*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z bialym zelem, POMOCY!!!
Autor Wiadomość
ewelina811
Raczkuję


Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 4
Skąd: belgia
Wysłany: Pon Gru 07, 2009 12:29 am   Problem z bialym zelem, POMOCY!!!

Czesc dziewczyny, jestem nowa na forum. Wlasnie zaczynam swoja przygode ze stylizacja paznokci, wczesniej robilam sobie paznokcie zelowe sama pod hmmm ze tak powiem kierownictwem kolezanki ktora bardzo dlugo sie tym zajmuje. Teraz jestem po kursie i poki co cwicze sobie na kolezankach i rodzinie. Mam nastepujacy problem: uzywam produktow Mariposa Nail, wszystko wychodzi ok tylko bialy zel (one phase gel french white) chyba nie do konca utwardza sie w lampie, wyprobowalam juz kilka wariantow czasowych i nadal sie rozmazuje. Ma bardzo rzadka konsystencje no ale moze taka jego uroda staram sie jak moge zrobic ladna linie usmiechu ale po wyjeciu z lampy efekt jest mizerny, zel splywa. Robia sie jakies gorki i dolinki nie ma jednolitej powierzchni. pozniej dokladam do linii usmiechu zel rozowy i chce paznokiec zapilowac bialy zel miejscami odpada. nakladalam juz jedna grubsza warstwe i dwie ciensze, efekt beznadziejny. zel rozowy i przezroczysty sa ok, ladnie sie utwardzaja i tez sa jednofazowe. nie wiem co robic. to moja wina czy zelu. moze ktos mial podobny problem i moze cos doradzic? z gory dziekuje i licze na wasza wyrozumialosc bo wiem ze moja wiedza w tym temacie jest jeszcze bardzo uboga. pozdrawiam Was dziewczyny...
 
 
 
myszka9687 
Wciąż się uczę



Wiek: 35
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 46
Skąd: Racibórz
Wysłany: Wto Gru 08, 2009 7:39 pm   

Naloz bardzo cienka warstwe i utwardzaj co najmniej 3min. Sprobuj i napisz czy sie dalej rozmazuje :)
_________________
myszka9687
www.lovely-nails4u.de.vu
 
 
 
ewelina811
Raczkuję


Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 4
Skąd: belgia
Wysłany: Wto Gru 08, 2009 10:38 pm   

Juz wczesniej tak zrobilam. Wyprobowalam chyba wszystkie mozliwe warianty. Nakladalam jedna grubsza warstwe, dwie cieniutkie, stosowalam rozne czasy utwardzania i nadal jest to samo. Ten zel sie utwardza tylko nie do konca. Sprawdzalam tez w innej lampie zeby miec pewnosc ze to nie zarowki-to samo. Jak juz w koncu po wielkich mekach jakos go naloze jest w miare rowno, powierzchnia tez jest jednolita to po wyjeciu z lampy wyglada zupelnie inaczej albo sie rozlewa albo powierzchnia jest pofaldowana. Czasem w trakcie przemywania rozmazuje sie na caly paznokiec i powstaja smugi. Tragedia juz jest jak tylko delikatnie dotkne pilnikiem to w przypadku nalozenia dwoch cieniutkich warstewek pierwsza odpryskuje platkami. Wydaje mi sie ze to nie jest moja wina bo robilam juz z powodzeniem french innymi zelami. Chyba jedyne wyjscie z tej sytuacji to wymienic go na inny.
 
 
 
malutka 
Fanatyczka


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 384
Skąd: Rybnik- D?bie?sko
Wysłany: Wto Gru 08, 2009 10:57 pm   

nie wiem czy dobrze rozumie biały zel piłujesz????? jesli tak to po co nie piłujemy białego zelu go logiczne ze go pilnikiem sciagniesz , a spróbuj przed nałozeniem zelu koncówke paznokcia przejedz delikatnie bloczkiem i na to nałuż cieniutka warstwe zelu nie przejmuj sie ze nie zakryło dobrze a po 4 min wyciag i nastpnie powtórz to samo co za drógi razem przykryjesz wolny brzeg i następnie wybuduj paznocia , i daj znac co i jak chyba to jasno napisałam
_________________
 
 
 
ewelina811
Raczkuję


Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 4
Skąd: belgia
Wysłany: Sro Gru 09, 2009 7:56 am   

Malutka chyba troche zle sie wyrazilam, nie piluje bialego zelu tylko czasem po wyjeciu z lampy splywa i robia sie poza paznokciem takie dziwne hmm... zabki. pomyslalam ze troche moglabym je spilowac i wtedy zel odpadl z polowy paznokcia. Dodam ze paznokcia nie pilowalam w ogole, tylko to co splynelo poza. Doslownie dwa delikatne ruchy pilnikiem. Mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi.
 
 
 
malutka 
Fanatyczka


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 384
Skąd: Rybnik- D?bie?sko
Wysłany: Sro Gru 09, 2009 8:07 pm   

to spróbuj tego nie piłowac a zalaz zelem i dopiero podpiłować tez kiedys miała problem z białym i na wszystkie strony kombinowałam
_________________
 
 
 
ewelina811
Raczkuję


Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 4
Skąd: belgia
Wysłany: Sro Gru 09, 2009 11:22 pm   

kupilam inny zel i problem z glowy, wszystko wychodzi tak jak trzeba. dzieki za rady dziewczyny.
 
 
 
nina 
Wciąż się uczę


Dołączyła: 09 Kwi 2008
Posty: 27
Skąd: Boleslawiec
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 8:54 am   

Własnie dziewczyny, to jest problem kiedy robimy szkolenie na danych produktach a potem od razu probujemy innych, nie znanych nam.

Kazdy zel naklada sie inna technika. Najlepiej jest po kursie pracowac na produktach na ktorych sie uczylysmy. Nie majac wprawy dokladamy sobie problemow dodatkowo bo nie wiemy jak nakladac produkt. No i wyrzucamy pieniadze w bloto bo wydaje sie nam ze ten zel "probowany" jest do niczego. A to niekoniecznie jest zly produkt, tylko nie wiemy jak go stosawac.

Moja rada - zaraz po kursie pracujcie na produktach na ktorych sie uczylyscie. Doskonalicie wtedy technike i nie tracicie czasu i nerwow na "szarpanie" się z czyms czego nie znacie.

Wybierzcie sobie jedna firme, bardzo dobrze poznajcie produkty i doskonalcie technike. Efekt murowany :)
_________________
Nina Gajewska
Dysrtybucja i szkolenia Akzentz
Efect
ul.Piaskowa 18
59-700 Boleslawiec
(75)643 88 38
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Pią Gru 25, 2009 10:19 pm   

Dokładnie najlepiej naukę zaczynac na produktach jakich sie szkolimy. Dlatego warto zastanowic sie jakie dana firma ma produkty zapoznac sie z oferta, i produktami i podjac decyzje.
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group