*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wlosy suche i zniszczone jak je pielegnowac?
Autor Wiadomość
Cczarnula 
Wciąż się uczę



Wiek: 36
Dołączyła: 21 Lis 2007
Posty: 35
Skąd: Karków
Wysłany: Sro Lis 21, 2007 1:11 am   Wlosy suche i zniszczone jak je pielegnowac?

Jak radzicie sobie z wlsami przesuszonymi i zniszczonymi?Jakie stosujecie odzywki , kuracje?Czy ograniczacie uzywanie suszarki badz innych urzadzen elektrycznych wplywajacych zle na strukture wlosa?POdzielmy sie radami!
 
 
 
malutka 
Fanatyczka


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 384
Skąd: Rybnik- D?bie?sko
Wysłany: Sro Lis 21, 2007 9:15 pm   

generalnie nie uzywam zadnych urz?dzen ale jak musze to tylko prostownice , u?ywam od?ywki z firmy sansilk i do tego jeszcze jedwab , jestem zadowolona z efektów , a co do suszarek nigdy do nich nie by?am przekonana- ostatecznosc :???:
_________________
 
 
 
Cczarnula 
Wciąż się uczę



Wiek: 36
Dołączyła: 21 Lis 2007
Posty: 35
Skąd: Karków
Wysłany: Czw Lis 22, 2007 11:44 am   

malutka, zazdroszcze Ci,ja jestem juz uzalezniona od prostownicy i suszarki..Nie dala bym rady razcej sie bez nich obejsc.Sunsilk faktycznie maja niektore fajne produkty,a jaka dokladnie uzywasz?o tak jedwab u mnie tez zawsze obowiazkowo :wink: :wink:
 
 
 
Beatka1805
Raczkuję


Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 3
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto Lut 19, 2008 2:21 pm   

Ja u?ywam przedewszystkim jedwabiu ale polecam równie? z firmy oriflame kokosowe olejki na gor?co s? nie drogie a efekt super w?osy s? mi?kkie i nie "pusz?" si? :wink:
 
 
 
malutka 
Fanatyczka


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 384
Skąd: Rybnik- D?bie?sko
Wysłany: Wto Lut 19, 2008 2:26 pm   

Cczarnula, ze sansilka t? niebiesk? , ale polecam równie? sa?ne na w?osy w zak?adzie fryzjerskim seuper rewelacja by?am ostatnio i w?osy s? pi?kne i tanio bo 20z? za zabieg
_________________
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Sob Cze 07, 2008 10:46 pm   

Polecam maski ale jesli wlos przetluszcza sie od skory to na suche konce sie kladzie.Polecam fimry kern 1l koszt ok 20zl jest do salonow jest super!!!! lub odzywke loreal salonowa do wlosow suchychPolecam tez smarowanie koncowek oliwa z oliwek z zoltkiem,wiele osob poleca nafte fryzjerska ona tez podobno nawilaza.
Z drogeryjnych spraw polecam panti provi ta nowa serie jest super,dave tez super.
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Carla 
Wciąż się uczę


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Cze 2008
Posty: 12
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: Czw Cze 12, 2008 9:33 pm   

Ja mam nie do?? ze wysuszone w?osy (po spalonej trwa?ej) to jeszcz pusza sie niesamowicie... i tez bez lokówki si? nie mog? obejsc... i urzywam odrzywki na mokre w?osy do sp?ukania z NIVEA... taka do "prostowania" w?osów.. i musze powedziec ze jest swietna... nei do?? ze mam mniej zniszczone w?osy po niej, nie pusza si?... to do tego po umysiu i rozczesaniu po tej trwa?ej mam prawie proste w?osy i mneij czasu je "przypalam" lokówka.
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Czw Cze 12, 2008 10:15 pm   

Widzisz Carla sa osoby ktorym switnie sie sprawdzaja takie odzywki a sa osoby ktore dostaja lupiezu u wlos sie przetluszcza.
Wszystko zalezy od nas jak zatoleryjemy, ja osobiscie nie moge jej uzywaz bo wlos mam przetluszczajacy ale wiele osob z suchymi wlosami chwali je sobie.

Pamietajmy ze jesli wlos sie przetluszcza musimy zadbac o diete,ograniczyc tluste potrawy ,i wyeliminowac slodycze lub zmniejszyc jed bynajmniej do minimum.
Bardzo dobrze na takie wloski dziala sok z cytryny i ocet rocienczony z woda.

Suchym wloskom Carla polecam odzywieczki nawilzajace,i sa takie specjalne do ukladania wloskow jesli uzywamy lokowek,suszarek itp smaruj same konce. :mrgreen:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Carla 
Wciąż się uczę


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Cze 2008
Posty: 12
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: Nie Cze 15, 2008 8:21 pm   

Dobra... Dzieki z apodpowedzi... najchetniej to ?cie?abym na lyso sa az takei zniszczone :( ... moge chodzic tydzien z niemytymi w?osami a one nadal sie nei przet?uszca ;/ a za 2 godziny miec takie do pasa.. ale niestety nie da sie tak zrobic :( :(:(
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 7:46 am   

Carla bedzie dobrze spoko ,scinac az na lyso nie trzeba,pamietaj ze wlosow kreconych a tym bardziej puszacych sie nie wolno cieniowac bo wtedy robi sie szopa i polecam jesli juz scinanie to do ramion by nie byly za krotkie bo powsatnie przyslowiowy baranek :lol:

Trzymam kciuki :oki:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Carla 
Wciąż się uczę


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Cze 2008
Posty: 12
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: Wto Cze 17, 2008 8:54 pm   

wiem nadziejo... bo mam w?osy krutkie... suche i zcieniowane .. wiec sobie wyobraz ...;/ teraz za nim mi wyschn??... no oprucz tej odzywki o ktorej mowilam.. to siedze i ciagle czesze azeby wysch?y jak beda rozczesane i proste ;/
 
 
 
asiunia1987 
Wciąż się uczę
asiunia1987



Pomogła: 2 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Cze 2008
Posty: 63
Skąd: Rogów
Wysłany: Wto Lip 29, 2008 9:04 pm   

Jak dla mnie najlepsz? kuracj? na zniszczone w?osy jest szampon i od?ywka L'oreal Elseve ró?owe. W?oski s? po tym kapitalne ;)
_________________
Asiunia1987 zaprasza do swojej galerii ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group