*** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

Nasze inne hobby - Inne hobby

Anna - Czw Lip 12, 2007 11:52 pm
Temat postu: Inne hobby
Czy oprócz hobby zwi?zanego z paznokciami macie jakies inne?
_KropeK_ - Pią Lip 13, 2007 7:31 am

ja od niedawna zajmuje si? numizmatyk? :) nie mam zbyt du?ej kolekcji ale ka?dy od czego? musi zacz?? :)
*Madija* - Pon Sie 27, 2007 9:06 pm

Ja interesuje si? kinem indyjskim- Bollywodzkim. Co za tym idzie aktorami i piosenkami z filmów, które s? w tamtejszych filmach odgrywaj? bardzo wa?n? rol?;)
malutka - Pon Sie 27, 2007 10:29 pm

moim hobby drógim jest tuning jeszcze gorszy od paznokci bo du?o wieksze koszty to ciagnie za sob? :( , ale to juz jest horoba
Lilo - Pią Sie 31, 2007 7:38 pm

moim drugim hobby sa nieruchomosci :) a dokladniej szacowanie nieruchomosci i dlatego w tym kierunku sie ksztalce :)
Mysza;) - Sob Wrz 01, 2007 10:31 pm

Moje hobby to rysowanie :wink:
Anna - Nie Wrz 02, 2007 12:19 pm

No to Mysza mo?e pochwalisz si? jakimi? swoimi pracami?
_KropeK_ - Nie Wrz 02, 2007 8:10 pm

nio Mycha poka? prace jak?? :) ja uwielbiam karykatury jak kto? rysuje :D
Kasia - Pon Sty 07, 2008 6:38 pm
Temat postu: Inne hobby
Ja oprocz pazurkow mam jeszcze hobby zwiazane z koniami - mechaniczne i zwierzeta...jezdze konno i uwielbiam motocykle sportowe w ubieglym sezonie jezdzilam na motorze z moim chlopakiem a na ten sezon kupuje swoj motocykl :lol:
Anna - Nie Sty 20, 2008 7:42 pm

No to rzeczywi?cie msz pasj? hhehe. Masz jakie? zdj?cie z motocyklem??
_PaLuA_ - Pon Sty 21, 2008 6:58 pm

A ja sobie spiewam :)
Hehehz, od 7 lat :D
Wlasciwie od czasu,jak bylam mala,ale gdy bylam w 1 gimnazjum szarpnelam sie na lekcje spiewu...i byloby tak do dzisiaj,tylko,ze obecnie nie mieszkam w Polsce.
I tesknie za tym.
Bardzo:)

Do motorow tez cos czuje,ale od niedawna.
To przez mojego mezczyzne, ktory kocha motory tak jak ja muzyke:)
I jak na razie oswajam wielki strach :)

Ja tez chce zobaczyc rysunki Myszy;)

*Madija* - Sro Sty 23, 2008 9:16 pm

Moja inna pasja to bollywood;)
Agusia - Pią Lut 01, 2008 2:42 pm

szycie.....
anegdotka20 - Wto Lut 12, 2008 6:27 am

Moja inna pasja to dzieci...naprawde! Te ma?e i te du?e:) Potrafi? zaskoczyc cz?owieka kazdego dnia..no i ta dziecieca szczero??... :wink:
ja - Wto Kwi 29, 2008 10:14 am

Moje hobby to zwierz?tka dlatego kszta?tuje si? w tym zawodzie jako zootechnik oraz technik weterynarii. :lol: Oprócz tego to jeszcze samochody. Z moim ukochanym narzeczonym siedzimy na stronach internetowych lub je?dzimy po sklepach motoryzacyjnych i wybieramy rzeczy do ztuningowania naszego genera?a (opel vectra B). On pomaga mi w doborze materia?u i wymy?leniu zdobienia na pazurkach a ja w tubingu autka. :brawo: :mrgreen:
vegan d?ihad - Nie Maj 18, 2008 4:01 pm

Moim hobby tez sa zwierzatka i wszystko co dotyczy weganizmu i pomagania zwierzetom :)
angi091 - Czw Kwi 02, 2009 3:06 pm

;] uwielbiam gotowa c
anku$ - Wto Sie 11, 2009 5:42 pm

ja kolekcjonuje plakaty,karty telefoniczne itp i naklejki
dolcenails - Pon Lis 16, 2009 2:42 am

Oprócz pazurków moim hobby jest przedłużanie włosków.









sandiiii - Pon Lut 08, 2010 2:54 pm

Ja oprócz paznokci zajmuję się także ręcznym wyrabianiem kolczyków, jednak tę pracę robię już tylko dla siebie, te cuda są dla mnie za bardzo wartościowe aby byly na sprzedaż :)
4nails - Sro Mar 30, 2011 2:16 pm

A moim hobby oprócz ozdób paznokci,jest także biżuteria i mam prawdziwego bzika na jej punkcie:) Uwielbiam także kolczyki,jeżeli możesz to daj przykłądowe zdjęcia swoich prac:)
4nails - Sro Mar 30, 2011 2:17 pm

A moim hobby oprócz ozdób paznokci,jest także biżuteria i mam prawdziwego bzika na jej punkcie:) Uwielbiam także kolczyki,jeżeli możesz to daj przykłądowe zdjęcia swoich prac:)
mariiko - Sob Lut 01, 2014 10:34 am

koszykowka ! ! :) :) uwilebiam po prostu ! :)
mariiko - Sob Lut 01, 2014 10:35 am

koszykowka ! ! :) :) uwilebiam po prostu ! :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group