynać pracę z paznokciami. Jednak... Znajduje się w nim "Ralaus" przegrzebałam internet i znalazłam jedynie to że Ralaus jest odpowiednikiem Bondera. Oczywiście to była tylko jedna wiadomość i nie wiem czy prawdziwa. A że niejaki Bonder jest zamiast primera (a na marginesie czytalam tez ze primer w metodzie zelowej nie jest tak bardzo konieczny) Aha i jeszcze na koniec dodam że pod Ralausem było napisane: "Nakładany przed rozpoczęciem stylizacji na naturalny paznokieć. Do stosowania pod żel i akryl.
Zwiększa przyczepność powłoki nałożonej na paznokieć. Po zastosowaniu preparatu masz gwarancję że paznokcie będą trwałe przez długie tygodnie. " (Zestaw zamawiany z allegro)
 
 
 
Karla 
Wciąż się uczę


Pomogła: 1 raz
Wiek: 46
Dołączyła: 04 Lis 2009
Posty: 14
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Sob Kwi 24, 2010 10:37 pm   Re: Ralaus? Primer?

bemteve napisał/a:
Cześć dziewczyny, zamówiłam sobie zestaw do tipsów żelowych. Zestaw gotowy wszystko w nim jest odrazu można zaczynać pracę z paznokciami. Jednak... Znajduje się w nim "Ralaus" przegrzebałam internet i znalazłam jedynie to że Ralaus jest odpowiednikiem Bondera. Oczywiście to była tylko jedna wiadomość i nie wiem czy prawdziwa. A że niejaki Bonder jest zamiast primera (a na marginesie czytalam tez ze primer w metodzie zelowej nie jest tak bardzo konieczny) Aha i jeszcze na koniec dodam że pod Ralausem było napisane: "Nakładany przed rozpoczęciem stylizacji na naturalny paznokieć. Do stosowania pod żel i akryl.
Zwiększa przyczepność powłoki nałożonej na paznokieć. Po zastosowaniu preparatu masz gwarancję że paznokcie będą trwałe przez długie tygodnie. " (Zestaw zamawiany z allegro)



Nie chce nic mowic ale musze powiedziec.
Po pierwsze nie zamawia sie takich zeczy z allegro .Po 2 gdzie skonczylas szkolenie?Jezeli takie ukonczylas pani instruktor napewno pokazala tobie jak sie robi pazurki.
Podstawa jest dobre szkolonko.
Bonder jest Bonderem a Primer jest Primerem.

Z tego co ja sie orjetuje Ralaus jest to nazwa firmy ktora produkuje produkty do stylizacji paznokci.

Z jakiej Firmy kupilas ten zestaw.Kto jet producentem produktu i jak sie one nazywa?
_________________
 
 
 
4nails 
Znam się na tym


Dołączyła: 30 Sie 2010
Posty: 118
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Paź 28, 2010 9:20 am   

Dokładnie tak,od tego sa profesjonalne formy oraz sklepy internetowe w których możesz zamówic zestawy do pielegnacji i ozdób paznokci. Trudno powiedziec czy efekt będzie trwały,czy utrzyma się tylko przez jakis czas. Rzadko kto udziela gwarancji,że po zastosowaniu preparatu paznokcie będą trwałe na długie tygodnie...
_________________
www.4nails.pl - ozdoby do paznokci
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group