*** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

Przedłużanie paznokci metodą żelową - Zestaw do ?eli

KOTEK - Pią Wrz 21, 2007 7:11 pm
Temat postu: Zestaw do ?eli
Dziewczyny mam zamiar kupi? ten zestaw:
http://www.allegro.pl/ite...zele_tipsy.html
I jetsem ciekawa co Wy o nim my?licie. Rozmawia?am ju? z jedn? z dziewczyn(z innego forum pazurkowego), która pracuje na tych ?elach i chwali je sobie. Wiem ? e s? to ma?e pojemniczki, ale najpierw chce je wyprobowac zanim kupie duze opakowanie.

I jeszcze jedno - czy ktoras z Was uzywa tipsów od SLAYDIS z Allegro?? [slay]

Anna - Sob Wrz 22, 2007 12:09 am

Ja nie próbowa?am ale wygl?daja przyzwoicie. Bardzo fajny zestaw, ja bym kupi?a:) cho?by na spróbowanie
Agusia - Sob Wrz 22, 2007 7:19 pm

Wydaje sie ze jest super ja bym go kupila;;;; a jaka przystepna cena
ania333 - Nie Paź 14, 2007 3:29 pm

ja kupi?am swój zestaw z naidesign nie jest z?y, ale ten o ktory sie pytasz wyglada na bardzo fajny, tylko nigdy nie wiadomo na jakie ?ele trafisz
Oniaczeq - Sob Paź 20, 2007 8:12 pm

zestaw wygl?da bardzo fajnie no i cena...ale w?a?nie ostatnio chcia?am sobie jaki? zakupi? i kosmetyczka zdecydowanie odradza?a te z allegro , podobno zele s? bardzo marnej jako?ci..wszystko kusi cena ale to tylko tyle:( lepiej wybra? sie do jakie? hurtowni, zap?aci? troch? dro?ej ale mie? pewno?? ze nie wyrzuca sie pieni?dzy w b?oto...takie jest moje zdanie
wenuska - Pon Paź 22, 2007 9:14 pm

W?a?nie..... je?li chodzi o kupowanie pazurkowych rzeczy na allegro... to raczej si? odradza.... ale pomimo tego ja bym kupia...za takie pieni?dze w innej firmie kupisz tylko lamp?, a tu masz jeszcze inne rzeczy tj. gilotynka, pilniczki, ozdoby ( te s? fajne na allegro!) - a te zawsze si? przydadz?. ...... ja kupi?am na allegro swoj? pierwsz? lamp? i ... mam j? do dzi?..... :wink: :wink: :wink:
Oniaczeq - Wto Paź 23, 2007 12:20 pm

a mo?e mi kto? poradzi? co najlepiej kupowa? na allegro i ewentualnie jakiej firmy ?eby sie nie roczarowac....dopiero zaczynam swoja przygod? z pazurkami i my?la?am nad zakupem rzeczy na allegro ale nie wiem co jest warte polecenia
Anna - Czw Paź 25, 2007 2:35 pm

na allegro najlepiej kupowac rzeczy, które s? tylko w drugiej kolejno?ci potrzebne i nie musz? byc super jako?ci; np. cleanery, gilotyny, waciki itp.
kasia25 - Pon Paź 29, 2007 9:08 pm

ja tez tak uwazam cho? kupuj? zele sun flower u jednej pani i sa ok
Oniaczeq - Wto Paź 30, 2007 2:51 pm

chyba zrobi? tak jak radzicie...a u?ywa?a która? z Was ?elu New Nails?bo zastanawiam sie nad kupnem...
Osa - Sro Lis 14, 2007 7:39 pm

zestaw.... no nie wiem nie wiadomo co to jest..... a co do zeli new nails to ja nie moge sie wypowiedziec bo pracuj? na akrylu :)
Nadzieja - Wto Gru 25, 2007 7:19 pm
Temat postu: zele
newnails kiedys byly sredniéj jakosci lecz nie byly zle jak na poczatek oki teraz podobno porawili jakosc wiec warto sprobowac ale w porownaniu do frimy na ktorej pracuje to byly troche twrdsze w opracowaniu a jak teraz to nie wiem. sun flower tez sa ok maja duzo zwolenniczek jak i teraz SPN.ja tez nie jestem za kupnem na allegro chyba ze sprawdzone zrodlo i znane firmy ale i tak strach.
Agusia - Sro Sty 02, 2008 12:35 am

Anna ma racje zele i akrylki lepszej jkosci a polniczki i takie tam moga byc troke gorsze :neutral: :neutral: :neutral: ja z allegro nigdy nic nie mialam ale czasami sie trafia cis fajnego cenowo i wartego ryzyka :smile:
Nadzieja - Sro Sty 02, 2008 2:30 pm

Pilnki mozna z allegro ale takie rzeczy jak pudry liquidy czy zele itp to nie ryzykowac.nawet ibd maja na allegro ale bala bym sie czy nie wlali czegos innego do pojemnika i nie dosc ze wywale kase to i moge komus zrobic krzywde.Ozdoby to z firm kosmetycznych np.reni-nail czy slaydy itp.To sa zrodla ktore sa sprawdzone moze nie maja wysokiej klasy materialow do przedluzania paznokci ale ozdoby maja oki.Na odolanskiej z naildesing kupilam i kolor puscil w zelu wiec samej trzeba sprawdzi jesli cos kupic to malusienkie ilosci. :grin:
postrzelona20 - Pią Lut 08, 2008 8:09 pm

witam....ja juz nie wiem gdzie mam zaczerpn?c wiadomosci....pisa?am juz w innym poscie,ale chyba tu powinnam napoisac...czy ktos mi moze polecic z allegro jakis dobry zestaw do pazurków??bo nie mam w mojej czy niedaleko mojej miejscowosci zadnej hurtowni z kosmetykami...prosze podajcie linki i pomó?cie mi,bo chce zaczac przygode z pazurkami,ale nie wiem co jest najlepsze...i czy w ogole ryzykowac kupic z allegro...
kayote - Pią Lut 08, 2008 8:21 pm

ja kupi?am zestaw z allegro za 285z?, by?o w nim wszystko co potrzebne do robienia pazurków i przyznam ? e nie narzekam :grin: co prawda nie próbowa?am innych ?eli bo jeszcze mam te ale z?e raczej nie s? paznokcie zapowietrzy?y mi si? dopiero po tygodniu ale to raczej moja wina i nie umiej?tno?? :wink: firma w której kupowa?am to ewmishop :mrgreen: bardzo rzetelna i licz?ca sie z klientem
Nadzieja - Pią Lut 08, 2008 8:22 pm

Napisalam Ci odpowiedz w pytaniu jaki zel.Ja moge polecic Ci zele spn esn ibd cto.Ja osobiscie pracuje na tych markach moze nie sa najtansze ale masz pewnosc jakosci.Jak masz pytanka do pisz na priv a ja ci podam numerki bo jak Cie nie sa potrzebne to nadarmo pisanko.Chetnie pomoge i podam strony tylko dja znac czy takimi zelami jestes zainteresowana.
postrzelona20 - Pią Lut 08, 2008 8:33 pm

dziekuje bardzo...narazie tylko zaczerpuje wiadomosci skad i co najlepsze bo jeszcze nie uzbiera?am pieniazków na pazurki....ale g?owa mi juz peka i mysli 1000 na minute i nie wiem co i jak ale jak juz bede pewna ze chce kupic,to dam znac.dziekuje bardzo;*
Nadzieja - Pią Lut 08, 2008 8:41 pm

Nie ma a co :wink:
eM91 - Pon Sty 26, 2009 12:01 pm

Czy ten zestaw http://allegro.pl/item533...y_gilotyna.html na sam poczatek nauki i obycia z ?elami móg?by by?.? Czy raczej nie.?
Nadzieja - Pon Sty 26, 2009 12:21 pm

Hm dokladnie nie moge Ci powiedziec czy bedzie dobry. Warto zakupic choc by z powodu lampki ale pod warunkiem ze jest dobrej jakosci i nie bedzie problemow w razie co z reklamacja... Ja bym sie bala kupic produkty na allegro, bo nigdy nic nie wiadomo. Kupujac w ,,markowa: lampke czy produkty mamy gwarancje jakosci i tego ze firma bedzie starala aby klient byl zadowolony :) No a i masz pewnosc ze wrazie problemow technicznych czy z produktem zawsze mozesz zglosic ten problem i nie zostawja Cie z nim...
eM91 - Pon Sty 26, 2009 12:25 pm

Nadzieja, w sumie masz racj?, ale jednak markowa lampa sporo kosztuje, a jak na uczenie si? to chyba jednak nie b?d? tyle kasy wydawa?, tak samo jak z ?elami. No zobacze jeszcze, ale dzieki za pomoc :) Kupowa?am u tego sprzedawcy inne rzeczy i nie by?o problemów, wi?c moze z tym te? nie b?dzie.
olkawroc - Nie Mar 29, 2009 5:26 pm

a ja polecam zestawy firmy Activ :)
Anna - Nie Mar 29, 2009 8:53 pm

Ja tez kiedys pracowalam na produktach Activ i bylam zadowolona, teraz pracuje na SPN, bo uwazam ze sa lepsze.
majka - Nie Kwi 19, 2009 2:26 pm

na allegro można zaryzykować raz, na próbę, jeśli to Twój pierwszy zestaw, zobaczysz co i jak i jak Ty się w tym czujesz
iwona - Sob Sie 15, 2009 5:58 pm

dziewczyny ,mam pytanie gdzie można kupić żele SPN ?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group