*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zapracowane d?onie
Autor Wiadomość
ja 
Fanatyczka

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 265
Skąd: nysa-wroc?aw
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 8:53 am   zapracowane d?onie

Witajcie. Mam ma?y problem. Co doradzi?y by?cie zrobi? z pazurkami osobie która ma bardzo zapracowane d?onie tz.: codziennie prawie przez ca?y czas moczy d?onie w detergentach a nie op?aca jej si? ubiera? co chwila r?kawiczek, prowadzi gospodarstwo rolne i zajmuje si? dzie?mi. A chce mie? zadbane d?onie i ?adne pazurki, bo co jaki? czas ma bardzo wa?ne spotkania z „wy?sz? sfer?” np. burmistrzem miasta. Co radzicie zrobi? z takimi pazurkami. Forma czy tlipsy??? ?el czy akryl??? Bo ja my?la?am bardziej nad akrylem, poniewa? robi?am ju? jej tipsy i nak?ada?am ?el to trzyma?y si? góra 2 tygodnie. :cry: POMU?CIE!!!!
 
 
 
Anna Otki?ska
Znam się na tym



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 112
Skąd: z daleka
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 9:18 am   

powiem ? e akryl by?by nieco lepsz? metod? proponowa?abym form? i króciutkie bo wiadomo ? e akryl jest materia?em który lepiej znosi uderzenia i nieco bardziej jest zespojony z p?ytk?
ja mojej te?ciowej robi?am ?el na tipsie a tez ma soje gospodarsto ?winki, r?banie drewna palenie w piecu -paznokcie spokojnie przetwa?y 4 tygodnie no ale w r?kawiczkach
_________________
 
 
 
ja 
Fanatyczka

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 265
Skąd: nysa-wroc?aw
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 10:34 am   

Dzi?kuje Aniu za pomoc. W?a?nie my?la?am o akrylach ale wola?am dla pewno?ci dopyta? si? Specjalistów chodzby takie jak ty :dzieki: :kwiaty:
 
 
 
vegan d?ihad
Wciąż się uczę


Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 33
Skąd: Nak?o n. Not.
Wysłany: Nie Maj 18, 2008 3:07 pm   

Ja mysle, ze mimo wszystko powinnas przekonac swoja klientke do zakladania gumowych rekawiczek, bo przeciez pazrki, ktore robimy nie sa z betonu i nawet najlepsze akrle niszcza sie w czasie wykonywania takich prac :/
 
 
 
kiniaczek 
Wciąż się uczę


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Maj 2008
Posty: 21
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie Maj 18, 2008 6:35 pm   

przekonywac zawsze wato ale ciezko zmienic przyzwyczajenia ... a akryl moze i bedzie wlasnie w takim przypadku lepszy :)
_________________
pozdrawiam was serdecznie
 
 
 
ja 
Fanatyczka

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 265
Skąd: nysa-wroc?aw
Wysłany: Pon Maj 19, 2008 5:07 pm   

Dzi?kuje dziewczyny. A co do przekonywania to próbowa?am, ale wiecie starego drzewa nie przesadzisz, chocia? moja mama jeszcze taka stara nie jest hihihi – bo to o ni? chodzi. :lol: dzi?kuje :kwiaty:
 
 
 
kiniaczek 
Wciąż się uczę


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Maj 2008
Posty: 21
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto Maj 20, 2008 10:51 am   

proponuje jeszcze dla mamy parafine i sa specjalne kremy na noc do rak i na to rekawiczki jak na dzien nie chce to moze na noc da sie przekonac a zawsze to pomoc dla dloni :)
_________________
pozdrawiam was serdecznie
 
 
 
ja 
Fanatyczka

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 265
Skąd: nysa-wroc?aw
Wysłany: Czw Maj 29, 2008 7:17 pm   

kiniaczek, masz racje, ju? prawie uda?o mi si? namówi? mam? na te r?kawiczki , a kremy do r?k to ju? u?ywa- z tym nie mia?am problemu ?eby ja przekona?. :lol:
 
 
 
Agusia
Fanatyczka


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 343
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 1:08 pm   

rekawiczki naprawde pomagaja...nawet jak na chwile moczymy raczki w wodzie czy roznych plynach ...
_________________
www.aga-nails.blog.onet.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group