*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zel do french
Autor Wiadomość
rozkojarzona_84 
Znam się na tym


Dołączyła: 30 Maj 2008
Posty: 86
Skąd: konin
Wysłany: Pon Wrz 08, 2008 11:25 am   

O wlasnie mi o to chodzilo czy mozna zrobic tym snow z spn frencha na szkielecie i czy to bedzie ladnie wygladac:P Widze ze tak wiec wspaniale:)chyba sie na niego skusze....bo jest snieznobialy:P fajnie by bylo jak by ktos jeszcze napisal opinie na temat tego zelu:)
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Pon Wrz 08, 2008 12:09 pm   

zel jako zel jest dobry ale czy dobrze zaeraguje z ibd to nikt nie da ci gwarancji, ja rowniez,to czy mozna go placzyc z ibd przekonasz sie jak je zrobisz :)

a czy gestego zelu nie mozesz kupic z SPN? Buliderka clera? Wtedy bedzie komplet :)
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
rozkojarzona_84 
Znam się na tym


Dołączyła: 30 Maj 2008
Posty: 86
Skąd: konin
Wysłany: Pon Wrz 08, 2008 4:16 pm   

No niby tak tylko ze mam primer i bonder z ibd wiec tez pewnie bym musiala kupic primer z spn no i nablyszczacz chyba tez z SPN u
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Pon Wrz 08, 2008 6:15 pm   

Zele Spn sa 1,2,3 fazowe wiec bondera ( zelu podkladowego nie musisz), jesli uzyjesz primera to nie potrzebujesz zelu podkladowego ( w przypadku ibd jest nim bonder) tak mi kiedys mowila intruktora.Podklad jest jesli ktos pracuje metoda trojfazowa.W innych zelach jest tak ze jesli uzyjesz primera to bondera nie trzeba :)

ja uzywam czasem do innej firmy zelu/akrylu primera z innej i jest oki z nablyszczaczem jest tak samo ( ja nablyszczalam spn nabllyszczaczem innej firmy i bylo oki, musisz sprawdzic jak sie polacza).
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
rozkojarzona_84 
Znam się na tym


Dołączyła: 30 Maj 2008
Posty: 86
Skąd: konin
Wysłany: Pon Wrz 08, 2008 6:33 pm   

a jaki radzisz mi builder z spn? Bo wole te geste zeby nie splywaly na skorki wiec chyba ten builder gel tak?? Jest dobry?Czyli moge kupic acid primer,builder gel,french i kamuflaz wszytsko z spn a nablyszczacz sprobuje z ibd ten co mam .I nie potrzebuje do tego zestawu zadnych innych zeli?A pod kamuflaz cover blush gel wystarczy primer? Chyba nie co? A moze mozna jedna warstwe buildera a na to coverek?
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Pon Wrz 08, 2008 10:35 pm   

,,A pod kamuflaz cover blush gel wystarczy primer? Chyba nie co? A moze mozna jedna warstwe buildera a na to coverek?''

Odpowiedz:


Sa osoby co daja podstawe z cleara, lub base ( bonder) zamiast cleara i po base nakladaja frencha ( tylko jesli bialy zel nalezy do budujacych np soft lub bulider white), jesli rzadkim to normalnie robisz do momentu budowania szkieletu jak trojafazowkka lub jednofazowka.Bo jesli chesz zakupic snow bialy to nim mozesz robic french tylko na szkielecie jesli juz, bo nie jest budujacy, jesli pracowac chcesz bez szkieletu odrazu bialy lub bialy i coverek to zakup bulider lub soft white to sa budujace zele.
sa osoby co uzywaja pod cover tylko base, inne base i clear, inne daja clear sam, a inne klada od razu cover( zalezne tez jaka metoda chcesz pracowac- jedno czy trofazowa), spokojnie moim zdaniem mozesz uzyc pod coverek primera.





,,
Czyli moge kupic acid primer
''


Tak jak pisalam primer uzywam innej firmy czasem i wszystko jest ok, mozesz sprobowac jesli bedzie nie chalo cosik ( mimo ze dobrze przygotowalas plytke) to wtedy dokupisz ich firmowy.


co do zeli to potzrebujesz ogolnie do paznokci:
-bialy
-clear
-cover

dodatki-
-primer
-nablyszczacz
-base to sa rzeczy zalezne od metody jaka bedziesz pracowala i od tego co juz posiadasz do robienia pazurko, w razie klopotu wtedy kompletujesz jesli juz by bylo cos nie tak.


Pozdrawiam




Mam nadzieje ze nic nie zapomnalam lub nie pomietolilam, jestem padnieta wiec jak cos to pytaj :)
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
rozkojarzona_84 
Znam się na tym


Dołączyła: 30 Maj 2008
Posty: 86
Skąd: konin
Wysłany: Wto Wrz 09, 2008 1:05 am   

Dziekowac:) buziaczki dla Ciebie Nadziejo jestes wspaniala:*
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Wto Wrz 09, 2008 11:38 am   

Spoko, milo mi ze moglam pomoc ;)
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
rozkojarzona_84 
Znam się na tym


Dołączyła: 30 Maj 2008
Posty: 86
Skąd: konin
Wysłany: Wto Wrz 09, 2008 1:52 pm   

Chcialam Ci dac punkt za pomoc ale chyba juz nie moge bo nie ma tutaj takiej opcji:(
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Wto Wrz 09, 2008 2:16 pm   

Moze z tego co wiem osoba zakladajaca watek :( mozesz skontaktowac sie z autorka tematu jedynie :)
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
marheva
Raczkuję


Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 4
Skąd: wlkp
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 7:36 pm   

Polecam ?el Silcare Basic White - idealnie pokrywa ju? cienka rzadka warstwa - bardzo bia?y. W 100% POLECAM - sama na nim pracuje i go nie zmienie. Cena ok. 30 z?, jak zwykle moge poleci? ma?o popularny sklepik www.miracleshop.pl
 
 
 
MariaW_INN 
Wciąż się uczę
W?a?ciciel Innowacje



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Mar 2008
Posty: 69
Skąd: S?upsk/Ustka
Wysłany: Nie Mar 15, 2009 6:24 pm   

Ja serdeczne polecam za jako?c, odcien i prostote nakladania White Gel z Perfect Beauty, ?nie?nobialy, g?sto?? ?mieany, super latwo ksztaltuje sie linie usmiechu :)
Wprawdzie duze pudelko kosztuje 80zl, ale naprawde sie oplaca, bo jest baaardzo wydajny (wystarcza 1 warstwa) i rewelacyjnej jako?ci (nie b?bluje i nie liftuje z paznokcia).
Pozdrowionka :)
_________________
DAY SPA - Centrum Urody
S?upsk, ul. Jedn. Narodowej 2, 603-075-779
Dystrybucja PERFECT BEAUTY
zamówienia: [email protected]
gg: 7833319
 
 
 
Perfect Nails 
Raczkuję


Dołączyła: 27 Mar 2009
Posty: 1
Skąd: Opole
Wysłany: Pią Mar 27, 2009 11:22 am   

Ja polecam ?ele Pretty Nail. To ?ele z dodatkiem akrylu i samopoziomuj?ce si?, wi?c bardzo fajnie si? je opracowuje. Do tego ?el 30ml kosztuje 60 z? a 15ml 45 z?, wi?c bardziej op?aca si? kupowa? 30ml. Z tej firmy super jest ?el ró?owy mleczny - rewelacja do frenchu!!! Zele sa EXTRA!

Zapraszam!

www.perfectnails.com.pl
_________________
Hurtownia Kosmetyczna Opole www.perfectnails.com.pl
 
 
 
Perfect Nails 
Raczkuję


Dołączyła: 27 Mar 2009
Posty: 1
Skąd: Opole
Wysłany: Pią Mar 27, 2009 11:25 am   

Osobi?cie polecam ?ele Pretty Nail!!. To ?ele z dodatkiem akrylu i samopoziomuj?ce, wi?c bardzo fajnie sie je opracowywuje. Nie ?ciekaj? na skórki. Do tego cena jest mega atrakcyjna, bo ?el 30ml kosztuje 60z?. U nas w Opolu bardzo du?o salonów na nim pracuje!! POLECAM!!

buziaczki

www.perfectnails.com.pl
_________________
Hurtownia Kosmetyczna Opole www.perfectnails.com.pl
 
 
 
olkawroc 
Wtajemniczona
pazzznokcie :)


Wiek: 33
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 16777213
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: Pon Mar 30, 2009 12:20 am   

ja z r?k? na sercu polecam Activ french extra white, ma idealnie bia?y kolor i fajnie si? go nak?ada
_________________
"Pokochaj to, co robisz, a nigdy nie b?dziesz musia? pracowa?."
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group