*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bardzo proszę o pomoc
Autor Wiadomość
ALLE 
Raczkuję


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Cze 2010
Posty: 2
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon Cze 14, 2010 4:43 pm   Bardzo proszę o pomoc

Cześć chciałam was prosić o radę, będę wyjeżdżać do UK do pracy ale chciałam przed wyjazdem dorobić sobie jakąś umiejętność, która da mi wyjście awaryjne. Moje pytanie brzmi jaką metodą klientki teraz najchętniej robią paznokcie? i czy ewentualnie, któraś z was była by skłonna poświęcić mi trochę swojego czasu (oczywiście wynagrodzę to :) ) i nauczyć mnie któreś z tych metod. Jestem z Warszawy. Dodam jeszcze, że bardzo lubię bawić się w malowanie i ozdabianie paznokci więc praca ze mną nie będzie aż tak bardzo męcząca.
Z góry dziękuję za pomoc.
 
 
 
niki1986 
Raczkuję


Dołączyła: 22 Maj 2010
Posty: 2
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon Cze 14, 2010 7:30 pm   

ja lubie robic paznokcie metoda zelowa ale na formie,jakos bardzoej mi to pasuje;]
pozdrawiam;) :)


kliknij tutaj
_________________
pozdrawiam;)
 
 
 
Kartonik 
Raczkuję


Dołączyła: 21 Cze 2010
Posty: 4
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon Cze 21, 2010 7:57 pm   

ALLE szkolenia są płatne, więc wątpię żebyś znalazła dziewczynę, która będzie cię uczyć za darmo :/ zacznij sobie od żelu na tipsie, później szablon i akryl :)
 
 
 
kspg 
Raczkuję


Wiek: 34
Dołączyła: 28 Wrz 2010
Posty: 4
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 2:09 pm   

Ja wole żel jakoś bardziej mi się to podoba ... akryl szybciej żółknie ... :) :)
 
 
 
4nails 
Znam się na tym


Dołączyła: 30 Sie 2010
Posty: 118
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Paź 28, 2010 9:14 am   

To prawda,akryl szybciej żołknie ale z tego co obserwuję,to klientki nie odchodzą od niego. Najbardziej popularne w dalszym ciągu są metody żelowe i właśnie akrylowe. Nauka wcale nie będzie trudna hihi
_________________
www.4nails.pl - ozdoby do paznokci
 
 
 
justa793
Raczkuję


Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: aberdeen
Wysłany: Pią Lip 01, 2011 10:50 am   

witam jestem nowa mam na imie justa i mieszkam w uk.Właśnie zaczynam zabawe z paznokciami zalowymi niestety niemoge zrobic kursu ale uczy mnie koleżanka która taki kurs ukonczyła.Myslicie ze to wystarczy dodam ze niemam zamiaru robic paznokci ludziom tylko sobie... Wzwiązku z czym mam pytanie co myslicie o zestawach z allegro wiem ze sa one z niszej półki ale maja wszystko co potrzeba mysle o takim http://allegro.pl/rosaris...1688143293.html z czego mam zamiar na poczatek zmienic sam zel na ibd builder i podkład na ibd gel bonder ...prosze o pomoc i opinie .
 
 
 
Becia
Wciąż się uczę


Dołączył: 16 Lut 2011
Posty: 27
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Lip 04, 2011 2:18 pm   

Ja nie polecam zestawów z allegro. Myślę, że lepiej nie ryzykować- szkoda kasy :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group