*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
problem, pomozcie :)
Autor Wiadomość
kbsarna 
Raczkuję


Dołączyła: 15 Gru 2008
Posty: 1
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pon Gru 15, 2008 11:14 pm   problem, pomozcie :)

czesc !
mam taki maly problemik, robilam siostrze tipsy metoda tzw "na papierku", wydaje mi sie ze zrobilam wszystko po kolei aczkolwiek czytajac forum zauwazylam ze jest mowa o jakims primerze. jestem nowa w tej dziedzinie i do konca nie kojarze o co chodzi, czy fakt ze nie uzylam primera moze byc przyczyna tego ze pazurki po paru godzinach odpadly ? wydaje mi sie ze robilam wszystko jak nalezy czyli : wypilowalam paznokiec, przemylam zmywaczem, podlozylam papierek i nalozylam zele....reszte juz znacie ;) pod lampke itp. prosze o pomoc, dzieki z gory

papa
kasia :)
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Sro Gru 17, 2008 12:13 pm   

Hm ja powiem tak:

Jesli chcesz zjmowac sie pazokciami zawodowo to radze isc na kurs. Zaierajac sie za paznokcie powinnysmy znac podstawy( nawet w nazewnictwie produktow).

O ile dobrze zrozumialam robilas paznokcie na szablonie. Prawidlowe przygotowanie plytki to jedna z podstawowych czynnosci. Trzeba skrocic wolny brzeg( czesc paznokci po za opuszkiem), zmatowic plytke, odpylic, przemyc PLYNEM DO ODLUSZCZANIA PAZNOKCI ( w osatecznosci sa osoby ktore uzywaja czystego acetonu lub alkocholu do przemywania ktory mozna zakupic w hurtowniach komsetycznych), polozyc primer ( on wytrawia plytke i jest waznym elementem, bo sa firmy ktore wymahaja uzycia primera), nakladamy zel ( uwazajac aby nie zlac skorek bo tez moze podejsc powietrze).

Jak widac podstawy trzeba znac bo sama technika nakladania tez jest wazna :)

Pozdrawiam
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
aaagaaa

Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 0
Skąd: chró?ccie
Wysłany: Pią Gru 19, 2008 12:51 pm   Re: problem, pomozcie :)

primer
Ostatnio zmieniony przez aaagaaa Pią Gru 19, 2008 12:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
aaagaaa

Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 0
Skąd: chró?ccie
Wysłany: Pią Gru 19, 2008 12:53 pm   

Primer to nieodzowny element podczas stylizacji pazurków, oczywi?cie bez niego tragedii nie b?dzie, ale lepiej go stosowa?, bo on zdecydowanie przedlu?a czas noszenia ?elowych/akrylowych pazurków zwi?kszaj?c przyczepno?? masy do naturalnej plytki... Primerem smarujemy zawsze tylko naturaln? cz??? paznokcia, jesli stosujemy tipsy, to najpierw bez primera na zmatowion?, odpylon? i odtluszczon? plytke naklejamy tips, opracowujemy go, odpylamy, odtluszczamy i wtedy primerem woln? cz??c naturalnej plytki i na to ?elik lub akryl...
 
 
 
elzbieta-nails 
Wciąż się uczę
elzbieta-nails


Wiek: 41
Dołączyła: 09 Kwi 2009
Posty: 31
Skąd: wielka brytania
Wysłany: Sro Kwi 15, 2009 12:36 pm   

Nadzieja napisał/a:
Hm ja powiem tak:

Jesli chcesz zjmowac sie pazokciami zawodowo to radze isc na kurs. Zaierajac sie za paznokcie powinnysmy znac podstawy( nawet w nazewnictwie produktow).

O ile dobrze zrozumialam robilas paznokcie na szablonie. Prawidlowe przygotowanie plytki to jedna z podstawowych czynnosci. Trzeba skrocic wolny brzeg( czesc paznokci po za opuszkiem), zmatowic plytke, odpylic, przemyc PLYNEM DO ODLUSZCZANIA PAZNOKCI ( w osatecznosci sa osoby ktore uzywaja czystego acetonu lub alkocholu do przemywania ktory mozna zakupic w hurtowniach komsetycznych), polozyc primer ( on wytrawia plytke i jest waznym elementem, bo sa firmy ktore wymahaja uzycia primera), nakladamy zel ( uwazajac aby nie zlac skorek bo tez moze podejsc powietrze).

Jak widac podstawy trzeba znac bo sama technika nakladania tez jest wazna :)

Pozdrawiam



zgadzam sie z tym .Bez kursu sobie nie poradzisz. Tu mozesz poczytac o wiedzy teoretycznej, natomiast potrzebujesz praktyki i kogos kto pomoze Ci w tym profesjonalnie.POKAZE WSZYSTKO KROK PO KROKU,zybys nie robilam podstwowych bledow,ktore teraz robisz.

powodzenia.
I pamietaj wiekszosc firm kosmetycznych wymaga ukonczinego kursu i certyfikatu do kupna profesjonalnych produktow.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group