*** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

Piercing - Przek?uwanie cia?a

Anna - Czw Lip 12, 2007 10:26 pm
Temat postu: Przek?uwanie cia?a
Co my?licie o piercingu?? Jestescie zwolenniczkami przebijania cia?a, czy raczej od tego stronicie? Ja osobi?cie nie mam nic przeciwko temu, sama mam kolczyk w p?pku, jednak my?l?, ? e przebijanie cia?a wszedzie gdzie si? da to ju? lekka przesada :roll: np. tu:







malutka - Czw Lip 12, 2007 10:58 pm

o fuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjj wrzycie czego? takiego bym se nie zrobi?a mi wystarczy te? tylko w p?pku i w uszach (stadardowo po 1 na ucho) , ale podoba mi sie w j?zyku , ale mój mi nie pozwala :(
_KropeK_ - Sro Sie 15, 2007 10:04 am

blehhh jak oni mog? ud?wign?? g?owe maj?c? takie ci??ar?? ja mam kolczyki tylko w uszach w jednym jeden w drugim dwa i to mi wystarczy :)
Lilo - Pią Sie 31, 2007 6:37 pm

ja mia?am w p?pku ale z likwidowalam bo moj TZ nie lubi :)
*Madija* - Pią Sie 31, 2007 8:05 pm

Ci ludzie na fotkach wygl?daja okropnie :shock: Mi kolczyki w uszach w zupe?no?ci wystarcz?. No jeszcze podobaj? mi si? w p?pku:)
Mysza;) - Sob Wrz 01, 2007 9:25 pm

Ja mam przekute uszy i p?pek. I tyle mi wystarcza :D
ivon - Nie Lis 18, 2007 12:16 am
Temat postu: Re: Przek?uwanie cia?a
Anna napisał/a:
Co my?licie o piercingu?? Jestescie zwolenniczkami przebijania cia?a, czy raczej od tego stronicie? Ja osobi?cie nie mam nic przeciwko temu, sama mam kolczyk w p?pku, jednak my?l?, ? e przebijanie cia?a wszedzie gdzie si? da to ju? lekka przesada :roll: np. tu:


Obrazek

Obrazek

Obrazek

brak mi slow co do tych zdjec sa ochydne

angelica - Nie Lis 18, 2007 11:40 pm

Jeden symboliczny kolczyk moze byc ale nie odrazu cala twarz... ja mam na jezyku nie widac (na pierwszy rzut oka dopiero jak sie smieje lub gadam:) ) i dobrze sie z tym czuje
KOTEK - Wto Lis 20, 2007 10:19 pm

oj strasznie podobaja mi sie kolczyki w pepku i jezyku :D

bardzo bolalo przeklucie w jezyku??

angelica - Wto Lis 20, 2007 11:39 pm

mnie przek?uwanie nie bolalo ale po 30 min zacz?? mi puchnac jezyk a do 5 dni bolalo strasznie...ale da sie przezyc i dobra dieta na schudniecie:) po 10 dniach nie bylo juz opuchlizny i wymienilam kolczyk na mniejszy:)
Cczarnula - Sro Lis 21, 2007 1:03 am

Anna, nie no to to juz jest kosmos faktycznie przesada :shock: Ja mam kolczyk w pepku..ogolem z umiarem wyglada to ladnie.
niuniaa2552 - Sob Gru 15, 2007 2:40 pm

ja sama mam kolczyka w nosku :D heh a na wakacjach przekluje sobie chyba jeszcze jezorek :D
Anna - Pią Gru 21, 2007 3:38 pm

i przez miesi?c b?dziesz sepleni??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
lucy - Nie Gru 30, 2007 7:45 pm

Anna napisał/a:
i przez miesi?c b?dziesz sepleni??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Hihi , chyba nie mo?na tego unikn??.....
Ja w j?zyku nie mam , ale bardzo mi si? podoba , lecz mój ch?opak nie chce abym sobie zrobi?a , uszanuje jego decyzje....
Mam za to w p?pku...fajna sprawa......, no i uszka , 4 dziurki.... :wink:

niuniaa2552 - Nie Sty 13, 2008 8:10 pm

aj tam seplenic nooo ;) hihi jakos to przezyje no ale pozniej bedzie fajnie wygladac i wogole :D
niuniaa2552 - Wto Sty 15, 2008 3:57 pm

jakos ostatnio naszlo mnie zeby przekluc sobie pepek... zastanawiam sie nad tym... moze kto mi doradzi lub odradzi?
Anna - Wto Sty 15, 2008 4:22 pm

To juz chyba troszk? prze?ytek :mrgreen: mo?e dlatego, ? e tez juz mam od d?u?szego czasu. Nie doradze ani nie odradze Ci tego, gdyz jest to Twoja osobista wola. Moge Ci jedynie powiedziec ze dziurka w pepku d?ugo sie goi. Zdecydowanie dlu?ej niz w uszach. U mnie trwa?o to ok. roku, ale wiadomo, ? e u kazdego jest inaczej. Nie boli, ale wydobywa sie ropka, dlatego trzeba o to bardzo dbac na pocz?tku. Przede wszystkim przemywa? specjalnym p?ynem, nie pami?tam teraz jak si? nazywa? (taki ? ó?ty- ?wieci sie pod ultrafioletem :mrgreen: ) i posypywac specjalnym talkiem. Zalety? Fajnie wyglada, przede wszystkim latem;) choc osobi?cie nie polecam na pocz?tku wisz?cych ozdób, gdyz mog? haczy? sie o spodnie lub sweter i wtedy to boli. Jakbys mia?a jeszcze jakie? pytania to pisz.
niuniaa2552 - Wto Sty 15, 2008 4:53 pm

kurcze chcialabym i to bardzo taki kolczyczek.. jak dla mnie kolczyk w pepku to nie przezytek moze dlatego ze sama go jeszcze nie mialam hihi ;P bardzo mi sie to podoba wlasnie latem... ale niestety ja mam wystajacy brzuszek i bedzie to oblesnie wygladac :sad: :sad: :sad: :sad:
Osa - Sob Sty 19, 2008 11:31 am

lepiej mie? wystaj?cy ni? wkl?s?y ;P i na pewno nie bedzie to oblesnie wygl?da?
niuniaa2552 - Sob Sty 19, 2008 12:09 pm

oj Osa uwierz ze bedzie moja kolezanka mojej postury miala i bleeeee :sad: :sad:
Anna - Nie Sty 20, 2008 7:41 pm

Nie patrz na kole?anke tylko na siebie, u niej mo?e wygl?da? to oble?nie a u ciebie juz nie :wink:
niuniaa2552 - Pon Sty 21, 2008 10:08 pm

oj przestancie... ja juz tak mam hihi ze wszystko porownuje u innych ;) taka juz moja natura

koniec

przywracam temat kolczykowania ciala ;)

kayote - Wto Sty 22, 2008 10:20 pm

ja mam po jednej dziurce w uszach :grin: kiedy? mia?am w nosie baa nawet dwa razy ale za pierwszym po jakim? czasie spuch? mi nos bo sie w niego uderzy?am i nie mog?am zatamowa? krwi z kolczyka bo ci?gle sie babra?o wi?c wyj??am a za drugim to tak mnie bola?a ta dziurka jakby mi go kto? wyrywa? wi?c wyj??am i mam spokój :mrgreen: podoba mi si? w j?zyku ale ba?abym sie zrobi? ale za to chce w chrz?stce w uchu :wink:
niuniaa2552 - Czw Sty 24, 2008 5:51 pm

kayote wiesz co moze byc przyczyna twoich problemow z noskiem? hihi po prostu kolczyk ktory byc moze byl zle wydezynfekowany lub po porstu uczulenie masz na srebro zloto czy tam z czego ten kolczyk byl ;) bo nosek to nie tak jak uszka :( i w uszkach nosic mozesz wszystkie rodzaje bizuteri (sztuczne itd.) a w nosku tylko srebrne czy tam np. ze stali chirurgicznej... :( ja mam zas problem z wyciagnieciem kolczyka z noska :roll: :roll: poniewaz mam wlozony ten kolczyk z kuleczka a nie tzw, "esk?" i po prostu mi sie zblokowal... ale to juz tam mniejsza o to ;)
kayote - Pią Sty 25, 2008 3:38 pm

uczulona nie jestem na pewno a to zrobi?o mi si? po do?? d?ugim czasie noszenia a co do kolczyka z kulk? to znam ten ból jak chce wyci?gn?? to po prostu go wykr?caj wiem ? e boli ale je?li zamierzasz sie go pozby? to raz a porz?dnie :mrgreen:
niuniaa2552 - Pią Sty 25, 2008 3:56 pm

nie zamierzam sie go pozbyc tylko wymienic bo wydaje mi sie ze kolczyki czesto sie brudza :/ i troszke to niehigieniczne
kayote - Pią Sty 25, 2008 7:49 pm

w sumie racja tak to wygl?da bo wci?? sie tam zbiera ropa ale po wyj?ciu i ponownym w?o?eniu zazwyczaj puchnie nos bynajmniej mi :cry:
niuniaa2552 - Pią Sty 25, 2008 8:22 pm

w sumie ale mnie nic nie puchlo dopoki moglam kolczyczka wyciagnac ;) ale teraz czasami boli jak mocniej pociagne albo cus
Agusia - Pią Lut 01, 2008 2:32 pm

ja tez kiedys mialam kolczk w pepku...ale juz nie mam niewiem jak to sie stalo pewnie za mloda bylam i nie mialam cierpliwosci z czekaniem az sie zagoi....ale bym chciala miec w tej chwili.......moze kiedys...uwazam ze to jest bardo sexi...
niuniuskaaaa - Nie Maj 31, 2009 11:03 am

ja mam kolczyka w pepku i w jezyku .... w pepku zagoilo mi sie szybko i nie bylo zadnych problemow, to ze haczy czasem to fakt, ale tak jak powiedziala Anna latem wyglada super ... jesli chodzi o jezyk to samo przeklucie bylo straszne a potem jeszcze napuchlam cala i przez dwa dni jadlam jakies papki :P a teraz tak sie przyzwyczailam ze czasem zapominam ze go mam .... poza tym duzo osob go nawet nie zauwaza .... wiec jest tylko po to ze jest :P
Co do opini innych osob, kazdy ma prawo do wyrazenia wlasnego zdania .... ale najwazniejsze jest to co my o tym myslimy .... bo to w koncu nasze cialo ...

sandiiii - Wto Mar 23, 2010 8:00 am

ja mam kolczyk w wardze, strasznie się bałam ale gorzej bolało potem niż same przekłucie, warga opuchnięta ale trzyma się to dwa dni. Potem wszystko przeszło a teraz nawet kolczyka nie czuje. Wszystko zależy od tego jaki mamy próg bólu...
4nails - Czw Lut 24, 2011 10:08 am

Ale po co zadawac sobie ten ból na siłe? Szczerze mówiąc to nie wiem jakie zadanie ma pełnić taki kolczyk,czy wtedy stajemy się bardziej atrakcyjni?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group