*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
CREATIVE ART czy kto? zna???????
Autor Wiadomość
sabra2006 
Raczkuję



Wiek: 36
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 5
Skąd: KRK
Wysłany: Sro Sty 23, 2008 8:23 pm   CREATIVE ART czy kto? zna???????

Czy zna która? z Was punkt szkole? w Krakowie CREATIVE ART??? Bo mam zamiar zrobi? sobie tam kurs stylizacji paznokci ale nie jestem pewna czy dobrze wybra?am...Mo?e która? z Was robi?a tam kurs?? Prosze o odpowiedz Pozdrawiam :lol:
 
 
 
Agusia
Fanatyczka


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 343
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 11:58 am   

no nie niestety nic nie slyszalam.....o takim szkoleniu....
_________________
www.aga-nails.blog.onet.pl
 
 
sabra2006 
Raczkuję



Wiek: 36
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 5
Skąd: KRK
Wysłany: Sob Sty 26, 2008 12:34 pm   

Wiem ? e po uko?czeniu tego kursu dostaje sie tylko dyplom uko?czenia kursu ale ?adnego zaswiadczenia juz sie nie dostaje....Czy to ?le????? Prosze o odpowiedz bardzo mi zale?y....
 
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Sro Sty 30, 2008 4:48 pm   

Nie mo?liwe ?ebys dostala tylko dyplom. Bo jak to kiedys moja instruktorka powiedzia?a on jest tylko po to, ?eby sobie go na ?cian? powiesi?. Jak pójdziesz z nim zatrudni? si? do zak?adu to pewnie Ci powiedz? ? e mo?esz sobie nim d... podetrzec. Musisz miec jakies konkretne za?wiadczenie i kropka.
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Sro Lut 06, 2008 6:07 pm   

Wiekszosc firm daje zaswiadczenia MENIII bo sa to zazwyczaj zaswiadczenia miedzynarodowe wiec upowaznia Cie to do pracy jak bys wyjechala to 1 a 2 to ze jestes zapisana w Ministerswie Edukacji Narodowej i tam widniejesz jako prawna osoba do wykonywania sdanego zawodu i masz napisane ze to jest twoj zawod.Takie zaswiadczenie jest potrzebne bo prawo sie czesto zmienia i moze kiedys bedzie to koniecznie bo teraz do salonu przyjmuja z certyfikatem ktory mozna sobie wydrukowac by zaimponowac klientce lub w salonie ale to nie sztuka sztuka byc uprawniona osoba ktora ma prawnie przyznany zawod i to jest dowod bezpieczenstwa dla cieie co do firmy ktora cie szkoli.Nie wiadomo co nas w zyciu czeka ze strony danej firmy i nie tylko.Certyfikat to zwykly papier ktory jak pisalam kazda z nas moze sobie zaprojektowac wiadomo ze robiac kurs mozna to sprawdzic czy taka firma ma uprawnienia ale osoba ktora zaczyna swoja droge to nie zna sie na tym.Pozdrawiam i zycze powodzenia.
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
sabra2006 
Raczkuję



Wiek: 36
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 5
Skąd: KRK
Wysłany: Sro Lut 06, 2008 6:21 pm   

Troche mnie dziewczyny zmartwi?y?cie.... Jestem w trakcie robienia kursu i wiem ju? ? e dostane tylko dyplom, no wsumie dwa bo jeszcze w t?umaczeniu na angielski....Moja kursantka powiedzia?a ? e z tym dyplomem moge wyjecha? i znale?? prace tak?e za granica.....Sama ju? nie wiem co mam o tym s?dzi?.... :???: :sad:
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Sro Lut 06, 2008 8:31 pm   

Moze i tak ale z takim Zaswiadczeniem masz rejestr w MEN i jak cos to nikt nie podwazy twoich umiejetnosci a poza tym prawo czesto sie zmienia.Moze bedzie ok.
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Agusia
Fanatyczka


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 343
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 10:37 am   

No wlasnie...czyli przed wyborem szkolenia;..trzeba koniecznie sprawdzic czy daja....men III....a to wszystko wiemy dzieki nadzieji....POZDRAWIAM....
_________________
www.aga-nails.blog.onet.pl
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 2:19 pm   

:oops: :oops: :oops: Dziewczynki bezprzesady to taka mala podpowiedz tylko.ycze powodzenia!!!!!!!
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
malutka 
Fanatyczka


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 384
Skąd: Rybnik- D?bie?sko
Wysłany: Wto Lut 12, 2008 12:55 pm   

sabra2006,

zrób sobie najwy?ej kurs dodatkowy tzn uzupe?niaj?? np. w masterze w karku i dostaniesz tam certyfikat a firma godna polecenia
_________________
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Wto Lut 12, 2008 1:13 pm   

malutka napisał/a:
sabra2006,

zrób sobie najwy?ej kurs dodatkowy tzn uzupe?niaj?? np. w masterze w karku i dostaniesz tam certyfikat a firma godna polecenia

Certyfikat ofszem ale z tego co sie orjentuje to certyfikat i dyplom traktuja na tym samym poziomie bo 1 firma daje dyplomy a 2 certyfikaty a dla dobrych salonow wazne bedzie te zaswiadczenie bo to rejestr w MEN-Ministerstwo Edukacji Narodowej.To jest prawne upowaznienie do wykonywania zawodu a jak firma da sam certyfikat i sie zamknie to nie ma potwierdzenia uprawnien.Jesli juz to zeczywiscie zrobic doszkololenie ale wiadomosci ogolnych czyli zel akryl itp tylko ze poszukac firmy ktora wydaje zaswiadczenie MEN.Ja bym tak zrobila wiadomo koszty ale jestes ubezpieczona w razie potrzeby. :wink:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
malutka 
Fanatyczka


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 384
Skąd: Rybnik- D?bie?sko
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 2:23 pm   

Nadzieja,

ja wiem ? e dyplom jest tak samo traktowany co certyfikat bo ja szko?e ko?czy?am i dosta?am dyplom , ja tu tylko napisa?am ? e jak by chcia?a mie? certyfikat to tak vy se mog?a zrobi? przynajmniej o to mi chodzi?o
_________________
 
 
 
Nadzieja 
Wtajemniczona
Walcz a wygrasz



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 485
Skąd: Wawka
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 6:41 pm   

tak ja wiem tylko certyfikat bedzie miec a nie bedzie miala zaswiadczenia a o to chodzi :wink:
SPOKO :wink:
_________________
Zapraszam na:




[email protected]
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group