*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Konkurs VI
Autor Wiadomość
kayote 
Wciąż się uczę


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 30 Paź 2007
Posty: 55
Skąd: St-Ce
Wysłany: Wto Maj 06, 2008 8:14 pm   

gratuluje dziewczyny :brawo: i prosz? Monik? Cich? o powiedzenie jak zrobi?a te cude?ka bo si? w nich zakocha?am :banan: ta koronka jest na kolorowym tipsie czy jak to??
iiii pragn? jeszcze pochwali? twórczynie pazurków nr 12 bo strasznie ale to strasznie mi si? podobaj? :kwiaty:
 
 
 
Monika Cicha 
Wciąż się uczę



Wiek: 34
Dołączyła: 04 Lut 2008
Posty: 41
Skąd: Kalisz
Wysłany: Wto Maj 06, 2008 8:58 pm   

hej dziewczyny! bardzo Wam dziekuje za oddane na mnie glosy! nawet nie sadzilam ze zajme jakiekolwiek miejsce bo naprawde nie mam doswiadczenia w tego typu konkursach.
dopiero dzisiaj moge cos napisac, bo skonczyl sie drugi dzien matur wiec mam kilka dni aby szykowac sie dalej.
jesli chodzi o zdobienie to jest tam kolorowy tips- rozowy. na to byla byla przyklejona czarna koronka ktora pozniej pokrylam clearem i zatopilam hologramiki na laczeniu siateczki z naturalkiem, a po wypilowaniu malowaalam kwiatki, a w srodek dodalam cyrkonie swarovkiego:) praca wykonana z akrylu, coprawda szekora plytka ale na zywo super efekt:) a wzorek, no coz.. kazda dziewczyna co przychodzi to mowi ze chce taki jak poprzedniczka tlyko wybierajaa np inny kolor tipsa i ozdoby:)
jeszzce raz bardzo dziekuje!! buziaki ! !:):):*:*
pozdrawiam;)
_________________
paznokcie- moja pasja ;)
 
 
 
Katia 
Wciąż się uczę
Katia



Wiek: 43
Dołączyła: 24 Sty 2008
Posty: 72
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto Maj 06, 2008 9:28 pm   

Dziewczyny gratulacje gor?ce :kwiaty: Zas?u?y?y?cie w pe?ni!
_________________
Wci?? si? ucz? :)

http://paznokciekatii.blog.onet.pl/
 
 
 
kayote 
Wciąż się uczę


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 30 Paź 2007
Posty: 55
Skąd: St-Ce
Wysłany: Wto Maj 06, 2008 10:02 pm   

dzi?kuje za odpowiedz :) widz? ? e ty te? maturzystka :brawo: heh ale to nie temat na konwersacje tu o tym :lol: jeszcze raz gratuluje
 
 
 
anegdotka20 
Wciąż się uczę



Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 45
Skąd: ?wi?toch?owice
Wysłany: Sro Maj 07, 2008 2:52 am   

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: Gratuluje Wam dziewczynki!!!!!!
_________________
http://moje-zdobienia-paznokci.blog.onet.pl/
 
 
 
malutka 
Fanatyczka


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 384
Skąd: Rybnik- D?bie?sko
Wysłany: Sro Maj 07, 2008 11:25 am   

gratuluje zwyciezcom!
_________________
 
 
 
paulka 
Wciąż się uczę


Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 48
Skąd: kraków
Wysłany: Sro Maj 07, 2008 3:53 pm   

Wielkie gratulacje nie tylko dla dziewczyn które zwyci??y?y ale dla wszystkich, bo ka?da praca by?a urocza!!!
 
 
 
niuniaa2552 
Znam się na tym


Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Gru 2007
Posty: 156
Skąd: Luba?
Wysłany: Czw Maj 08, 2008 8:10 am   

dziewczynki mamy problem! zepsul mi sie komputer :/ ale miejmy nadzieje ze juz niedlugo go otrzymam spowrotem naprawionego :) ) jak tylko juz bedzie odezwe sie do was... w szkole niestety zbyt dlugo nie moge z komputera korzystac :/ / pozdrawiam, niuniaa2552
 
 
 
anegdotka20 
Wciąż się uczę



Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 45
Skąd: ?wi?toch?owice
Wysłany: Czw Maj 08, 2008 1:45 pm   

kayote 12 to moje pazurki:) ciesze sie ze Ci sie podobaj?!!!! Dziekuje!!!
_________________
http://moje-zdobienia-paznokci.blog.onet.pl/
 
 
 
Ania-220406 
Wciąż się uczę
Ania


Dołączyła: 29 Sty 2008
Posty: 48
Skąd: Skawina
Wysłany: Czw Maj 08, 2008 2:26 pm   

gratuluje prace naprawde cude?ka :)
_________________
Paznokcie to wizytówka kobiety
 
 
 
Ania-220406 
Wciąż się uczę
Ania


Dołączyła: 29 Sty 2008
Posty: 48
Skąd: Skawina
Wysłany: Czw Maj 08, 2008 2:36 pm   

Anna Otki?ska mam pytanko jak wykona?a? swoje códa i z czego zosta?y zrobione?? ile czasu ci zaje?o zrobienie tego arcydzie?a?
_________________
Paznokcie to wizytówka kobiety
 
 
 
Anna Otki?ska
Znam się na tym



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 112
Skąd: z daleka
Wysłany: Czw Maj 08, 2008 9:00 pm   

Ania-220406 napisał/a:
Anna Otki?ska mam pytanko jak wykona?a? swoje códa i z czego zosta?y zrobione?? ile czasu ci zaje?o zrobienie tego arcydzie?a?

pazurki wykonane metod? combo czyli szkielet z akrylu reszta pokryta, budowane ?elem kwiatki i inne ozdoby z akrylu
paznokcie robione na raty czyli jena r?ka jednego dnia druga drugiego ale niezbyt d?ugo je robi?am bo to forma ca?kiem sprawnie posz?o
tu jest opisane krok po kroku
http://uroda.mojeforum.ne...er=asc&start=45
zapraszam
_________________
 
 
 
niuniaa2552 
Znam się na tym


Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Gru 2007
Posty: 156
Skąd: Luba?
Wysłany: Sob Maj 10, 2008 8:30 am   

dziewczynki! mam juz internet pracuje teraz nad dyplomami przepraszam za utrudnienia ale ten brak internetu nie byl z mojej strony przewidziany :(
 
 
 
kasiek_90 
Raczkuję


Dołączyła: 11 Maj 2008
Posty: 1
Skąd: ?l?sk
Wysłany: Nie Maj 11, 2008 10:27 am   

niuniaa2552 napisał/a:
M-porzeczka wysylaj wysylaj i podzielam zdanie co do osoby AnnyOt ;)

Katia szpice szpicami ja jestem wogole zachwycona wszystkimi pracami AnnyOt ;)

Ania-220406 prace otrzymalam :)

i na koncu Anna Otki?ska prace otrzymalam... i powiem tylko tyle ja sie wbije do Anny na kursik nawet jak nie bedzie miala tego instruktora :mrgreen: :mrgreen: hihi jestem pod wrazeniem tez myslalam ze masz przynajmniej jeden kurs a tu taki zonk nie masz nic... ja jestem wogole marzycielka i kiedys mialam duzo marzen i powoli je realizowalam - teraz mam tylko jedno marzenie --> robic pazurki takie jak AnnaOt! nawet mojej mamusi pokazywalam prace i takze jest zachwycona ;) drugim moim autorytetem jest Anna Bohdanowicz... jednak moim zdaniem AnnaOt jest mi blizsza poniewaz rozmawiam na codzien z moim mistrzem i te rozmowy nie wygladaja tylko na odburknieciu czegos tylko, byc moze po raz setny, tlumaczeniu od nowa z pozytywnymi skutkami... ciagle sie staram i trenuje bardzo duzo ale taka jak AnnaOt nie bede nigdy i z tym trzeba sie juz pogodzic :cry: :cry: :cry: P.S.: prace konkursowe rewelka!

ale coz... moze Anna da nam jakis wywiadzik hihi ktory opublikujemy na naszych blogach? rozslawimy ja w ten sposob a i Annie bedzie milo :kwiaty: :kwiaty:





Mog?abym sie dowiedzie? jaki jest adres stronki Anny Bohdanowicz:) bardzo potrzebuje
 
 
 
niuniaa2552 
Znam się na tym


Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Gru 2007
Posty: 156
Skąd: Luba?
Wysłany: Nie Maj 11, 2008 11:48 am   

http://truskawka-naildesign.blog.onet.pl/ oto adres bloga Anny Bohdanowicz dziewczynki ;)


***

zwyciezczynie dostalam dyplomiki, sa nagrodki wiec jutro postaram sie wam paczuszki wyslac! pozdrawiam, niuniaa2552
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group