*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Konkurs IV
Autor Wiadomość
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Sob Lut 16, 2008 10:31 am   

Przeciez jasno napisalam do 15 do godziny 23:59:59. sekunde pozniej jest 16 luty, wiec reasumujac- to jest do konca 15 :neutral:
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
Mamba333 
Wciąż się uczę


Dołączyła: 09 Lut 2008
Posty: 18
Skąd: Wa?brzych
Wysłany: Sob Lut 16, 2008 11:17 am   

Anna napisał/a:
Przypominam, ? e dzi? (tj, 15 lutego) ko?czy sie termin nadsylania prac konkursowych. Prace mo?na wysy?a? do godziny 23.59 po tym czasie nie b?d? ju? przyjmowane.


Wiadomo?? pisa?a? 14 lutego i pisa?a?, ? e dzi? ko?czy si? termin nadsy?ania prac, wi?c nie by?am pewna czy 15 moge jeszcze wys?a? zdj?cia i wola?am zapyta?...
Przepraszam...
 
 
 
_KropeK_
Wciąż się uczę


Dołączył: 18 Cze 2007
Posty: 46
Wysłany: Sob Lut 16, 2008 4:29 pm   

witam wiatam ja si? chcia?am tylko dowiedzie? czy moje prace dosz?y bo nie dosta?am potwierdzenia :)
 
 
niuniaa2552 
Znam się na tym


Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Gru 2007
Posty: 156
Skąd: Luba?
Wysłany: Sob Lut 16, 2008 4:56 pm   

kiedy zostana wystawione prace anno?
 
 
 
Ania-220406 
Wciąż się uczę
Ania


Dołączyła: 29 Sty 2008
Posty: 48
Skąd: Skawina
Wysłany: Sob Lut 16, 2008 7:35 pm   

Anna napisał/a:


Prace postaram si? wstawi? na forum 17 lutego (16 mnie niestety nie ma). B?dzie mo?na na nie g?osowa? przez tydzie?, czyli dok?anie 7 dni.
_________________
Paznokcie to wizytówka kobiety
 
 
 
niuniaa2552 
Znam się na tym


Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Gru 2007
Posty: 156
Skąd: Luba?
Wysłany: Sob Lut 16, 2008 9:41 pm   

przepraszam ze nie czytalam wczesniejszych postow ale niemamnie w polsce i nie moge siedziec dlugona na netcie
 
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Sob Lut 16, 2008 11:37 pm   

Poni?ej wstawi?am odno?nik do zdj?? konkursowych. Przypominam o zasadach g?osowania. Ka?dy mo?e zag?osowa? tylko raz. G?osowania mo?na dokona? wysy?aj?c do mnie w prywatnej wiadomo?ci swoj? punktacj?. Punktowac mo?na TYLKO 3 wybrane przez siebie zdj?cia, odpowiednio 3, 2 i 1 punkt. Ka?da praca ma swój okre?lny numerek, nie licz? si? zdj?cia ukazane w ró?nych uj?ciach. Pod punktacja nalezy sie podpisa? swoim nickiem z forum. NIE MO?NA (i to b?dzie ?ci?le przestrzegane) g?osowa? na siebie. Ka?da próba bedzie rozumiana jako dyskwalifikacja.

Podaj? przyk?ad g?osowania: Jesli spodoba?o mi sie np. zdj?cie numer 4, 19, 33 to wpisuje w prywatnej wiadomo?ci odpowiedni komunkat:

Moja punktacja:

zdj?cie nr 4 = 3 pkt.
zdj?cie nr 19 = 2pkt.
zdj?cie nr 33 = 1pkt.

g?osowa?a: XXX



G?osowa? mo?na do dnia 23 lutego w??cznie.
Prosi?abym do tego czasu nie komentowac prac.

Zdj?cia konkursowe
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
_KropeK_
Wciąż się uczę


Dołączył: 18 Cze 2007
Posty: 46
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 9:24 am   

moje nie dosz?y jak widze :( mo?e innym razem si? uda i wy?le :) dziewczyny powodzenia ;)
 
 
kayote 
Wciąż się uczę


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 30 Paź 2007
Posty: 55
Skąd: St-Ce
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 12:54 pm   

wow konkurencja niez?a :mrgreen: i do?? du?o prac my?la?am ? e z 15 mo?e b?dzie a tu a? 34 :wink: niektóre prace naprawd? sweet ale które to lepiej zachowam dla siebie :grin:
 
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 2:13 pm   

KROPEK KIEDY WYSLALAS DO MNIE PRACE?
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
_KropeK_
Wciąż się uczę


Dołączył: 18 Cze 2007
Posty: 46
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 2:21 pm   

14 lutego ko?o po?udnia
 
 
jozek
Szef wszystkich szefów



Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 16777178
Skąd: z internetu
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 2:46 pm   

Kole?anko wenuska, wenusia, laleczka nie wa?ne ile jeszcze kont za?o?ysz znajdziemy je wszystkie.

Pisz? to oficjalnie i dosta?a? ju? ostrze?enie - nast?pna próba oszustwa sko?czy si? tym, ? e twoje konta na forum zostan? definitywnie zablokowane a prace wycofane z konkursu.

niech b?dzie to przestroga do was wszystkich.
_________________
GNU General Public License - Debian GNU Linux.
 
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 2:47 pm   

Pisze ta wiadomo?? publicznie, bo widz? ze nie dotar?o do Was jakie sa zasady. Pierwszy dzie?, pierwsze glosowanie i pierwsze oszustwo. Jak du?? czcionk? mam napisa? ze nie wolno glosowa? na swoje prace?

Wczoraj chyba zbyt malo wyra?nie napisa?am, ? e ka?da próba z?amania regulaminu ko?czy sie dyskwalifikacja. Jednak jest to pierwsze glosowanie wiec skonczy sie tylko upomnieniem.
U?ytkownikiem, który z?ama? regulamin jest Wenusia, Wenuska czy laleczka. Nie wiem ile masz juz kont, bo sprawdzili?my tylko te 3 Tak jak napisa?am, tym razem Cie nie zdyskwalifikuje, ale nast?pnym razem to sie na pewno tak sko?czy. Usuwam nie u?ywane Twoje nicki i pozostawiam tylko ten, z którego piszesz. Przykro mi, ze nie traktujecie powa?nie lub NIE CZYTACIE regulaminu. Jest stworzony po to by zachowa? tu porz?dek i równe szanse dla wszystkich. Niech to bedzie nauczka i przestroga dla innych. Glosowanie trwa.
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
specialle
Wciąż się uczę



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 33
Skąd: Rabka
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 3:56 pm   

to ze czlowiek glosuje sam na siebie dla mnie jest przepraszam za okreslenie ZALOSNE. Po to jest konkurs zeby wygral najlepszy a to jest takie oszukiwanie samego siebie. Jaka to radosc jak sam na siebie glosujesz??? Z deczka to infentylne zachowanie
 
 
 
kayote 
Wciąż się uczę


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 30 Paź 2007
Posty: 55
Skąd: St-Ce
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 4:02 pm   

dok?adnie to ? a?osne :lol: i ?mieszne
mog?a zrobi? tak dobr? prace ?eby wygra? a nie drog? oszustwa wynie?? sie na wy?yny ja wiem ? e moja praca nie jest ani dobra ani ?wietna ale jest wy??cznie moja i to które miejsce zajm? da mi satysfakcje i zapa? do robienia lepszych prac i mo?e kiedy? w ko?cu wygrania czego?
dziewczyna po prostu zazdro?ci innym czuje co? ? e ju? sie tu nie pokarze bo jej wstyd :mrgreen:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group