*** forum.e-paznokcie.info *** Strona Główna *** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakich u?ywacie produktów?
Autor Wiadomość
ancia 
Wciąż się uczę
ancia


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 41
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: Pon Maj 26, 2008 12:00 pm   

Ja widzia?am je u siebie w mie?cie w sklepie z akcesoriami.Pani bardzo je zachwala?a i mówi?a ? e ju? pare lat na nich pracuje,wi?c jak mi si? sko?cz? te co mam to na pewno kupi? sobie na prób?.To jest chyba ten sam producent co ?ele basica,ale podobno te s? lepsze.No i naprawd? cena jest bardzo zach?caj?ca:)Znalaz?am na allegro allegro.pl/item324153653_324153653.html - 46k
_________________
 
 
 
anusiamama 
Wciąż się uczę


Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 08 Mar 2008
Posty: 74
Skąd: gdynia
Wysłany: Pon Maj 26, 2008 2:54 pm   

Anna Otki?ska napisał/a:
ancia napisał/a:
A co my?licie o Zelach firmy LOVELY? Czy ju? kto? na nich pracowa??

a co to za ?ela dajcie namiar


tu jest
http://www.allegro.pl/ite...lear_15ml_.html
_________________
http://pazurki-anusiamama.blog.onet.pl/
 
 
 
ja 
Fanatyczka

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 265
Skąd: nysa-wroc?aw
Wysłany: Pon Maj 26, 2008 5:11 pm   

Bardzo interesuj?cy ten ?el. :smirk:
 
 
 
Madzilka 
Raczkuję



Wiek: 32
Dołączyła: 26 Maj 2008
Posty: 5
Skąd: Szczytna
Wysłany: Pon Maj 26, 2008 6:34 pm   

Ju? widzialam te ?ele na allegro i nawet bylam nimi zainteresowana a ? e nie moglam znale??? zadnych polecaj?cych (m.in na roznych forach) to zdecydowalam sie na zele activ. Jak mi sie skoncza to pewnie przestawie si? na lovely :smirk:
_________________
www.pazurki-mk.blog.onet.pl
 
 
 
rozkojarzona_84 
Znam się na tym


Dołączyła: 30 Maj 2008
Posty: 86
Skąd: konin
Wysłany: Pią Maj 30, 2008 11:58 am   

Hey dziewczyny zamierzam kupic zele spn ,ale niestety nie potrafie odroznic ktore z tych zelow moge uzywac jednofazowo a ktore 3 fazowo...bo na stronie glownej z opisem tych zeli nie ma wyszczegolnione ktore sa do 1-fazowej metody a ktore do 3 fazowej..podobno mozna je stosowac wszytskimi metodami ale ktore produkty do ktorej metody?I czy primer z tej firmy zawsze kladziemy nawet wykonujac metode 3 -fazowa?Baby blush i Cover blush podobno pod te zele trzeba stosowac baze a pod inne juz nie trzeba .....tylko czy te zele mozna zastosowac 1-fazowo czy 3- fazowo?Jelsi mozecie to wypiszcie mi jak wy je stosujecie po kolei np jednofazowo nakladajac 3 warstwy clear gel??czy nakladacie base gel potem clear gel i potem gel wykonczeniowy?Mam nadzieje ze mnie rozumiecie mniej wiecej:)
 
 
 
Anna 
Królowa forum


Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 395
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Czw Cze 05, 2008 4:32 pm   

rozkojarzona_84 napisał/a:
Hey dziewczyny zamierzam kupic zele spn ,ale niestety nie potrafie odroznic ktore z tych zelow moge uzywac jednofazowo a ktore 3 fazowo...bo na stronie glownej z opisem tych zeli nie ma wyszczegolnione ktore sa do 1-fazowej metody a ktore do 3 fazowej..podobno mozna je stosowac wszytskimi metodami ale ktore produkty do ktorej metody?I czy primer z tej firmy zawsze kladziemy nawet wykonujac metode 3 -fazowa?Baby blush i Cover blush podobno pod te zele trzeba stosowac baze a pod inne juz nie trzeba .....tylko czy te zele mozna zastosowac 1-fazowo czy 3- fazowo?Jelsi mozecie to wypiszcie mi jak wy je stosujecie po kolei np jednofazowo nakladajac 3 warstwy clear gel??czy nakladacie base gel potem clear gel i potem gel wykonczeniowy?Mam nadzieje ze mnie rozumiecie mniej wiecej:)


1. Przy opisie ka?dego ?elu jest zaznaczone które sa jedno dwu i trójfazowe. Musisz troszk? poszpera? w sklepiku.
2. Primer zawsze u?ywamy. K?adziemy go dwa razy
3. Baby blush i Cover blush to ?ele 2 i3 fazowe. Czyli potrzebujesz ?elu bazowego
4. Nie bardzo rozumiem ten opis przebiegu na?o?enia ?elu. Alejesli chodzi o to, to:
-jednofazowo- 3x clear
- trojfazowo - base, clear(lub)cover, glass
:smirk:
_________________
www.e-paznokcie.info
-------------------------------------------
Wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piekne. Wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale.
Albert Einstein
 
 
 
caro-beauty1
Wciąż się uczę


Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 12
Skąd: bochnia-tarnów
Wysłany: Pią Cze 06, 2008 11:57 pm   

sama pracuje i polecam ?ele Perfect Beauty -produkty podobne np. do spn i dobrze sie z nimi ?acz?
_________________
caro-beauty
 
 
 
rozkojarzona_84 
Znam się na tym


Dołączyła: 30 Maj 2008
Posty: 86
Skąd: konin
Wysłany: Sob Cze 07, 2008 1:20 pm   

hey dzieki za odpowiedzi jednak zdecydowalam sie na zele ibd juz je zamowilam...tylko tam uzywa sie do 3 fazowych bonder ,wiec primer juz nie musze kupowac??bo w bonderze juz jest primer?
 
 
 
syla 
Raczkuję


Dołączyła: 29 Kwi 2009
Posty: 3
Skąd: rybnik
Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 3:57 pm   

Hej jestem nowa na tym forum, chciałam zapytać co sądzicie o zelach firmy AllePaznokcie i prestige, a co do tych zeli lovely to naprawde są fajne bo jeszcze nie trafiłam na taki żel z którego byłabym zadowolona
 
 
 
Naddel 
Raczkuję


Dołączyła: 05 Kwi 2009
Posty: 4
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 11:43 pm   

Allepaznokcie to niestety bubel, szkoda na to kasy!!!
Ale już np. Prestige ma fajne produkty, w przystępnych cenach - sama używam od niedawna i jestem zadowolona :) Zresztą wystarczy poczytać opinie o tych produktach np. na innych forach - same pozytywne :-)
 
 
 
angelamilano 
Raczkuję


Pomogła: 1 raz
Wiek: 46
Dołączyła: 04 Sty 2010
Posty: 4
Skąd: mediolan
Wysłany: Pon Sty 04, 2010 9:44 pm   

zel przezroczysty IBD extrim ,bialy tylko enail(ciezko go znalezc w polsce) nablyszczac ezflow gel it ,pilniczki tylko robynails tez ciezko dostepne w polsce w ksztalcie lzy ,praimer jaki mi wejdziepod reke najczesciej ez flow
 
 
 
angelamilano 
Raczkuję


Pomogła: 1 raz
Wiek: 46
Dołączyła: 04 Sty 2010
Posty: 4
Skąd: mediolan
Wysłany: Pon Sty 04, 2010 9:46 pm   

dodam ze 90% pracuje na pazurkach naturalnych
 
 
 
Magdalena Hajok
Wciąż się uczę


Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 16
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: Sro Kwi 07, 2010 12:01 pm   

ja pracuje na SPN Nails, swojego czasu tez Sun Flower - ale tylko silikonowy i kamuflaż, poniewaz w Beautice jeszcze go nie bylo. Żelem clear mozesz zbudowowac cale pazurki- 1 fazowy- moj ulubiony. Ale ja pracuje wszystkimi technikami
_________________
Studio Impression Magdalena Hajok
www.tipsymagdy.blog.onet.pl
 
 
 
SN STUDIO 
Raczkuję



Wiek: 114
Dołączyła: 15 Lis 2010
Posty: 3
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Czw Lis 18, 2010 12:57 pm   Produkty Mistero Milano

Witajcie Dziewczyny

Czy któraś z Was zna produkty Mistreo Milano?
_________________
SNSTUDIO DYSTRYBUTOR MARKI MISTERO MILANO
CENTRUM SZKOLENIOWE DLA STYLISTÓW PAZNOKCI
 
 
 
4nails 
Znam się na tym


Dołączyła: 30 Sie 2010
Posty: 118
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Sty 25, 2011 11:07 am   

Co prawda nie używam ich,ale widziałam że są oferty tej firmy na forum,więc możesz je poczytać:) A jeżeli chodzi o produkty do pielęgnacji i ozdób paznokci,to warto szukać w sklepach internetowych,tam mamy największy wybór.
_________________
www.4nails.pl - ozdoby do paznokci
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group