*** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

Produkty do przedłużania paznokci - Jakich u?ywacie produktów?

zdobienie-paznokci.bloog. - Sob Kwi 28, 2007 8:41 pm
Temat postu: Jakich u?ywacie produktów?
Witam!! Póki co, jest nas narazie kilka... Ale pora rusza? pe?n? par?!!
Dziewczyny na jakich produktach pracujecie w metodzie akrylowej i ?elowej??

A mo?e jakie? z?e do?wiadczenia z produktami jakiej? firmy?

Anna - Sob Kwi 28, 2007 9:43 pm

Ja pracuj? na Activie, pomimo z?ych opinii na temat tej firmy, jako? si? przyzwyczai?am do ich produktów. Nie polecam La Femme, ?el bardzo s?abej jako?ci, szybko odpryskuje. Pracowa?am równiez na Sun Flower, ?el jest dobry przy przed?u?aniu paznokci na tipsie, przy utwardzaniu naturalnej p?ytki ju? si? tak nie sprawdza
Mrowino1 - Sob Kwi 28, 2007 11:31 pm

Jesli chodzi o produkty pracuje na firmie SPN. Mam ich zelki jak i akryl.Firma poprostu rewelacyjna, nie mam zadnych zastrzezen co do jakosci tych produktow.Praca na tej firmie to sama przyjemnosc.Zele ndaja sie do 1,2,3 fazowej metody...nie liftuja,nie krusza sie.. natomiast akryl rewelka latwy w opracowaniu..nie zolknie ...plastyczny ... czego wiecej potrzeba do szczescia :)
zblesia - Nie Kwi 29, 2007 2:28 pm

akryle mam ze supernaila a ?ele ze sun flowera :D i bardzo polecam te firmy :D
Mysza;) - Nie Kwi 29, 2007 9:32 pm

Ja maluje naturalne pazurki :D Zamierzam kiedys spróbowa? robi? ?ele i akryle :D Mam nadzieje ? e mi si? to uda :D
Mrowino1 - Nie Kwi 29, 2007 9:56 pm

Mysza;) to chociaz napisz jakimi kosmetykami pielegnujesz swoje naturalki i jakich lakierow uzywasz..zawsze takie informacje sie przydaja ;)
Mysza;) - Pon Kwi 30, 2007 9:03 pm

Ok :D Skórki to obcinam :wink: hehehe :wink: Ale zawsze najpierw je mocze w wodzie z p?ynym do skóry suchej :wink: A potem samurje r?czki kremem nawil?aj?cym nivea :wink: Lakiery do paznokci....hmmm....ka?dy jaki jest pod r?k? :P a tak powa?nie do INGLOT i Eveline cosmetics :wink:
Anna - Pon Kwi 30, 2007 11:23 pm

No to pierwsza moja rada---> zaprzesta? wycinania skórek!!! Im cz??ciej je b?dziesz wycina? tym szybciej zaczn? narasta?, a do tego stan? sie grube i nieestetyczne. Skórki wystarczy przez d?u?szy okres czasu systematycznie odsuwa? drewnianym patyczkiem lub zmi?kcza? specjalnymi preparatami, przez co w ko?cu same zaczn? coraz wolniej i w "mniejszej ilosci" rosn??.
Mysza;) - Wto Maj 01, 2007 11:54 am

Wiem w?a?nie :oops: Nie mam ?adnego preparatu do skórek :/ Stara?am si? ich nie obcian? ale po d?u?szym czasie wygl?daj? strasznie i nie moge na nie patrze? :/
Mrowino1 - Wto Maj 08, 2007 3:09 pm

Mysza;) to staraj sie odsuwac... Ania dobrze Ci radzi.. powoli odchodzi sie od wycinania skorek...
asiaB - Czw Maj 10, 2007 2:44 pm

ja pracuje na spn sf ra nails esn :lol:
Mrowino1 - Pią Maj 11, 2007 3:54 pm

asiaB o no prosze.. a laczysz te firmy ze soba.. czy np z tej firmy robisz pazurki za ta cene.. z innej firm np taniej badz drozej... ? ????
Misia - Sob Maj 12, 2007 7:41 pm

Mrowino1.
Mam do Ciebie kilka pyta?.
Ogl?da?am twojego bloga, pazurki ekstra.
U?ywasz produktów firmy SPN i podobno rewelacja. Czy mo?esz mi poda? dok?adnie których ?eli u?ywasz? Ja u?ywa?am ju? kilku firm i z ?adnej nie jestem zadowolona.

Mrowino1 - Nie Maj 13, 2007 3:09 pm

Misia
oczywiscie wiec tak ja pracuje na:
builder clear gel jest to g?sty, samopoziomuj?cy sie, buduj?cy ?el. Ca?kowicie przejrzysty, do stosowania na szablonie oraz do uzupe?nie?. Zawiera kwas metaakrylowy, bardzo dobrze pracuje na paznokciu, nie kruszy si?, nie ?amie, nie liftuje.
bia?y mam snow white gel - bardzo rzadki i kryj?cy, ?nie?nobia?y ?el. ?atwy w nak?adaniu, polecany do robienia wzorów lub do frenchu. Odcie? bieli- polarna, kredowa, ?nie?na
i ultra blush gel ale jego daje zawsze jako pierwsza warstwe dla lepszego kolorytu plytki.

Misia - Nie Maj 13, 2007 6:41 pm

Witam.
bardzo serdecznie dziekuje za porde. Do tej pory uzywalam wielu produktow roznych firm ale zwsze nie bylam do konca zadowolona. Twoje paznokcie Aniu wygladaja swietnie. Mam nadzieje ze i moje beda lepiej wygladaly.Pozdrawiam :D

zdobienie-paznokci.bloog. - Wto Maj 15, 2007 8:57 pm

Hej dziewczyny!!

Ja u?ywam NSI i jestem naaaaprawde zadowolona.
Szczególnie z akrylu. Nowa seria attraction - to akryl samopoziomuj?cy. Oczywi?cie trzeba nada? kszta?t i pilnowa? bu nie zala? skórek, ale po wyschni?ciu jest o wiele mniej pracy z opracowywaniem pazurka.

Polecam!!

Mrowino1 - Sro Maj 16, 2007 4:36 pm

Misiu zycze ci tego z calego serduszka :) dobre jakosciowo produkty to juz polowa sukcesu :)
Agusia - Wto Maj 22, 2007 3:23 pm

Mrowino1 napisał/a:
Misiu zycze ci tego z calego serduszka :) dobre jakosciowo produkty to juz polowa sukcesu :)


TO racja... :D :D :D

malutka - Pon Maj 28, 2007 1:19 am

ja parcuje
na ?elach firmy :Nails Company
na akrylu firmy :Nails Company
a na fiber glasie :La Femme
jestem bardzo zadowolona z ich produktów

Mrowino1 - Wto Maj 29, 2007 11:02 pm

no prosze... slyszalam o tej firmie ale nie znalam osoby pracujacej na niej..
malutka - Wto Maj 29, 2007 11:34 pm

Mrowino1 napisał/a:
no prosze... slyszalam o tej firmie ale nie znalam osoby pracujacej na niej..


naprawde bardzo fajne s?

Agusia - Sro Maj 30, 2007 2:07 pm

A mozna prosic link do tej firmy..Nails Company :P
Mrowino1 - Sro Maj 30, 2007 5:27 pm

z tej firmy jedyne co zawsze mialam to taki mix 3000 cyrkoni w roznych rozmiarach i bardzo fajne :)
malutka - Sro Maj 30, 2007 8:26 pm

Agusia napisał/a:
A mozna prosic link do tej firmy..Nails Company :P



wejdz na stronke z monimaru

Agusia - Sro Cze 06, 2007 12:26 am

Dzieki juz patrze... :)
Kinga-M - Nie Lip 08, 2007 2:47 pm

Ja mo?e mniej profesjonalnie ?ele: new nails i ostatnio na próbe naildesign a akryl: nsi i star nail dla mnie do nauki w sam raz.
malutka - Nie Lip 08, 2007 4:00 pm

teraz u?ywam krlu z allego fajne kolorki i bardzo tanio wysz?o
Agusia - Pon Sie 20, 2007 10:48 pm

Mam pytanko czy ktoras z was probowala akryli od Slaydi
Lilo - Pią Sie 31, 2007 7:05 pm

oo czytalam ze od slaydi nie sa najgorsze i ponoc akrylki tez ma fajne :) ja uzywam zeli z SF i sobie chwale bardzo :)
Nadzieja - Wto Gru 25, 2007 8:59 pm

Ja pracuje na Christio ale moge polecic kilka firm:NSI SUPER NAILS CHRISTRIO(CTO) ESN IBD no i ostanio duzo slychac o SPN.
niuniaa2552 - Nie Sty 13, 2008 1:30 am

ja pracuje na zelach od RENI-NAIL sa swietne... ale tylko one :cry: :cry:
malutka - Czw Sty 17, 2008 10:34 pm

teraz pracuje na ?elikach sf jeszcze lepsze od nailsa
Nadzieja - Pią Sty 18, 2008 12:04 am

slyszalam ze ze z zelami sf bywaja problemy?! :?: :wink:
malutka - Pią Sty 18, 2008 10:04 am

Nadzieja napisał/a:
slyszalam ze ze z zelami sf bywaja problemy?! :?: :wink:


tzn???? narazie nie mam ?adnych problemów

Nadzieja - Pią Sty 18, 2008 2:05 pm

no jedni mowja ze sie zapoietrzaja inni ze pekaja a inni ze raz jest dobra seria a raz trefna. :?:
malutka - Pią Sty 18, 2008 8:53 pm

naszcz??cie nie trafi?am na nic takiego , ale b.du?o osób na nich pracuje , a teraz pierwszy raz sie spotka?am z t? mopini?
niuniaa2552 - Pią Sty 18, 2008 9:12 pm

Nadzieja napisał/a:
no jedni mowja ze sie zapoietrzaja inni ze pekaja a inni ze raz jest dobra seria a raz trefna. :?:


w kazdych firmach tak kochana jest ;)

Nadzieja - Pią Sty 18, 2008 9:29 pm

No oczywiscie kochana ze w kazdych ale teraz tyczylo sie sf.Pozdrawiam :wink: :wink:
Osa - Sob Sty 19, 2008 11:26 am

ja mam grafiti i gabrielle i jestem zadowolona
Mamba333 - Sob Lut 09, 2008 6:30 pm

A ja pracuj? g?ównie na IBD :) I dla mnie s? najlepsze...
Anna Otki?ska - Nie Lut 24, 2008 6:08 pm

ja pracuj? na Sf ale ju? mam ochot? go zmieni? w ka?dym b?d? razie nie narzekam
malutka - Nie Lut 24, 2008 7:47 pm

Anna Otki?ska, ja te? nie na?ekam ale zmieni?am ju? je na ibd chdz jeszcze na tamtych tez robie
Nadzieja - Nie Lut 24, 2008 8:24 pm

Gratuluje wyboru!!!! :wink: :wink:
anngol00003 - Pią Lut 29, 2008 5:37 pm

robi? tipsy od niedawna czy moglybyscie mi polecic jakies zele w miare przystepnej cenie bo naprawde nie wiem co kupic :roll: czy zele Lava IBD albo z glamoura sa dobre? prosze o odpowiedz
malutka - Pią Lut 29, 2008 8:13 pm

moge ci polecic sun flower i ibd
Nadzieja - Pią Lut 29, 2008 8:50 pm

Ja polecam ibd tym bardziej teraz gdy cena spadla i kolorowek jak i zeli do budowania pazurkow ESN sa dobre i w przystepnej cenie i SPN sa tez dobre i nie drogie!!! :wink: :wink:
karolka-bobasek - Pon Mar 10, 2008 12:00 pm

pracuje na firmie SPN. Zarówno zele budujace nablyszczajace jak i kolorowka. szkolilam sie na tych produktach i jestem z nich zadowolona. z innych firm mam zel kamuflaz sun flower, ale z koloroku jestem srednio zadowolona wiec bede szukac dalej:-)
ja - Sro Mar 12, 2008 10:53 am

Mam pytanko na temat lakierów do paznokci. Z jakiej firmy wed?ug was lakiery s? najlepsze?? Które maj? w sobie najwi?cej barwnika?? Która firma ma najwi?kszy wybór kolorów?? Chce sobie teraz kupi? jakie? lakiery do paznokci a nie wiem jakie. Prosz? o pomoc :sad:
Mrowino1 - Sro Mar 12, 2008 12:01 pm

ja uzywam lakierow INGLOT i jestem bardzo zadowolona ..nawet jak dlugo stoja to nie gestnieja..
Nadzieja - Sro Mar 12, 2008 1:22 pm

Inglot savina profesjonalne lakiery i cm mapodobno fajne.
ja - Czw Mar 13, 2008 4:09 am

Bardzo Dzi?kuje za pomoc. Te informacje na pewno mi si? przydarz?. Dzi?kuje :mrgreen:
kasiek1 - Sro Kwi 02, 2008 11:10 am

ja do tej pory pracowalam na Activ ale chce zmienic i z tego co tu piszecie to chyba sprubuje sun flower
kiniaczek - Wto Maj 20, 2008 5:23 pm

nsi atra. moge polecic bardzo fajna seria
i ibd zczelam

anusiamama - Wto Maj 20, 2008 7:28 pm

uzywam produktów:nail design, reni nail, evelija la femme, naico, golden nails
vegan d?ihad - Czw Maj 22, 2008 12:07 pm

sun flower, gabrielle, kolorowe zele od slaydi
kasiek1 - Pią Maj 23, 2008 5:58 pm

sun fower
ancia - Sob Maj 24, 2008 11:54 am

A co my?licie o Zelach firmy LOVELY? Czy ju? kto? na nich pracowa??
anusiamama - Sob Maj 24, 2008 1:42 pm

ja od nich mia?am jeden ?el jak narazie i sobie chwal? :) ?adnie sie trzymaj?, niezapowietrzaj? i s? przyjemnie w obróbce :)
ancia - Nie Maj 25, 2008 9:19 am

Dzi?kuj? Anusiamama.Chyba si? na niego zdecyduj?,tym bardziej ? ? cena jest bardzo zach?caj?ca:)Mo?e kto? jeszcze si? wypowie? :dzieki:
Anna Otki?ska - Pon Maj 26, 2008 10:47 am

ancia napisał/a:
A co my?licie o Zelach firmy LOVELY? Czy ju? kto? na nich pracowa??

a co to za ?ela dajcie namiar

ancia - Pon Maj 26, 2008 12:00 pm

Ja widzia?am je u siebie w mie?cie w sklepie z akcesoriami.Pani bardzo je zachwala?a i mówi?a ? e ju? pare lat na nich pracuje,wi?c jak mi si? sko?cz? te co mam to na pewno kupi? sobie na prób?.To jest chyba ten sam producent co ?ele basica,ale podobno te s? lepsze.No i naprawd? cena jest bardzo zach?caj?ca:)Znalaz?am na allegro allegro.pl/item324153653_324153653.html - 46k
anusiamama - Pon Maj 26, 2008 2:54 pm

Anna Otki?ska napisał/a:
ancia napisał/a:
A co my?licie o Zelach firmy LOVELY? Czy ju? kto? na nich pracowa??

a co to za ?ela dajcie namiar


tu jest
http://www.allegro.pl/ite...lear_15ml_.html

ja - Pon Maj 26, 2008 5:11 pm

Bardzo interesuj?cy ten ?el. :smirk:
Madzilka - Pon Maj 26, 2008 6:34 pm

Ju? widzialam te ?ele na allegro i nawet bylam nimi zainteresowana a ? e nie moglam znale??? zadnych polecaj?cych (m.in na roznych forach) to zdecydowalam sie na zele activ. Jak mi sie skoncza to pewnie przestawie si? na lovely :smirk:
rozkojarzona_84 - Pią Maj 30, 2008 11:58 am

Hey dziewczyny zamierzam kupic zele spn ,ale niestety nie potrafie odroznic ktore z tych zelow moge uzywac jednofazowo a ktore 3 fazowo...bo na stronie glownej z opisem tych zeli nie ma wyszczegolnione ktore sa do 1-fazowej metody a ktore do 3 fazowej..podobno mozna je stosowac wszytskimi metodami ale ktore produkty do ktorej metody?I czy primer z tej firmy zawsze kladziemy nawet wykonujac metode 3 -fazowa?Baby blush i Cover blush podobno pod te zele trzeba stosowac baze a pod inne juz nie trzeba .....tylko czy te zele mozna zastosowac 1-fazowo czy 3- fazowo?Jelsi mozecie to wypiszcie mi jak wy je stosujecie po kolei np jednofazowo nakladajac 3 warstwy clear gel??czy nakladacie base gel potem clear gel i potem gel wykonczeniowy?Mam nadzieje ze mnie rozumiecie mniej wiecej:)
Anna - Czw Cze 05, 2008 4:32 pm

rozkojarzona_84 napisał/a:
Hey dziewczyny zamierzam kupic zele spn ,ale niestety nie potrafie odroznic ktore z tych zelow moge uzywac jednofazowo a ktore 3 fazowo...bo na stronie glownej z opisem tych zeli nie ma wyszczegolnione ktore sa do 1-fazowej metody a ktore do 3 fazowej..podobno mozna je stosowac wszytskimi metodami ale ktore produkty do ktorej metody?I czy primer z tej firmy zawsze kladziemy nawet wykonujac metode 3 -fazowa?Baby blush i Cover blush podobno pod te zele trzeba stosowac baze a pod inne juz nie trzeba .....tylko czy te zele mozna zastosowac 1-fazowo czy 3- fazowo?Jelsi mozecie to wypiszcie mi jak wy je stosujecie po kolei np jednofazowo nakladajac 3 warstwy clear gel??czy nakladacie base gel potem clear gel i potem gel wykonczeniowy?Mam nadzieje ze mnie rozumiecie mniej wiecej:)


1. Przy opisie ka?dego ?elu jest zaznaczone które sa jedno dwu i trójfazowe. Musisz troszk? poszpera? w sklepiku.
2. Primer zawsze u?ywamy. K?adziemy go dwa razy
3. Baby blush i Cover blush to ?ele 2 i3 fazowe. Czyli potrzebujesz ?elu bazowego
4. Nie bardzo rozumiem ten opis przebiegu na?o?enia ?elu. Alejesli chodzi o to, to:
-jednofazowo- 3x clear
- trojfazowo - base, clear(lub)cover, glass
:smirk:

caro-beauty1 - Pią Cze 06, 2008 11:57 pm

sama pracuje i polecam ?ele Perfect Beauty -produkty podobne np. do spn i dobrze sie z nimi ?acz?
rozkojarzona_84 - Sob Cze 07, 2008 1:20 pm

hey dzieki za odpowiedzi jednak zdecydowalam sie na zele ibd juz je zamowilam...tylko tam uzywa sie do 3 fazowych bonder ,wiec primer juz nie musze kupowac??bo w bonderze juz jest primer?
syla - Sro Kwi 29, 2009 3:57 pm

Hej jestem nowa na tym forum, chciałam zapytać co sądzicie o zelach firmy AllePaznokcie i prestige, a co do tych zeli lovely to naprawde są fajne bo jeszcze nie trafiłam na taki żel z którego byłabym zadowolona
Naddel - Wto Wrz 29, 2009 11:43 pm

Allepaznokcie to niestety bubel, szkoda na to kasy!!!
Ale już np. Prestige ma fajne produkty, w przystępnych cenach - sama używam od niedawna i jestem zadowolona :) Zresztą wystarczy poczytać opinie o tych produktach np. na innych forach - same pozytywne :-)

angelamilano - Pon Sty 04, 2010 9:44 pm

zel przezroczysty IBD extrim ,bialy tylko enail(ciezko go znalezc w polsce) nablyszczac ezflow gel it ,pilniczki tylko robynails tez ciezko dostepne w polsce w ksztalcie lzy ,praimer jaki mi wejdziepod reke najczesciej ez flow
angelamilano - Pon Sty 04, 2010 9:46 pm

dodam ze 90% pracuje na pazurkach naturalnych
Magdalena Hajok - Sro Kwi 07, 2010 12:01 pm

ja pracuje na SPN Nails, swojego czasu tez Sun Flower - ale tylko silikonowy i kamuflaż, poniewaz w Beautice jeszcze go nie bylo. Żelem clear mozesz zbudowowac cale pazurki- 1 fazowy- moj ulubiony. Ale ja pracuje wszystkimi technikami
SN STUDIO - Czw Lis 18, 2010 12:57 pm
Temat postu: Produkty Mistero Milano
Witajcie Dziewczyny

Czy któraś z Was zna produkty Mistreo Milano?

4nails - Wto Sty 25, 2011 11:07 am

Co prawda nie używam ich,ale widziałam że są oferty tej firmy na forum,więc możesz je poczytać:) A jeżeli chodzi o produkty do pielęgnacji i ozdób paznokci,to warto szukać w sklepach internetowych,tam mamy największy wybór.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group